0 oy
283 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (56 puan) tarafından
2 haftadır kayinvalidemleryiz kayinimin geçen gün u yu z olduğunu öğrendik bebeğimde elini sürekli yüzüne ve saçına götürüp kıvranıyor. Çok kolay bulaşıyor Muş kayinim öğrenmeden önce çok kucağına alıp sevdj. Ne yapabilirim ne kullanabilirim

6 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Ne oldugunu ben anlayamadim?
(56 puan) tarafından
U y u z . Oldu maalesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktara götür mutlaka onlar krem yazıyo her şeyi yıkayın 60 derece de yoksa kurtulamazsınız her gün yatak yorgan süpürmen lazım yikamadigin  ne varsa çöp poşetine loy 1 hafta beklet çok zor bi illet eğer böyle yapmazsan malesef hiç gecmez
(56 puan) tarafından
AA demi hiç aklıma gelmemişti sağol
tarafından
Bence de özele götür 80 ya da 100 lira muayne ücreti verir sin sadece tahlil filan yapmıyolar zaten bunun için muayne ederler kaynın olduğunu söyle mutlaka yaşına göre verirler bebeğine ayrı krem yazarlar ikisi de kullansın yoksa çok zor kış günü perişan olursunuz
(56 puan) tarafından
Mutlaka gidecem kendim içinde alacağım. Kaynima krem vermiş herkes kullansın demiş işte bebekle bir değiliz. Oturup ağlayasım geldi emerken bile ağlıyor kıvranıyor kıyamıyorum
(5,949 puan) tarafından
Insallh hemen geçer  canım  çok  geçmiş  olsun kıyamam minnoşa yaa
(56 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim . İnşallah geçer
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Doktora  götür  en iyi  bilgiyi  doktor  verir  geçmiş  olsun canım 
(56 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(774 puan) tarafından
Ah o uyuzzz Allah'ım ne illet bişey Nisan ayından beri uğraşıyorum 1 aydır yok ama oğlum 5 aylık onun hala geçmedi doktora mutlaka gidin iyice sarmadan 
(56 puan) tarafından
Dermiton aklımda . Özele gideceğim yine .  Sirke kullandın mı hiç
(774 puan) tarafından
Beyaz sirke kullanman lazım kullandım en iyisi walkinson pomat ama çok pis kokuyor
(56 puan) tarafından
Hepsini okudum yorumlar a baktım. En iyisi walkinson pomat mis ama emziriyorum işte off psikolojim alt üst oldu heoten
(774 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin
(56 puan) tarafından
Henüz 2 aylık
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Doktor ilaç yazması lazım 
(56 puan) tarafından
Evet ptesi görüneceğiz inşallah
0 oy
tarafından
Nerde yasiyorsun
(56 puan) tarafından
Ya o zaman randevu alıp direk gideyim ben eşime de söyleyeyim çok teşekkür ederim sende benim duamı alacaksın o doktor da inşallah bize de işe yarar
tarafından
İnsaAllah canim benim faydam olursa ne mutlu bana ama söyleyin mutlaka tavsiye uzerine geldik taa sariyerden karışım vermissinjz diye zaten cok ilgileniyordu ben erkeklerle konusmam agladim adama maddi manevi battik son carmsiniz diye esim normalde kiyamet kopardı o bile halime gozleri doldu
(56 puan) tarafından
Aynen öyle yaparız izin gününde gideriz tekrardan çok sağol sana yine haber veririm. Bebek ya çok zor bebek için birşey kullanmak inşallah iyi gelir başlangıcındayiz
tarafından
Mecbur verecektir canım yoksa çok ilerliyor zaten bulaşıcı haber bekliycem
(56 puan) tarafından
Haklısın tekrardan teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (526 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (273 puan) tarafından soruldu

382,995 soru

11,464,419 cevap

35,061 kullanıcı

...