0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde tarafından

CANLARIM BEN 6 AYLIK HAMİLEYİM BAYRAMDAN SONRA COÇUK ODASI GELCEK

BEN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ KULLANAMIYORUM YASAK EŞİM BİRİNİ CAĞIRIRIZ YAPAR SEN TAKMA KAFANA DEDİ AMA BUGÜN KAYNANAMLA KONUŞTUM ELTİMİ CAĞIRACAKMIŞ BEN İSTEMİYORUM EŞİMİDE KIRMAK İSTEMİYORUM ELTİMİN DURUMU YOK EVLERE TEMİZLİĞE GİDİYO AMA BEN ONA ŞÖYLE YAP BÖYLE YAP DİYEMEM KÜÇÜK DURUMA DÜŞÜRMEKTE İSTEMİYORUM NASIL YAPABİLİRİM

ŞİMDİDEN HERKEZDEN ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH 

TEŞEKKÜR EDERİM 

9 Cevaplar

+1 oy
(27,305 puan) tarafından

Ufaktan eltine yardim edersin olmazmi

tarafından
Abisinin hanımı kırılır diye çok korkuyorum
(27,305 puan) tarafından
Guzel şekilde desen kırılmaz belki
tarafından
Yarın akşam azını bi yoklarım kaynanamı da ele vermeden onun söylemesini sağlamaya calışayım
(27,305 puan) tarafından
Öyle yap kuzum
tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun inşallah canm
-Reklam-
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Şimdi temizliğe giderken başkası çağırıp ona para vermek de olmaz cnm bilemedim şimdi 
+1 oy
tarafından

O zaman sende yardim edersin yavas yavas hem ihtiyaci varmis yazik gelsin nolcak 

tarafından
Hmm sen bilin canim
tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun inşallah
tarafından
Sendende gülüm bi avazda kurtul inşallah
tarafından
Amin canım inşallah
(13 puan) tarafından
Elti olmaz ya ayıp yani bence kırılır.başka kadın al onada söylemeyin kadın aldık diye nerden bilcek
0 oy
tarafından
Kararsız kaldım canım ya annen falan yapamaz mı 

Ha eğer yapan kimse yoksa eltinle konuş de cekiniyorum senden yardim alabilir miyim de gelinvede işi bitince parasını verirsin bununla biseyler alırsın kendine ben sana alcaktım ama ne beğenirsin bilemedim de 

Ben olsam böyle yapardım 
tarafından
Bende kararsızım canım

Ben pek muhatap olmak istemiyorum

Kardeşim gelirde tek yapamaz küçük o
0 oy
tarafından
Canım çok haklısın şöyle böyle yap diyemezsin ama ihtiyacı da varsa kırmadan beraber sohbet ede ede ikiniz beraber yaparsınız yani en azından tatlı dille söyleyince hiç birşey olmaz

Benim temizliğimi görümcemin kızı yaptı zaten ben hiç karışmadım o bana sordu nasıl vs felan ben söyledim o yaptı korkma yani
tarafından
Temizlik yapılırken benim evden cıkmam lazım canım teşekkür ederim
tarafından
Tamam çık sorun değil öncesi söylersin tarif edersin o yapar
tarafından
Kırılmasından korkuyorum bide güvenim yok kaynanam beni sevmez ama uyardı sonrasına karışmam dedi
tarafından
Haa başka sorun varsa ben ona bişey diyemem ki canım iyi düşünmek lazım
Bilemedim şimdii
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Eğer başkalarına da temizliğe gidiyorda zaten senin şöyle yap böyle yap demene gerek kalmaz canım o nasıl yapması gerektiğini bilir hem de onun için bi katkı sağlamış olursunuz yardım gibi olduğu kadar olmadığını esin yardım eder..
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bence cagir eltin gelsin sen zaten hamilesin mecbur kalip cagiriyon hem ihtiyaci da varmis ele gidecegine eltine gitsin ona da faydasi  olur hem
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Bacım doğal temizlik ürünleri var onlardan alabilirsin veya sirke karbonat beyaz sabun arap sabunu limon tozu bunlarla temizlik yapabilirsin sonucta normalde gunluk islerin için ne kullanıyorsan onlarla yaparsın 
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Bebeğin odasında çamaşır suyu kullanmayın Farmasi ile temizleyin işi olduğu için nasıl temizlenmeli zaten bilir senin deneme gerek bile kalmaz bu onun işi çekinicek bir şey yok kuzum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hatice000 (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 578 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,164 soru

11,287,400 cevap