0 oy
93 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Kızlar günaydın yengemin iki bacağında da dizinin arkasında elle tutulacak kadar varisler çıkmış şuan resim atamıyorum ama bugün doktora gitti eve gelince doktor ne dedi ne yapılması gerektiğini illaki söylemiştir konuscaz da. Bu durumu yaşayan varmı en son hamileliğinde bu varisler çıkmıştı bacağının her yerinde doğum yaptı bu sefer dizinin arkasında çıkmış doğal bir çözüm varmıdır ? Bu durumu yaşayıp da şunu yapsın diyebileceğiniz bişey varmı? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğal bir çözüm yok galiba cnm bende de hafif var virüs olmasa hastaneye gidecektim bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktorun ne önerdiğini sonra paylaşır mısın bizle de ben de merak ediyorum ya 
(112 puan) tarafından
Bir bacağının arkasında kist oluşmuş diğer bacağında varis varmış . P.tesi röntgen cekilcekmis. İlaç vermiş şimdilik . P.tesi rontgenden sonra herşey belli olucak . Hayırlısı inşallah
tarafından
Amin ya yazık inşallah geçer yaşı da gençtir şimdi
(112 puan) tarafından
Aynen canım 29 yaşında
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Ayy bendede var ağrım oluyor cok:ermm:

0 oy
tarafından
Benim çok5 yıldır tek bir bacağında var ayak bileğinden başlıyor  yürürken o bacağım tek ağrıyordu doktora gitmiştim dahiliye baktı beni kalp ve damar cerrahisine gönderdi o bakıyor bu hastalığa önce kendisi baktı  sonrada ultrasona gönderdi sonuç için gttigimde damarda henüz tıkanıklık yok oyle durumlarda ameliyat ediyoruz dedi venöz yetmezliği var dedi  sadece varis corabi onerdi onunda faydası yok diye almadım hiç şimdi hala öyle duruyor ama bilekte diz arkasına kadar yayıldı kötü bir hastalık Hayati zorlaştırıyor hamileykende skinti yarattı bana Allah yardımcısı olsun 
0 oy
(971 puan) tarafından
Annemin var yıllardır hemde kaç defa ameliyat dediler ama annem korkuyo diye olmuyor sürekli yayılıyor şişiyor ağrı yapiyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 162 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Fadimee.k (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Fadimee.k (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Mavimelek3 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
1 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde zelalclk (402 puan) tarafından soruldu

377,035 soru

11,283,541 cevap

34,685 kullanıcı

...