0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Herkes ben asi olmuycam diyo o zaman nasil kurtulcaz bu illetten asi asi diye ölüyordu herkes asi ciksin olalim kurtulalim diye simdide olmayacagimd diyolar ben evden cikmiyorum çıksam calissam kesinlikle olurdum. Esime ol diyorum olmam diyo napalim denize dusen yilana sarilir sizin dusunceleriniz neler 

34 Cevaplar

+3 oy
(4,136 puan) tarafından

Sennni kim gönderdi kimin adsmisinn:ninja:

tarafından
Hic guleceeem yoktu :D
-Reklam-
+2 oy
(867 puan) tarafından
Şu aşı olmayacağım diyenlere gerçekten çok şaşırıyorum. Hakikaten he. Yani korona kadar tehlikeli ne olabilir ki. Yani aşı kadar korksaydınız koronadan geldiğimiz nokta bu olmazdi
+1 oy
(27,453 puan) tarafından

Siz olun yan etki etmezsse bana haber edin sjsjsjsj

(5,016 puan) tarafından
Hahahah
tarafından
Aşıların tahribatı yıllar sonra bile ortaya çıkabilir. Şimdi yan etki göstermese bile yine de vurulmak istemem.
(27,453 puan) tarafından
Tercikkk meselssi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem yarım saat sonra olacak. Aşı yılan değil şifa. Aşı olmayanları sokağa bile çıkarmayacaklar ileride
tarafından
O hastalığa yakalanmayanlar genelde o zaman ilaçta içmesibler annene şifa olsun canm hastalığa yakalanmaktansa aşı olmayı tercih ederim
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım canım direk temaslı çalışıyor pcr ın temizliğine bakıyor
tarafından
Allah kolaylık versin hiç yakalandı mı
(13,202 puan) tarafından
Yok canım biz bebekle gittik ona o ara bir faranjit olmuş test yaptırdı negatif çıktı çok şükür.
0 oy
tarafından

Bende olmuyacagim. Ailemden de kimse. Olmayacak.  Cevremdede olacak kimse yok ne kadar güvenilir. Belli değil. Neden riske  girilsinki. Dikkat edersek önlemimizi alsak yeter

(3,823 puan) tarafından
Kız sen olma zaten hamileler olmuyor bu aşıyı
tarafından
Hamile olmasaydım. Öncelikli sıradaydim olmayacaktim cnm
(3,823 puan) tarafından
He orası senin kararım canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Aşı grubunda değilse zaten asi olamıyor.Asiyi olunca kimse sana virüs bitecek garantisini vermiyor asi olup,gene maskeyle dolasacaksin gene yasak olacak ki eşin asi olmayabilir.Bende olmayacağım bana prospektus sunulmaya ilacı dahi kullanmayan bir insanım.Asinin amacı hastalık kapilsa bile hafif atlatmak tamamen virüsü bitirmek degil
0 oy
(689 puan) tarafından

7Ben olucam  nereye kadar boyle 

Sen olma ben olma nolacak 
Kötu olsa devlet niye vursun
0 oy
tarafından

Kimseye silah zoruyla ol diyemeyizki olan olur olmayan olmaz ama ben kesin olurdum ama olamıyorum çünkü Covid-19 oldum geçirdim 

