0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizimi yikadim.saclari kurutuldu .ve uyuttum .2 yas 3 aylik

oglumu yikadim 6 aylik simdi onu uyutuyorum bi uyusada bende dus alsam

esimde yok iste .ona devr edeyim sallasin besikte .

simdi uyusun biran oncede dus alayim diyorum ikisini yikadim derledim 

cocuklarinizi hep sizmi  yikadiniz.ben oyleyim kaynanayla yasamiyorum .her isimi kendim yapiyorum.

21 Cevaplar

+1 oy
(671 puan) tarafından
Valla benim 4 çocuk var :) kaynanamla gireriz banyoya en küçükten başlarız yıkamaya o yıkar ben giydirir saçlarını kuruturum o terler benden çok :) beraber yaşıyoruz bu arada duş almaya gelince ben genelde geceleri herkes uyuduktan sonra girerim banyoya kaynım var kaynanam var evde o yüzden pek rahat değilim bu konuda 
tarafından
masAllah .aralarinda kac yas var.
(671 puan) tarafından
Bir numara ve iki numara arasında 15 ay iki ile üç numara arasında 18 ay üç ve dört arasında 12 ay var canım :) nasıl iyi mi :)
tarafından
ay bide spruya nasil iyimi diye.iyi iyi .Allah basislasin Allah acisini gostermesin.normal dogummu kiz peki.?
tarafından
soyle spyleyim ilk cocugun 6 aylikken 2 ciye gebe kaldin? ikinci 9 aylikken 3 cuye? 3 cude 1 aylikkenmi kiz ? nasil korunuyirdun benimde 2 bebem var o yuzden soruyom :)))))
-Reklam-
0 oy
(6,830 puan) tarafından
1 oglum var onceden annemle bakarken beraber yikardik oglumu simdi babasiyla yikiyoruzz 
0 oy
tarafından
Sen dus alana kadar digeri kalkar geri alamazsın daha 5 aylık benimki adam akıllı dus aldığımı hatırlamıyorum
(2,069 puan) tarafından
Kızlar kan ilacı ne gibi rahatsızlık veriyor benim kızımda bu ara aşırı huysuz ve sürekli kabız olmaya başladı kan ilacı ile alakalı mı acaba?
tarafından
Evet canım kan ilacı hem kabiz hem de sanci yapr uyku sorunu ve gazz ;) ben kestim bi dhakine farklı damla deniycem yine ayni olursa ek gidada pekmez koycam biraz
(2,069 puan) tarafından
Ben sabah kahvaltılarına bi çay kaşığı pekmez kullanıyorum, sağlık ocağının verdiği kan ilacını kullanıyordum olmadı biraz arastirip değiştireyim canim
tarafından
Bende öyle canim saglik ocaginin kini kullandim evde su an dolapta bekliyor
(1,307 puan) tarafından
O dediklerin bnde oldu bnde bırak cam mahvetti beni de çocğu da şu sağlkda verilen herkezde şikayet ci başka denicem bnde
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim bi tane var çok şükür kendim yaptım her şeyini bulundugum şehirde de  ne tanıdık ne akraba kimsemiz yok öyle bi binada oturuyorum ki selam vermeyi unutmuşlar :)) senin maşallahın var 2 çocuğuda yıkamışaın valla helal olsun ben pnu yıkadım mı halim kalmıyo :))
(1,331 puan) tarafından
Yaa bende bugün çokyalnız hissetmiştim kndimi ay miye böyleler bilmiyorum ya gelfim geleli duvar hepsi ya allah korusun başımabi iş gelse akşam eşim gelene dek kalırım öyle ay en korktugumda o
tarafından
Senin eşin yine aksama gelio bnmki on gün Yok yalnızm:(
(1,331 puan) tarafından
Aboovv  ne iş yapıyor eşin ay allah yardım etsin güç versn zor cidden biri daha oldu mu hiç yoktan oturup dinlenirsn şu virüs  olmasaydı keşke
tarafından
İnfaz koruma canım virüs yüzünden bu şekilde çalışıo evet ya bunaldim varya insan yüzü gordgum yok markete inme cocuklA diye eşim ekmeği bile dolaba koydrdu alıp ama patlicam inanki
(1,331 puan) tarafından
Yaa bilirim canım ya benim annemde basgardiyan emeklisi gerçekten çok stresli  işleri allah yardım etsin.. valla haklısın sıkılmakta hiç yoktan eşin olur ona devrederdin keyfine bakardın biraz zorda olsa ama inan valla bende çıkmıyorum doğurdum doğuralı sürekli ev ev insan bunalıyor geçecek inşallah bu zamanlarda çocuklar eve hapsoldu
0 oy
tarafından
İlk banyosu dahil hep ben yıkadım 

