0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kızlar mesela rüya esnasında rüyada olduğunun bilincinde olan varmı ben çok sık yaşıyorum ve rüyamı yönetiyorum bunu nasıl yapıyorum nasıl oluyor hiç bir fikrim yok. Fakat dün kendimi çok kötü hissettim uyanık olduğumu anlicaklar bana zarar verecekler gibi farklı bi kafaya büründüm rüyamda. Kendi kendime bu durumu yasamak istemiyorum bu bana zarar veriyor diye sayikliyordum içimden uyanana kadar. Varmı aranızda böyle bi durum yaşayan devam etti mi acaba

12 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Evet bende uyanir gibi olurum snra ben yazar yonetirim :) hic takilma yani bnda bise yok bnce.iyiyiz iyi:)

(1,755 puan) tarafından
Ayy defalarca olur eğlenirim şunun evine de gidişöyle de yapayım derim uyanınca baya keyifli uyanırım. Korktum dün yabancı insanların arasındayım ve mantıklı cevaplar veriyorum uyanık olduğum için sonra diyorum bunlar benim uyanık olduğumu anlarlarsa bana zarar verirler okadar çok korktum ki kabus değil kimsenin bana bisey yaptığı yok ama korktum yinede bidaha asla istemiyorum diyerek uyandım etkisi hala üzerimde :)
(3,101 puan) tarafından
Bizde byle garip ruya gorenlere biyerin acikta kalmis derler :-))oylemi oldu ki kiz
(1,755 puan) tarafından
Hahahahaaa demekki :)))
-Reklam-
+1 oy
(12,502 puan) tarafından
Banada oluyor ara ara yanlız değilsin 
+1 oy
tarafından
Kuzu millet bunu yapabilmek için neler yapıyo meditasyon uyku öncesi hazırlık vs vs bence tadını çıkar 
(1,755 puan) tarafından
Öyleymiş ya kafaya birini takıyorum mesela uykuda  aklıma geliyor evine gidiyorum falan çok farklı bi kafa :)
+1 oy
tarafından
Bende de oluyor mesela ölüyorum ama bundan korkmuyorm ruyada olduğumn bilincinde oluyorum biyerde düşüyorum bıçaklnyorm resmen içim çekilio ama rüyada oldgm için uyanmiyorm
+1 oy
tarafından
Lüsid rüya veya berrak rüya, kişinin rüya gördüğü sırada, rüya gördüğünün farkında olması hâline ve rüya gördüğünün bilincinde olduğu bu tür rüyalara verilen addır. Bende de var aynısı senelerdir 
(1,755 puan) tarafından
Evet evet kesinlikle açıkladığın gibi çok doğru
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bende de oluyor zaman zaman sürekli değil ama senede 4-5 kez
(1,755 puan) tarafından
Evet evet benim de öyle korktum tek bna mi oluyor diye :)
(13,202 puan) tarafından
Yok kız ben çok eğleniyorum farkında olunva
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende de oluyor arada bir. Ama kontrolünü kaybetme korkarsın bu kez. Çünkü bir nevi astral seyahate benziyor bu durum. Eğer çok yaşıyorsan psikologa falan görün anlat canım. 
(1,755 puan) tarafından
Daha öncekiler de kısa sürüyordu ve kontrolluydü ama bu kez farklı uzun sürdü uyanmak istiyorum uyanamıyorum ve etrafimdakilerin anlarlarsa bana zarar vereceğinin farkındayım ciddi korku yaşadım hamile halimle
(806 puan) tarafından
Ayyy canım bide hamilesin :)) :)) kız akıllı dur o zaman gezme çok fazla. Bir yandan güzel bişey kendimi özel hissediyorum bir yandan da korkuyorum bazen. Sende dikkat etmelisin. Belki hamilelikten sonra düzelir bu durum
(1,755 puan) tarafından
:)) inşallah canım
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Bende yillardir var bi turlu gecmedi 
(1,755 puan) tarafından
Yaaa:(
0 oy
(16,213 puan) tarafından
Geçen aynı postu bende açtım. Bende rüya gördüğümün farkında oluyorum 
(1,755 puan) tarafından
Hadii yaa. Ben arada görüyorum ama dün korktum baya
(16,213 puan) tarafından
Bende Geçenler de birini gördüm rüyamda evime gelmişti. Görünce korktum falan. Sonrs kendime niye korkuyorsun ya zaten rüyadasın birazdan uyanacaksın diyorum
(1,755 puan) tarafından
Aaaa evet bende dedim dün okadar korkuyorum ki çok çaresiz kalmışım hiç korkma az kaldı birazdan sabah olacak nasılsa uyanacaksın diye sakinlestim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bana da bikere olmuştu lisedeyken farkında olmuştum rüyamı yönetebildiğimin ama bi yere gideyim dedim giderken heryer bulut oldu gidemedim =) 
(1,755 puan) tarafından
:))) bende bi videodan görmüştüm uçmak istersen şu şekil diye aklıma kazımıştım çok sık rüya gördüğüm için sonra rüya esnasında yapabildim uçarak o istediğim yere kapısına kadar gittim :)) çok tuhaf eğleniyordum ama dün güzel bi korkuttular daha da istemem
(5,220 puan) tarafından
korkacak ne var yav korkuyosan duanı et geç ayetel kürsi çok koruyucu bi duadır
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bende ruyalarimi yonetmek istiyorum ama yapamıyorum 
(1,755 puan) tarafından
Ay yapmada boşver pişman oldum ben :) youtubeden bi kaç video izlemistim bende başladı yönetiyordum eğleniyordum korkuttular ama dün beni istemem daha
0 oy
tarafından
Ay o Bende De oluyor hosuma gidiyo ya 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 258 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,192 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 560 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Huzgundolu87 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
16 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (672 puan) tarafından soruldu

382,932 soru

11,462,309 cevap

35,052 kullanıcı

...