0 oy
1,060 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Hanımlar eşimle benim facem ve instagram im ortak hem onun hem benim arkadaşlarımız var bazıları var ki her dakika ne yerse paylaşıyor bı arkadaşım var sürekli dışardan yer artık buna kaat getirdim evde yemek yapmıyor belliki ne yerlerde ne icerlerse herşeyi paylaşıyor biraz önce eşimin arkadaşı baklava almış resmini çekmiş birde çok kilo aldım diye yazmış anlamıyorum baklavanın resmini neden paylaşırsın tamam aldıysan aldın otur evinde çayla birlikte ye amaç nedir yani sürekli her yenileni paylaşmak son zamanlarda iyice sınır olmaya başladım o kişilere lincleyecekler illaki olur ama bu kadar her yediğinizde paylaşmak bana saçma gelmeye başladı 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından

.......................

image

(4,859 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık o psikologların yaaa
-Reklam-
0 oy
(13,847 puan) tarafından
El emeği bişeyler yapmış olsa ve paylaşsa arada bir tamam derim heveslenmiş yapiyor ama sabah akşam yedigini içtiğini s.ıçtığıni paylaşana bende sinir oluyorum. Görgüsüzlukten başka bisey değil. Egosunu öyle tatmin ediyor zavallılar.
(4,859 puan) tarafından
Aynen arasıra kendi el emeğini paylaşırsın ona lafım yok ama ne yerlerde.paylasiyorlar anam ayar olmaya başladım
0 oy
tarafından
Kadınları anladım da ne biliyim erkeklerin paylaşması çok tuhafıma gidiyor
(4,859 puan) tarafından
En çok paylaşımı.yapan biri eşimin arkadaşı biri benim arkadaşım yakındır silicem sabrediyorum
0 oy
(806 puan) tarafından

Evet çok kızdığım biseydir çok haklısın. Bu düşüncem burası için de geçerli burda da post açıp aynı şeyi yapıyorlar buna ne diyorsun peki canım. Üstelik burda hamileler var olan var olmayan var burda paylasmak daha da kötü...:pouty:

(4,859 puan) tarafından
Evet haklısın benimde bı arkadaşım öyle işte kızda para var evli birde kocasına araba alır paylaşır kocası pasta alır onu paylaşır poğaça alırlar onu paylaşırlar bı tek bunlar değil daha neler neler
(806 puan) tarafından
Valla dünya malı dünyada kalıyor hepimiz bu yolda yolcuyuz gelip geçeceğiz ama insanlar çok boş şeylerle kendini tatmin ediyorlar sidik yarışına girmiş herkes. Allah ıslah etsin kuzum ne diyelim ki hava atmakta bana göre eziklerin işi...
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi duygularım tercüman oldun resmen
(4,853 puan) tarafından
Ben hamile olmadığım halde canm çekiyor hamile olanlara cok üzülüyorum
He birde hamileyim canm çekti diye yorum yapıyorlar ay hakkini helal et diyip hala resmi silmiyorlar ah ah ne kadar günaha giriyorlar o an
(4,859 puan) tarafından
Hamileyim canım çekiyor ama eşime parası yok cebinde diye söylemiyorum onun yerine daha ucuz olan çikolata söylüyorum onu aliyir geliyor yada evde başka birşey varsa ondan yiyorum canımın cektiginin yerini doldurabilmek icin
0 oy
(649 puan) tarafından

Görgüsüz oldukları için :D Ha bide hiç mi tv seyretmiyonuz diyolar heriflerin bi amacı var en azından mallarını satmak için reklam yapıyorlar bunlar neyi amaçlayıp paylaşım yapıyor anlamadım :D

(4,859 puan) tarafından
Aynen kız vallahi :))) ahahah :)) bazısı satmak için bazisida görgüsüzlük ve hava atmanın derdinde
(649 puan) tarafından
Tabi canım marifet sadece onlarda :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Görgüsüz oldukları icin
(4,859 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Kuzum banada çok saçma geliyor yaa acaba hangi beyinle atıyorlar anlamiyorum
(4,859 puan) tarafından
Anlaşılması zor insanlar gerçekten
0 oy
(77 puan) tarafından

image

bu yüzden paylaşıyorlar canım:)
0 oy
(581 puan) tarafından
Benimde Bi arkadaşım geçen kırılan dişini atmış dişe elveda diye tiksindim resmen sosyal medyaya girmeye sayelerinde adım atsalar durum 
(4,859 puan) tarafından
Daha neler göreceğiz

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 630 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 377 göst.
0 oy
58 cevap 874 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu
0 oy