Şimdide birlikte alıyoruz genelde ya da gündüz onu yaptırıp gece yatıncada ben yapıyorum
0 oy
(707 puan) tarafından
Bende aynıyım.5 buçuk yaşında oğlum var önce onu yıkarım genelde onu giydirir bırakırım odaya sonra 6 aylık kızım var onu yıkarım kızım uyursa uyutmaya çalışırım eğer huysuzlanmazsa uyumuyorsada öylece besige bırakırım oğluma derim kardeşin ağlayınca çağır diye öyle giriyorum duşa.Oda jet hızıyla girip çıkarım nolur nolmaz diye.Tek başıma bakıyorum eşim yardımcı olmaz.Annemler ve kayınvalidem uzakta yaşıyorlar.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşimle  beraber  yıkıyorum  kızım 6 aylik cok  hareketli  hic  durmuyor  yerinde  o yüzden tek  yikayamiyorum 
0 oy
tarafından
Valla cnm birlik oturuyorum hep kendim yıkadım yeni evimiz ebeveyn banyolu 5 yaşında büyük kizim 19 aylık küçük kızım odanın kapısını kapatıyorum onlara. Oyuncak teli veriyorum rahat rahat ediyorum aklımda kalmıyor onlarda 
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Uyuyunca yapıyorum yada ablası oyalar ben yaparim
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bende kızımı hep kendim yıkıyorum ama kendim yıkanmak için akşam eşim gelsin diye bekliyorum hem uyandı mı ağladı mı diye gozum arkada kalmıyor 
tarafından
aynen ya
0 oy
tarafından
Çocuk yıkamakta iş mi ben hep yanlızım eşim görevde akşam 6 da yemek yiyoruz bulaşıklar hop makinaya bebesi oyun halisina koyuyorum oğlum 4 önce onu yıkıyorum kurutup banyada giydiriyom sonra kızım 8 yaşında oda yıkanır bzen duşu nu yanliz da aliyo sonra bir er bardak süt hop yataga bende bebisimi besigine koyup banyomu yapar yatarım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ay aynı dert bende de var bazen uyusunlar yapayım diyorum bir yandan da korkuyorum biri uyanir diğerini uyandırır diye eşim olmadan olmuyo ona bırakıp giriyorum
0 oy
tarafından
Uyutuyorum yapıyorum yazın beraber gireriz
0 oy
tarafından
Ev icindeyim ona rağmen eskiden 1 buçuk saatlik dusum 10 dakikaya indi girmemle çıkmam bir anliycagin
tarafından
anladim ayniyiz desene :))))
tarafından
Aynen  öyle (。•̀ᴗ-)✧
0 oy
(491 puan) tarafından
Bnm oğlum var bir yaşında banyoya kucama alıp yıkıyorum küçük emniyet kemerli sandalyesi var ona oturuyorum bi yandan kendimi bi yandan onu yıkıyorum bazen önce onu yıkayıp uyututuyorum sonra kendim yikaniyorum falan yada eşim gelince ailece girip yıkamıyoruz tabi biraz akli erince artık olmaz 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Akşam eşim gelince girerim oğlum uyanır da duymam diye girmiyorum tek olunca 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnde kaynanayla yaşıyorum bnde işlerimi kendim yaparım
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ancak uyursa alabılırm 
0 oy
(10,580 puan) tarafından
Gündüz hiç banyoya gitmedim cnm ben eşim ne zaman evde o zaman girerim kızım oğluma zarar verme peşinde uyutunca da uyku saatleri aynı olmuyor falan 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

• :)Kızımla beraber banyo ya giriyoruz çokta güzel oluyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
17 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 491 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 551 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 173 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,087 puan) tarafından soruldu

381,950 soru

11,434,937 cevap

35,002 kullanıcı