0 oy
923 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öldürüyordu bugün beni bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olur mu

14 Cevaplar

0 oy
(260 puan) tarafından
Kız nolduuuu iyimisin nerdesin şuan
tarafından
Evdeyim ******** yan odaya gitti yattı
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
183 arayabilirsin
tarafından
Şuan arayamam eşimin evde olmaması lazım
(13,702 puan) tarafından
Kades indir,butona bas
(12,856 puan) tarafından
Lütfen kades uygulamasını indir ve sadece oradaki butona bas hemen gelirler bugün değilse yarın öldürür Alllah korusun :(
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Öldürüyordu dediğin kocanın yanından daha güvenli oldugu kesin ama telefon vs yok cnm gene ailen yok ise bı müddet kalabilrisin bence :( ne yaptı demeye cesaret edemiyorum iyimisin
tarafından
İyiyim çok şükür ama bu ilk degil bu gün öldürecekti beni kesin babası cama gelmese ailem var ama onlar tekrar gitme diye çok uyardılar. Gitmeye yüzüm yok
(12,777 puan) tarafından
Yüzüm yok deme baba evi siginmadan gene iyidir annen babanın yanina dön ve bı daha asla ailenn ne derse o dönme
Sebep ne peki
tarafından
Kaynanamgile altlı üstlü oturuyoruz yemek yiyorduk çocuğu istediler götürme uyku saati bozuluyor dedim şiddete başladı
0 oy
tarafından
Allah belalarını versin pislik herifler şuan bnmde bir akrabanın aldım haberinj gencecik kız yaşam mücadelesi veriyor
tarafından
Amin canım bu ilk degil ama öldürecekti beni
tarafından
Yaaa nedenki
tarafından
Olayı net öğreneyim anltcm çok üzüldüm ya var ya
tarafından
Hic sonu gelmicek bunun
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sığınma evinde seni öldürmüyorlar bu kadar soyliyeyim ben sana
(12,856 puan) tarafından
Ailenle birlikte başka bir şehire gitme ihtimaliniz var mı canım
tarafından
9 aylık
tarafından
Maalesef canım annem çalışıyor fabrikada
(12,856 puan) tarafından
Daha da küçükmüş başka yerde iş bulur kuzum ailenin yanına gitmesen onlara zarar verir mi
(6,203 puan) tarafından
O eşin olacak ** bit *** yiyemez.155i ara gelip seni alsınlar hastaneye git darp raporu,uzaklaştırma al.Ailene de hiçbir şey yapamaz boş yapmasin ********
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Ne yaptı Allah aşkına aileni ara git ordan hemen
tarafından
Üstüme çıktı boğazımı sıkıyordu
0 oy
(424 puan) tarafından
6 ay kalınıyor bildiğim kadarıyla canım belki daha az sana iş ev bulman için tanınan süre ailen yok mu destek olucak biri çok üzüldüm Rabbim yardımcın olsun
(424 puan) tarafından
Sen yine git ama son olsun bidaha dönme o na gençliğine yazık yavrum acıma sakın inanma bı kere yapan bidaha yapar
tarafından
Bir çok kez yaptı hamileyken lohusayken ilk evlendigimde her zaman vardı şiddet
(557 puan) tarafından
İçimi yaktın Sanki beni anlatıyon varta yaktım bir sigara
(424 puan) tarafından
Biz kadınlar çok merhametliyiz bir kere yapınca kanmicaksin işte ama düzelir umudu çocuğum babasız kalmasın yuvam dağılmasın diye hep babam da annemi döverdi eğer bana sorulsaydi annemin o hallerini görmeseydim de keşke babasız büyüseydim derdim
(557 puan) tarafından
Annemde 25 yıl siddeten sonra boşandı hep bizim için katlanmış ama şuan 2. Evlilik yaptı çok iyi çok güzel bir evliliği var allh bozmasın yarabbim üvey babam aşırı iyi bnm babamın yapmadığını o bna yaptı düğünüm oldu gelmedi üvey babam bna çok yardımı dokundu kocam da babamın küçük versiyonu
0 oy
(964 puan) tarafından
Ne yaptı bilmiyorum ama sığınma evi şartları cok ağır canım bazen şehir bile değiştiriyorlar ha istiyosan tabi
tarafından
Evet canım sırf şehir değiştirmek için de istiyorum aynı şehirde olsam bu öldürür beni rahat birakmaz
(964 puan) tarafından
O zaman allah yardımcın olsun canım
0 oy
(887 puan) tarafından
Nedeni ne peki 

Bence en güvenli yer yine insanın kendi ailesidir 
tarafından
Çocuğu yukarı goturme uyku düzeni bozuluyor dediğim icin
(887 puan) tarafından
Bu kadar basit bişey yüzünden olucak biseymi yaa inşallah çocuğun gözü önünde olmamıştır bu
tarafından
Maalesef korkulu gözlerle izledi 9 aylık daha
(887 puan) tarafından
Kıyamam ona :'( çok zor bı durum onu çok etkilemiştir
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Pislik herif nedeni neymiş
tarafından
Çocuğu yukarı goturme uyku düzeni bozuluyor dediğim icin
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Bacin yaninda surekli tlf bulundur sessize al oyle bisi yaptimi kac bi odaya kilitle kapini ara polisi tum odalarin kapi kilitlerini odanin ic tarafina koy 
Bura turkiyeden 2 saat geride sumeyra
tarafından
Hadi benim moralcağızım bozuk kocişle Küsüz yerinde olsam uyurdum :D eşimle beni akım diye atim mi merak ediyordun ya
At kiz sumeyraa bende herife gicik kapiyom bu aralar uykum yok
tarafından
Bekle atiyom gelinlik akımı
Nereye atiyon laa haber ver
0 oy
tarafından
Baci kusura bakmada sanki burdakalilerle dalga geciyormussun gibi geliyor bana cok postuna denk geldim cunku yorumlarin cok degisik 
tarafından
Neden ki belki daha olgun olmadığım içindir 19 yaşındayım daha yemin ederim yaşadıklarim gercek
tarafından
Yok kiz yemin etme belki doğrudur ben yaniliyormudur ne bilim bana oyle geldi geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Arkadaşım kaldı çokta memnundu başka bir arkadaşım sosyal hizmetlerde çalışıyordu çok iyi bir şekilde bahsediyordu kendimde sosyal hizmetler okudum devletin sana vermiş olduğu bir hak bence araştırıp yerleşebilirsin kurallarına uyarsan sorun yaşamazsın 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 311 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 244 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Zeynep7070 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 626 göst.
0 oy
0 cevap 78 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mnlbyzktn (6 puan) tarafından soruldu