Eş sorunsalı-Aile
287 göst.
önce (51 puan) tarafından
Hayırlı geceler kizlar dertleşmek istiyorum ailem var ama içimi herkese açamıyorum tanıdık kimseye açamıyorum 3 gündür annemlerdeyim kaynanamla oturuyorum normelde eşim bugün annesiyle eltimle alışverişe gitmişler fazladan eve eşya almis ben bişey alsam eşim fazlasına gerek yok diyor ilk gebeliğim olmasına rağmen bütün bebek eşyalarını 1 yaş aldik yenidoğan yada küçük şeyler hiç almadılar gerek yok dendi beğendiklerimi eşim almıyor gerek yok diyor ama annesine karşı öyle değil bana karşı çok cimri bişey beğendim alim diyorum param yok diyor ama işine gelince de parası var ben çok yoruldum daha 1 yıl dolmadı evleneli ama hayatımdan tat alamıyorum..

10 Cevaplar

+1 oy
önce (2,379 puan) tarafından
Muhtemelen seni tecrübesiz anneyi tecrübeli giriyor ayrı eve çıkmazsanız asla bu durumu asamasnz
önce (8,132 puan) tarafından
Okuduğum en mantıklı yorum
Zaten eşimin amacı odur sürekli beni geri planda tutması bana karşı duyarsız olması anlam veremiyorum
0 oy
önce (397 puan) tarafından

Offf bu erkekler :angry:

0 oy
önce (3,649 puan) tarafından
Bu adamlar niye eşlerine cimri dışarıya açık şaka gibiler ya gerçekten ona lazım olan sensin kafasına girmemiş galiba 
Umrumda olmadığını sürekli gözüme sokuyor sağolsun
0 oy
önce (69 puan) tarafından
Ayni ev olunca sorun oluo maalesef Allah yardmcin olsun duzelir inşallah 
0 oy
Ana kuzusu desene  .
0 oy
önce (158 puan) tarafından
Off neden kabul ediyorsunuz ki aynı ewde yaşamayı çok zor ne olursa olsun net olmalıydınız gerekirse evlebmicektiniz işte böyle evlilikler sorun oluyor malesef üzgünüm sabredin güzellikle konuşun ailesine karşı politik olun kayınvalideniz yanınıza çekin  ileride düzelir şimdi o kârı köylü demesin ailesi diye ekstra sert davranıyordur ilerde düzelir 
0 oy
önce (5 puan) tarafından
Yaa ayni durumdayiz sen benden daha iyisin bizde abisine ev kurdu icini doldyrdu wimdi duynunh edicek kendimizin hic bi weyi yok her ayda para yoluyor birwey diyincede kotuyum 1 oglumuzda var ya kim kabulenir 
0 oy
önce (2,348 puan) tarafından
Eltinle miiii eltin niye gidiyo Allah sabir versin
0 oy
önce (17,174 puan) tarafından

Ana kuzulugu yapacaksa neden evlemis herşeyin bir üslubu var yani evlendiyse esininde fikirlerini göz önünde bulundurmali sadece annede bitmiyor

Onlarda kölelik oluyor gelinlik diye bişey yokki
0 oy
önce (423 puan) tarafından
Bilemedim bu anneci erkekleri

İlgili sorular

13 cevap 284 göst.
25, Aralık, 2020 Hzlll (1,202 puan) tarafından soruldu
16 cevap 330 göst.
7, Kasım, 2020 Bitter cikolatam (458 puan) tarafından soruldu
10 cevap 458 göst.
13, Ağustos, 2020 ❤️prensesingunlugu❤️ (194 puan) tarafından soruldu