0 oy
188 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (28 puan) tarafından
Merhaba ben 20 yaşındayım 1bucuk yıldır evliyim 4aylik bi kızım var yemek konusunda biraz tecrubesizim :( esimle bu sebepten dolayı çok tartışıyoruz ben ne yapsam begenmiyo hergün değişik birşeyler yemek istiyor beni ailesine şikayet ediyor çok yoruldum artık hergün ne yapıcam ben diye düşünüyorum yapsam begendiremiyorum internetten bakıp yapıyorum ama çok kafa karistiriyo bazı yerler bana bi kaç yemek tarifi yazabilir misiniz lütfen yardımcı olun çok yoruldum afedersiniz bi *** bilmiyo konumuna düşmek beni çok üzüyo  :(

9 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Nefis yemek tarifleri sayfası var, nete yaz çıkar ve tarifleri de kafa karıştırmıyor

-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
Nefis yemek tarifleri var uygulama indir hergun menü oluşturuyor ordan bakarsın hatta haftalık menü çıkar ona göre alışveriş yap 
0 oy
tarafından
Valla kuzum bende 19 yaşındayım neten ne bulursam onu yapıyorum zamanla alışırsın ama annesine şikayet etmesi çok saçma geldi 
0 oy
tarafından
Kız üzülme ben ilk geldiğimde yumurta kırmasını bilmiyodum inan. 

Şimdi birsuru yemek yaparım parmaklarını yer. Valla

Nefis yemek tariflerine bakıyorum başka sitelere bakarım ama en çok yorumlardan güzel varsa yaparım ona dikkat et 
0 oy
(119,156 puan) tarafından
Bak bi gun lazanya yap cok kolay snr firin yemekleri sosla tavugu patatesi at firina milfoy yap hazir yufkadan borek yap hep ayni seyler olunca oyle yapar erkekler degistir et tavuk balik hamur isi diye git
0 oy
(15,857 puan) tarafından
Öyle olmaz kuzum. Mesela yarın ne yemek yapacağına karar ver. Bize sor bizde sana şöyle şöyle yap deriz. Şimdi arka arkaya tarifler gelir kafan daha çok karışır 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım en basiti al tavuk pirzola açtır onu kasapta fırında yapıcam de sonra patates baharat sarımsak salça ve az su ile karıştırıp at fırın torbasına sonra fırına yanına da bir pilav bir akşamın çıkmış olur (bu akşam onu yaptığım için aklıma direk o geldi)

Bende senin gibiydim birde kaynana yanına evlenmiştim çok zor bilirim
(1,790 puan) tarafından
Nefis yemek tarifleri demişler bak o da çok iyi defterde eklenme ve yorumları da dikkate alarak kolaylıkla yapabilirsin elif atalar var orda mesela tarifleri birebir tutar ;)
0 oy
tarafından
1 haftalık menü oluştur youtu.be de bir sürü video var. Oluşturduğun menüye göre malzeme al, her güne 2 menü çıkar mesela ona göre malzeme ayarla yap.. Yapmıyor bilmiyor demesinler. Yaparsın tabiki çokda güzel yaparsın. 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
İnternette o kadar çok tarif var ki herşeyi yapabilirsin yine özellikle soru sormak istersen bana da yazabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 315 göst.
0 oy
3 cevap 152 göst.
+3 oy
14 cevap 348 göst.

378,399 soru

11,326,439 cevap

34,778 kullanıcı

...