tarafından
Evet canım 40 lıydım daha
(2,011 puan) tarafından
anam nasil geçti peki bebeğe bakabildinmi maske  takip mi baktin
tarafından
Evet canım maske ile emzirdim kokusunu içime çekemedim doya doya koku gittiya çok kırgın ve Halsizdim
(2,011 puan) tarafından
benim de iki çocuk var kızım üç buçuk aylık çok korkuyorum olacam diye hiç ama hiç dışarı çıkmıyorum asi disinda
tarafından
Bende çıkmıyodum canım ama bizim görümce geldiydi ondan sonra annem Kızkardeşim birlikde biyere gitmişler hangisinden geldi bilmiyorum ama kurunun yanında yaş da yandı bizede geçdi
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Hamile olmasam vurulurdum
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ben çin asi si olmam neden olacam cinin bize gönderi asiyi dondakiler yasaklanmış vurulmuyor ben neden vurulacam ha amerika asi si gelsin ülkeye yarın vurdururum hiç şaşmam ama çin aşısın bana göre hiç bir güvenirliği yokkkk
(1,426 puan) tarafından
He canım vurmuşlar doktor bas bas bağırıyor yalan konusuyor kos koca dünyayı etkisi altına alan virüs cinliler evde 15 gün kaldı asi oldular ve bitti Ozaman amerika Suan da çoktan bitmiş olması lazım doktor %99 bitiriyor diyor kandırıyorlar
tarafından
Dertli gelin Başka oyunlar dönüyor inanma.
(9,626 puan) tarafından
Bende yaptırmayı düşünmüyorum daha dün bi yorum yaptım çinden çıkan aşı ne kadar güvenilir olur diye çünkü onlar asisiz atlattilar onlar neden asisiz atlattı da o aşıyı bize gönderiyolar hayrına mı gönderdiler
(1,426 puan) tarafından
insanlar Bunu anlamıyor geçen ecazenediki bayan dedi bi kadına vurmuşlar çin asi si kadın yarım saat sonra olmuş yan etkisinden ben neden vurulacam ya çin aşısı benim bi evladım var amerika aşısına çok güveniyorum onu vurdurum bugün ülkeye kaç milyon asi getirdiler çinden bide kaç bin tane de amerika asi si getirdi neden amerika asi si binlerde çünkü getirdikleri aşıları kendileri vuracaklar bizede çin yok canım ben almayım çok şükür daha bana virüste bulaşmadı allahım korusun hepimizi
tarafından
Çinin doğu Türkistana yaptığı zulüm gündemden kalktı ama hala devam ediyor. Sırf Rabbimiz Allah dediler diye ne çekti o kardeşlerimiz. Buyurun Müslümanlara olan kinleri ve hayrına (!?) gönderdikleri aşılar. Çok can yanacak.
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Sıra bize gelirse olmayı düşünüyorum dedigin gbi sen olma bn olma kim olacak o zaman boşa aşı buldular bn covid oldum geçirdim ama yaparlarsa aşı yinede olurum
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Emzirenlere vurulmuyormuş zaten, ama vurulsa da ben olmazdm
0 oy
tarafından
https://www.facebook.com/356043057851504/posts/4157793257676446/

Olanlar böyle oluyormuş düşünmem gerek:D
(2,350 puan) tarafından
Ahahhahah ne guldum
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben asi olacam bakalım hayırlısı olsun
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben vurduracagim virusude bilmiyoruz vücudumuzda bırakacağı etkisinide en hafif atlatmak varken neden riske atayım kendimi ailemi ve çocuğumu suru psikolojisi yasiyoruz hicbir devlet gözü kapalı asi vurdurmaz milletine bizim ülkemizdeki insanlar dünya sağlık örgütünden daha iyi biliyor cunki :D
0 oy
(916 puan) tarafından
Hamile ve emzireblere yapmıyorlar daha iki sene yok bana aşı eğer emzirirsem o zamana da zaten ilaç çıkar diye düşünüyorum:)
0 oy
(15,765 puan) tarafından

Gereken kişilere aşık vurulacak zati 65 yaş üstü kronik olanlar biz şuan saglamiz :)

0 oy
tarafından
Olucam ben sıramız geldigi zaman tum ailem olucak sülalem hatta asiya guvennek zorunda yiz ınsalalh sifa olucaktir saglik bakanına da güveniyorum ben sonuna kadar 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Yan etkilerini aşı firması kabul etmiyor ayrıca virus mutasyona ugramış sence mutasyına ugramış  bir virus alısını kabul eder mi
0 oy
(1,292 puan) tarafından
2. Grupta yer alan biri olarak, sıra bana gelene kadar aşı olanları gözlemleyip gidip aşımı olacağım. Bi sorun olursa ailemin geri kalanına olmayın dedim :) aşının etkisi yıllar sonra bile ortaya çıkacak olsa covidin de i sa ı ne hale soktuğu belli daha kötü olmayacağız ya. En azından korunmak için bir umudumuz olur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 112 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 2 minnak (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muzeyyen14 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muzeyyen14 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.