0 oy
284 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (116 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar 2 hafta önce çift kişilik nevresim takımı aldım. Görevli kıza özellikle çift kişilikler hangisi dedim onun gösterdiği modellerden seçtim. Beyaz sade bir şey hatta pembe mavi vardı dedi ki çift kişilikte sadece beyaz kaldı. Eve geldim paketi açıp hemen yıkamaya koydum asarken fark ettim ki takım tek kişilik.. Evde tek kişilik yatak döşek filan yok.. Değiştirmem de mümkün değil ama çalışanın hatası bu resmen mağazaya gitsem yardımcı olurlar mı benzer şeyi yaşayan oldu mu hiç. Ürün bir de 250 TL idi.. :( 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Oooo pahalıymış git ver bence 

-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bacım hiç üstünü okumadın mı ya ben olsam gider konuşurdum fişi duruyor mu 
(116 puan) tarafından
Kuzum minnacık sol alt köşede İngilizce Single size yazmışlar sonradan fark ettim bende ama üstündeli resim çift kişilik yatak resmi
(3,823 puan) tarafından
Genelde hep çift kişilik yatak resmi olur canım ben olsam gider konuşurdum kağıdını atmadıysan
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Tabiki yardımvı olacaklar 250 lira vermişsin tek kişilıpı o kadar pahalı değildir üstelik hemen git 
0 oy
tarafından
Yikadıysan almazlar ama aynı calisani bul ona anlat belki yardımcı olur 
0 oy
tarafından
Bence şansını dene canım pahalıymış bayaa 
0 oy
tarafından
Mecbur degıstırcek canım 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Satıcının hatası canım mağazaya git önce sana ürünü satan kişi ile konuş baktın olmuyor mağaza müdürü ile konuş onların hatası
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Çift kişilik parası ödeyip tek kişilik vermişler. Götür mecbur değişirler yada 1 tane daha tek kişilik verirler. 
0 oy
(12,485 puan) tarafından
Fişi varsa götür kullanılmamış sonuçta bide yıkamışsın ütüle bi şansını dene
0 oy
(78 puan) tarafından
Tekrar ütüle katla paketi duruyorsa götür böyle de değişim yapsınlar kıza de sana veren

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 325 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 567 göst.
0 oy
9 cevap 195 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.

378,113 soru

11,317,261 cevap

34,763 kullanıcı

...