0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde (841 puan) tarafından
Esim asker eve bazi zamanlar gelmiyor nöbette oluyor falan eve geldiğinde evdeyken her gün ailesiyle konusuyor her gün arayıp konuşacak ne buluyor lar bilmiyorum eve gelir yorgunum der 1 saat Baba anne konuşur sonra tv izler beni bile dinlemez bir koltukta sorup diger koltukta kendim cevaplıyorum sanki hamileyimde hamileliktenmi bilmiyorum ama beni bir yere götürdüğün de araba suruyor yoruluyorum gözümden uyku akıyor diyor ama annesikinlerle beraber gittiğimizde hic şikayetçi olmaz yeni evliyken bile her yere beraber gittik basbasa gidelim dediğimde onlari da alir bindirirdi sinir oluyorum artik

11 Cevaplar

+5 oy
(119,345 puan) tarafından
Alican kirbaci vurucan kicina vurucan kicina 
tarafından
Ahahaha Sevda bu iyiydi kız artiladim
(119,345 puan) tarafından
Sagol canikom
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben anneni ara demeden aramaz benimki
(141 puan) tarafından
helal aslanım benim alafa olmussun❤
+1 oy
tarafından
Senden önce onlar vardı  o kadın ne emekler verip doğurup büyütmüş kocanı ne var her gün 1 saat konuşuyorsa ailesi  sonuçta
(841 puan) tarafından
Ailesi de evdeki herseyde gidilip anlatılmaz dedikodumu yapmasınlar uyardım kac kere anlamıyor
0 oy
tarafından
Anne baba baş tacıdır o apayrı da 

Bu kadarı da ne bileyim fazla
0 oy
(233 puan) tarafından
kiz tam benimkini anlatmissin evde ne yedigimizden bile haberleri var bi ozelimiz yok hadi kaynana neyse de gorumceme bile anlatiyor bezdim ya alistim aartikkk
(1,012 puan) tarafından
Aynen kaynanama otu boku anlatır kocam şunu yaptım şunu ettim bunu aldkm bunu sattım zıkkımın kökü alıştık dediğin gibi ne var yani anan her şeyi bilmese aman off valla daral geldi gayri
(841 puan) tarafından
He valla  birde babasına anlatıyor yok ev de bugun böyle şöyle benimkinin hayalleri bile babasına Araba almak kardeşine ev almak bilmem ne hic benle hayali yok
(233 puan) tarafından
Rapor veriyorlar bacimm :D yani benim evimde olan seyleri bile onlar bana söylüyor ben şaşırıyorum kac kere dedim söyleme etme ben bile anneme asla anlatmam ama vazgecmiyor ben anlamadım.
(1,012 puan) tarafından
Kötü niyetle söylemiyorlardr canım ya alışkanlık haline getirmisler galiba anaları da demiyo ki oğlum evinin her şeyini anlatma diye işlerine geldiği gibi herkes aman
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Görüyorumki yine birileri soruyu anlamak istedikleri gibi anlamış. Ne var annesiyle konuştuysa annesi sonuçta gibi. O annesiyse sen de eşisin. Annesine vakit ayırıp seni duymazdan gelmesi görmezden gelmesi de normal değil bence. Eşinle bu konuyu güzel bi dille konuş derim canım. Burdan biz de yardımcı olamayız
0 oy
(347 puan) tarafından

ay vallah billah benimki ben diyorum anneni ara bakiyim napıyor hasta kadın hiç merak etmiyorsun diyorum sen ara bana anlatırsın diyor ahaha:D

0 oy
(222 puan) tarafından
Amann bırak konussun ne halleri varsa görsünler sen neden kendini üzüyorsunki
0 oy
(964 puan) tarafından
Kendi eşimi gördüm vallahi benden cok gündüzleri annesini arar akşam gelince telefon televizyon sohbet sıfır ben bi çözüm bulamadım valla 
0 oy
tarafından
Hiç sevmem öyle eşleri ya one öyle rabbim sabır versin cnm 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Seninki de abartmış ne gerek var evde ki herseyiı biliyorlar ya 
(841 puan) tarafından
Kiz benden önce onlar duyup biliyor uzakta olsalar bile şaşırıyorum bazen valla ya
(14,033 puan) tarafından
Eşine sor ne yapmaya çalışıyormuş

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 644 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 563 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 561 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Emine buzlu (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,575 cevap

34,885 kullanıcı

...