0 oy
1,054 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Hanımlar eşimle benim facem ve instagram im ortak hem onun hem benim arkadaşlarımız var bazıları var ki her dakika ne yerse paylaşıyor bı arkadaşım var sürekli dışardan yer artık buna kaat getirdim evde yemek yapmıyor belliki ne yerlerde ne icerlerse herşeyi paylaşıyor biraz önce eşimin arkadaşı baklava almış resmini çekmiş birde çok kilo aldım diye yazmış anlamıyorum baklavanın resmini neden paylaşırsın tamam aldıysan aldın otur evinde çayla birlikte ye amaç nedir yani sürekli her yenileni paylaşmak son zamanlarda iyice sınır olmaya başladım o kişilere lincleyecekler illaki olur ama bu kadar her yediğinizde paylaşmak bana saçma gelmeye başladı 

30 Cevaplar

+6 oy
tarafından

Facebook instagram yok ama onlara şey diyesim var bokkk yiyin zııkkımlanın oturun işde ne diye paylaşıyon diye :angry:

(889 puan) tarafından
Kız ahmak islatann sen Rabia yılmaz misin eski üyelerden sanırım rabiaydi adı çok oldu umutmus olabilirim.
tarafından
Rahime Yılmaz kız adımı değişemiyorum kaldım böyle haha
(889 puan) tarafından
He he rahime en son hamileydin doğdu mu bebiş nasıl gidiyor nedense sana o zaman ısınmıştim :)
tarafından
3 aylık oldu canım bugün büyük 5 buçuk küçük 1 buçuk oldu uğraşıyorum yenidoğan kolik bebek zor oluyo
(889 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm.cocuk bakmak gerçekten zor benmde 1 tane var 1.bucuk yaşında .arada çok zorluyor beni.
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Benimde bi arkadaşım var yakinda kocasiyla sey yaparkende atacak korkmuyor değilim :D

Yasaklarin olduğu günler bile takir takir geziyorlar babası polis diye 

(4,859 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum :) yakındır oda paylasilir
(3,101 puan) tarafından
Bosa  demiyoruz her yediklerini diye :-,   var oyle tayfa gercekten sinir bozucular
tarafından
Bide benim arkadaş var öyle :D
+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Sonradan görmüştür

(4,859 puan) tarafından
Heraldeee
+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Ara sıra neyse de her yedigini paylaşmak GÖRGÜSÜZLÜK SONRADAN GÖRME diyorum ben onlara
(4,859 puan) tarafından
Her yediklerini paylaşıyorlar özellikle belli isimler var tanıdığımız
(4,853 puan) tarafından
Var var olmaz olurmu onlara yorum yapmıyorum artık
+1 oy
tarafından
Farklı bir yorum yapıcam o kisiyi silebilirsin veya ayarlardan paylaşımlarını gormeye bilirsin canım Bana bırısı bu sekulde dese sanane bakma ozamqn derım
(8,081 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum busem, yani bende yaptığım el emeğim olan şeyleri paylaşmayı seviyorum özellikle güzel olduysa ☺ama gittiğim yerlerde şunu yedim falan gibi masa  fotoğraflarına bende karşıyım özel bir gub6olur paylaşılır ama her sabah öğlen akşam oda bir garip
tarafından
Bende bazen güzel yaptığım beğendim birşeyi paylaşyorum valla her yediğimi paylassaydim olay olurdu demekki:))
tarafından
Kesınlıkle gızemım ama paylasana da bırsey demem banane cok rahatsız olırsam silerim o kisiyi olur biter :)

Valla melek kuzum ne olaylar oluyor hemde :)
tarafından
Çok takıyorlar gerek yok
tarafından
Hıc takamam valla kuzum dırek silerim olur biter
+1 oy
(48,490 puan) tarafından
burda ben yedigi tostu paylasana.yazdim kizdi bana ☺️☺️☺️ ne yeseler atıyorlar
+1 oy
tarafından
Gosteris canım onlar ya 
+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende hiç  sewmem  foto cekinceksem önce  yer  sonra çekinirim bulan war bulamayan war ayıp günah 
0 oy
tarafından

Görgüsüzlükten :angry:

(4,859 puan) tarafından
Yakında başka şeyleri paylaşacaklar
tarafından
Bendede kendini zengin zanneden ama sadece zanneden ukalalar vardı sildim kurtuldum bide totolari normalde laf söylemeye yetmiyor durumdan laf sokanlar var uyuzz oluyorum onlara
(4,859 puan) tarafından
Bende silmemek için sabrediyorum ama tasmk uzre
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ya canım iste bence bir müslümanın da yapacağı iş değil de neyse olan var olmayan var biz komşuya koku gitse ya da yaptığımız yemeği görse mutlaka ona da veririz ama devir değişiyor malesef
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle bı kek yapsam evimde karşı komşuya kokusu gitmiştir diye bı tabakta onlara yaparım
0 oy
tarafından
Ne yazık ki insanlar artık fotoğraf çekmek için yaşıyor. Bakkala giderken bile fotoğraf çekinmek için 2 saat makyaj yapan arkadaşım var. Hep dalga geçerim fotoğraf çekinmek için yaşıyorsun diye. Yeni çağ öyle. Durduramıyoruz maalesef
tarafından
Aynı sorun burada da var. Evlerinde vardır yoktur düşünmeden...
(4,859 puan) tarafından
Ay arkadaşında gerçekten fotoğraf çekinmek için yaşıyormuş :)
tarafından
O da öyle mutlu oluyor. Saygı duymak lazım napalım :)
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Görgüsüzlük işte, ben hiç paylaşamam ya elim gitmiyor ayıp olcak gibime geliyo :) çok şükür hep böyle düşünürüm inşallah :)) 
(4,859 puan) tarafından
Bende hiç paylaşmam belki canı çeker alamaz yapamaz diye insanlık hali kimin neler yaşadığını tam anlamıyla bilmiyoruz
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Görgüsüzlük net
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle yakında başka şeyler paylaşacaklar diye korkuyorum yani
0 oy
tarafından

Yeni özgür cagimizin son hali bu kuzu çok normal :happy:

(4,859 puan) tarafından
Doğru vallahi
0 oy
tarafından
Görgüs0zlük derim var öyle tanıdıklarım özellikle kahve paylaşanlar moda oldu sanki herkes paylaşıyor 
(4,859 puan) tarafından
Kahve yine bı nevi olur da habirede baklava pasta mantı börek çörek paylaşımı oluyor ayar oluyorum
tarafından
Valla ben soğudum
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yazık valla ne diyim hele bide şey diyolar ya ee interneti nasıl alıyo o zaman diye tam o sırada modemi kafalarîna atmak istiyom 
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Her yediğini içtiğini ve gezdiğini paylaşan net birinerine nispet yapıyordur. Bişeyleri kanıtlamaya çalışıyordur. Başka bi açıklaması olamaz. Valla muhtemelen benim cevrem bu kızı kocası hiç gezdirmiyor yedirmiyor diye düşünüyordur ama hiç alakası yok. Ben her dakka elimde telefonla gezip yemiyorum. Anı yaşıyorum. Keşke herkes de yedigini içtiğinu paylaşmasa. 
(4,859 puan) tarafından
Evet çok haklısın yiyorsan kendine yiyorsun aleme yayın yapmanın ne anlamı var kime neyi kanitlayacaksin
(2,444 puan) tarafından
Diyorum ya canım mutlaka birine hava atmaya çalışıyordur. Kocam bana bakıyo yediriyo içiriyo gibi. Bu tarz ailelerde kesin sorun vardır zaten.
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Gosteris yapmak hoslarina gidiyo
(4,859 puan) tarafından
Snairim oyle
0 oy
(703 puan) tarafından
Ben öyle olanları çıkardım görgüsüz olarak nitelendiriyorum onları.. alan var alamayan var millet karnını zor doyuruyor onlar gösteris peşinde
(4,859 puan) tarafından
Evet haklısın yakındır bende silecem sabrediyorum
0 oy
(515 puan) tarafından
Cunku paylasacak baska bırseylwrı yok kı gorgusuzluk edepsızlık yapmak ıcın paylasıyorlar banane ne yedınse ıctınse gunah yanı belkı canı isteyen alamayan var bnm yengem yemek yapardı dısarıya satardı zahmetli yemekler fln paylasırdı dedım kı yapıyosun satıyosun nıe paylasıyosun hamıleyım bn belkı canım ısteyecek vebalını alma bnce dedım bı daha paylasmadı
(4,859 puan) tarafından
İyi demişsin kiz helal olsun sana

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 630 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 377 göst.
0 oy
58 cevap 872 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,900 puan) tarafından soruldu
0 oy