0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (10,506 puan) tarafından
Kızlar şimdi kızım 4 yaş 4 aylık Kur'an kursu var iki tane buldum 

1. Devlete bağlı değil Cübbeli Ahmet hoca nin seysine bağlı aylık 750 istedi sorduğum da devlete bağlanmadılsr diploma istedikleri için dedi 12 buçuktan 4 bucuga kadar

2. Devlete bağlı aylık 800 aynı Kur'an matematik ve sayısal kavramlar falan biseyler varmış saati de 9 12 buçuk 

Sizce hangisi mantıklı sabah saati mi öğlen mi? devlete bağlı olmaması sorun olur mu ?

11 Cevaplar

+4 oy
(1,554 puan) tarafından
Genel olarak bu tip yerlere karsiyim, dini egitimi evde anne baba olarak siz verebilirsiniz. Ne kadar pislik sapkinlik varsa o kurslarda yurtlarda cemaatlerde oluyor. O yuzden bu konuda pek bir yorumum yok acikcasi.
(1,554 puan) tarafından
Ya alayi sapik alayi, bir tane normal gormedim daha. Ne kadar pislik varsa bunlarda. Asla cocugumu yollamam oyle bir yere.
tarafından
oğlumun eğitimini de babası verecek çok şükür bu gibi konuların ben de aileden gelmesinden yanayım beyni yıkanıyor çocukların tarıkatlar aldı başını gıdıyor din artık sömürülüyor ben de karşıyıö
(1,554 puan) tarafından
Ben de kesinlikle evde verilmesi taraftariyim. İlk dini egitimi verecek anne babadir.
(8,908 puan) tarafından
Adam gibi tarikat cemaat mi kaldı hepsi yoldan çıktı hepsi sapkın
(4,246 puan) tarafından
Aynen kızlar aynen. Hem vesileyle anne baba da daha iyi araştırıp öğreniyor. Hiçbir tarikat hiçbir şahıs güvenilir değil. Pırıl pırıl beyinler, sünger gibi ne verirsen çekiyor. Ahh Allah korusun ya yanlış birşey girerse içeri. O yüzden evde.
-Reklam-
+1 oy
(8,908 puan) tarafından
Bende bu tür yerlere karsiyim yaşı küçük olduğu için dini eğitimi anne baba evde kendi vermelidir o yaşta Bi çocuk kendini ifade edemediği için yada Bi olumsuzlukta savunmasız olacağı için sonuçları çok ağır olur kuran kursu vb yerlere kesinlikle 12 yaşından sonra gönderilmelidir tabi mebe bağlı olması koşuluyla tarikat cemaat evlerinde çok acı olaylar yaşandı hiç mi ders almadı bu insanlar 
(10,506 puan) tarafından
Kız ne yapayım nereye versem acaba çok sıkılıyor evde
(8,908 puan) tarafından
Krese anaokuluna yada oyun gruplarina verebilirsin cnm
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Tabiki devlete bağlı olan. Devlete bağlı olmaması sorun değil ama şahıs işi sıkıntı. Sabah saati de bana hep mantıklı gelir. 
(10,506 puan) tarafından
Sağol cnm bana da öyle geldi
0 oy
(10,506 puan) tarafından
Kızlar bı fikir verin gııı
0 oy
tarafından
2.daha mantıklı hem devletin 
(10,506 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(4,246 puan) tarafından
Türkçe okuma yazma öğrenmeden tavsiye etmiyorlar ama yine de illa göndereceğim diyorsanız şu tarikatlara tamah etmeyin yalvarırım. Sizin yerinizde olsam hem oturur kendim öğrenirim. Sonra da evde dizimin dibinde evladına öğretirim
(10,506 puan) tarafından
Kız kendim biliyorum çok şükür ama çok sıkılıyor evde
(4,246 puan) tarafından
Canım o zaman oyun grubuna ya da yarım gün kreşe yolla. Dini eğitimini kendin ver. En güvenlisi bu.
0 oy
tarafından
Diyanetinkine öncelik verebilirsin. Dini eğitimin evde verileceğini düşünmüyorum ben. En başta disiplin kurulamaz ve kaideleri var. Baştan düzgün öğretilmeli
(10,506 puan) tarafından
Aynen cnm teşekkür ederim
0 oy
(558 puan) tarafından
Diyanetikine öncelik verebilirsun gönderenler memnun
(10,506 puan) tarafından
Tamam cnm  teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bence ikiside değil.....
(10,506 puan) tarafından
Eee kız ne edeyim o zaman
tarafından
Bilmiyorum herkesin kendi tercihi ama ben kendi fikrimi soyleyim. 4 yaşindaki çocuk subhanekeyi fatihayi erkenden öğrense ne olur öğrenmese ne olur. Elif cüzunu öğrenmese ne olur.
Dini eğitimi sen evde ver. Daha küçücük.
Okulöncesi ogr okudum. Daha önce sibyana giden çocuklar tersten yazabiliyor yada iki alfabeyi karıştırabiliyor.
Yine gondereceksen yaz kurslarına gönderirsen.
Her sene camiye gidiyorduk biz o şekilde herşeyi öğreniyodum. Buyuyuncede 1 sene kuran kursuna ayrıca gittim. Yani erken ogrenmesede olur.
(10,506 puan) tarafından
Kız aslında öğrenmesi değil de evde çok sıkılıyor çok gitmek istiyor
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Bence devletinki olan ben tarikatlara karşıyım hangisi olursa olsun. Hem de riskli şeyler 
(10,506 puan) tarafından
Tamam cnmm teşekkür ederim
0 oy
(48,667 puan) tarafından
devleti secerdim diğer türlü yerleri uygun bulmuyorum benim fikrim beyzosum Gülen yüzüm buyudude kursa gidecek he ❤️
(10,506 puan) tarafından
Evet kuzum çok sıkılıyor evde anasınıfı çıkmamış gitmek çok istiyor
(48,667 puan) tarafından
yerim onu ya bal suratim benim❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 344 göst.
0 oy
6 cevap 239 göst.