0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

selamun aleyküm arkadaşlar bu ara çok bunalımdayım kiradayiz ev satıldı ev almak istedik paramız denklesmedi sonra ev fiyatları uçtu gitti oturdugum ev çok sıkıntılı 

baba da dua eder misiniz hayırlısıyla içinde huzurla mutlulukla sağlıkla bereketle oturabikecegim arakat onu havalesiz bir ev Rabbim nasip etsin çok sıkıntıdayim teşekkür ederim :(

kredisiz kolaylıkla inşallah 

17 Cevaplar

0 oy
(119,086 puan) tarafından

Bizimde vardi oyle bi hayalimiz ama hayal olarak kaldi :'( cokda heves etmistim

tarafından
bizimki bir ara tam oldu sonra bütün hayallerim yıkıldı git gide fiyatlar artıyor zaten :(
Haaah iste aynisi banada oldu tam oldu dedik evdeki hesap carsiya uymadi eve 1 takip daha cikti bizden fazla para teklif etti baktik kaldik
tarafından
ben çok üzülüyorum ne yalan deyim hayal bile kurmustum o evle ilgili kısmet değilmiş inşallah Rabbim bizlerde nasip etsin :)
Amiin cümlemize insaallah
-Reklam-
0 oy
(255 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım
tarafından
allah razı olsun güzel kardeşim
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Rabbim kısa zamanda hayırlıı bir ev nasip etsin canım sana ve tüm kırada olanlara :(
tarafından
allah razı olsun kardeşim çok sağol
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sikilma kuzum duan belli duyan belli. En kısa zamanda hayırlısıyla senin de bi Evin olur inşallah. Kendini üzme.
tarafından
çok teşekkür ederim kardeşim vallahi ben kendimi geçtim çocuklarım için istiyorum güneş görmüyor su anki ev çocuklarım sapsarı olmuş :(
0 oy
(689 puan) tarafından
Dualarım da sanada yer vereceğim  kardesim:)
tarafından
çok teşekkür ederim kardeşim :)
0 oy
(40 puan) tarafından
Ayy bende çok istiyorum kiradayz okadar sıkıldm ki. Kiralar çok yüksek bi yandan hemen kira günü gelio bi yandan. İnş evimiz olur hayırlısı
tarafından
inşallah olur kardeşim tokiyi denediniz mi
(40 puan) tarafından
Yok orayada her ay para vermek lazm die bliorm bakmştm şartlarna
0 oy
(262 puan) tarafından
Yok canım biz aldık çok şükür kredi ödüyoruz ama olsun biter bigün insallah hayırlısıyla Rabbim herkeze nasip etsin 
tarafından
hayırlı olsun kardeşim
(262 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(115 puan) tarafından
Bizim ummadığımiz bir anda, nasip etti Rabbim, sanki tüm kapalı yollar açıldı.Sizin ve tüm dileyen herkesin kapalı yollarını açıp , hayallerinizi  gerçek etsin Rabbim insallah
tarafından
ne güzel ne dua ettin kardeşm bankada eder misin coookk ihtiyacım var
(115 puan) tarafından
Tabiki de seve seve ederim canim
0 oy
(1,084 puan) tarafından
İnşallah rabbim tüm kirada oturanlara nasip eder 3 4 yıl sonra allah izin verirse bizde almayı düşünüyoruz. Amin inşallah 
tarafından
inşallah kardeşim
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım bizde düşünüyoruz kendi evim ama küçük biraz İstanbul'da evler baya bir pahalı şuan beklemediyiz fiyatların biraz dusucegi söyleniyor inşallah alırsınız yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin 
tarafından
inşallah güzel kardeşim inşallah düşer sizde gönlünüze göre bir ev alırsınız biz de :)
(158 puan) tarafından
Amin canım Allah'ım herkesin gönlüne göre versin
(158 puan) tarafından
Krdediler çok yüksek 100 bine nerdeyse 200 bin odeniyor canim
tarafından
valla allah bize kredisiz nasip etsin diye dua ediyoruz çok zor ama imkansız değil ne bileyim helal paramıza haram katmak istemiyoruz o yüzden alamıyoruz kardeşim lütfen bana dua et bende sana edecem inşallah
(158 puan) tarafından
İnşallah canim kredisiz borçsuz alırsınız ne. Demek tabiki ederim
0 oy
(191 puan) tarafından
Bizde yeni aldık canim kredi ödüyoruz suanda da yine kendi evimizde oturuyoruz ama daha merkezi biryere gecmek istedik aldik ama bakalim hayirlisiyla insallah bitsede gecsem diye bakiyorum onca borc nasil bitecek bilmiyorum gercekten cok zor allah herkeze nasip etsin insallah saglikla huzurla oturmak nasip olsun hepimize 
tarafından
allah razı olsun kardeşim inşallah
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Nasip olursa yarın evimizi aliyoruz rabbim isteyen herkese nasip eylesin aminn
tarafından
hadi hayırlısı ne mutlu size hayırla oturun inşallah
0 oy
tarafından
Ben sadece hayırlı bir evim olsun diye dua ederdim kiii tayinciyiz oturamiycam diye hiç umut etmiyordum herkes ev diye sayıklardi onlara ederdim vallahi rabbim çok merhametli banada nasip etti hamdolsun evimi çok seviyorum hiç şöyle olsun böyle olsun diye dua etmedim eşime derdim surda evimiz olsun çarşıya yakın olsun tamda istediğim yerden nasip oldu hamdolsun isteyenlere de nasip olur inşallah
tarafından
inşallah kardeşim tüm isteyenlere nasip olsun inşallah
0 oy
tarafından
Çok isterim kendi evim olsun ama kolay kolay alamayız heralde bakalım nasip kısmet inşaAllah Rabbim bizlere de kendi evimizde oturmayı nasip etsin amin. 
tarafından
amin kardeşim inşallah
0 oy
(514 puan) tarafından
Kuzu kirasini odedigin her ev senindir Benin felsefe bu :D
tarafından
ne yalan deyim baktık olmuyor bizde öyle diyoruz bazen :)
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Amin Rabbim en kısa zamanda tüm isteyenlerede bizede nasip etsin hayirlisindan bende kiradayim çok zor gerçekten
tarafından
Rabbim tüm isteyenlere hayırlısı ile nasip etsin kardeşim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah sanada bizede
tarafından
inşallah kardeşim amin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Z.T.. (207 puan) tarafından soruldu
0 oy