0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde (515 puan) tarafından
Kızlar kuzenıme esının babanesınden mıras kaldı zaten durumu cok ıyu ıdı. 300 bın e yakın da para kaldı Rabbım daha cok versın ıns. Ben de bıze hıc bıse kalmaz kı fln dıe hayıflandım kardeslerım de dalga gectı abla bızr ancak borc kalır fln dedıler aslında bnm esım ın de dedesı fln zengın baya yerlerı var ama satmıyolar neyse ıcımden ıstedım sanırım sabah babam a mahkeme kagıdı gelmıs koyden bıze 15 fln tarla 5 ev bır de ormanlık arazı kalmıs hayretler ıcıbdeyım avukatı aradım satılacak cok ortaklı ama sıze hakkınız verılecek dedı ıns bebegın sansına ıyı bı mebla gelır de bız de rahatlarız 

11 Cevaplar

0 oy
(121,158 puan) tarafından
Kiz benim icinde bi kalpten dua et bee nolursun
(515 puan) tarafından
Ne ıstıyosun bacı kardesım ıcın de kalbı dua ettim on da bugun haber geldı ıstedıgı ıs ıcın mulakata gırcekmıs
Yazdim özele ⚘⚘⚘
(1,424 puan) tarafından
Banada et dua kardeşimmmmm;((
(2,261 puan) tarafından
Haha bura dilek ağacına döndü ama benim için de eder misin bir an once atanayim da eşimin ailesinden kurtulayım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şuan eşinin babaanne sinin torunu olmak isterdim bnimde alın aranizag:ermm:

(515 puan) tarafından
Esım ın babanesı olmus canım onların da cokyerı var Ankara kazan da ama onlar satmıyor bu babam ın babanesınden bjze kalanlar
tarafından
Hadi eksik okumuşum ozmn neyse  oda olur kardeşin olimmi şaka bı yana çok sevindim adınıza canım ( ╹▽╹ )
(515 puan) tarafından
Amın bacı Allah razı olsun Rabbım herkese gonlunun muradı ı versın
0 oy
(780 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizim oralarda dünyalar babamıza kalsa çokta mali olsa  kızlara vermezler varsa yoksa erkek çocukları erkek çocukları kızların gönlünü yapar ya  para yada bi bilezik hangisi işlerine gelirse yada hiç bisey :)) siz iyiymişsiniz 

(515 puan) tarafından
Benım babam asla ayrım yapmaz bır kalem olsa 4 e bolunecek dedı
tarafından
Bizim taraftada aynı bu şekilde kıza asla değer vermezler varsa yoksa erkek kız ele gidiyor erkek soyu devam ettiriyor ya
(515 puan) tarafından
Valla aslında hıc alakası yok kız merhametlı olur anasına babasına ıcınden uzulur bakar erkek asıl el oluyor
(780 puan) tarafından
Biz 6 kız 1 oğlan 7 kardeşiz erkek kardeşim 22 yaşında geçimsiz kimseyi takmaz nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşar bi bizde vi ablamda kalırdı ablamla kavga etti bize geldi 5 aydır bizde kalır hep kavga ederiz ev tut diyorum geçinemem diyor babam altına arabasını aldı kredi kartı borcu vardı ödedi harçlığını hesabına yatırır tek oğlan diye  el üstünde tutarlar bizleri de 15 yaşında evlendirdi yeri geldi ekmek parası bulamadik hiç yardım etmedi ablan istemiş rezil etti heryerde dedikodusunu yaptı ablamın sanki kendi çocuğu değilmiş gibi babamda annemde oğullarının üstüne titrer bir defa bile onları aramaz tatillerde yanlarına gitmez yinede bunu  çok severler kızları dışlarlar annem demiş onlar borçlu borç ödüyorlar ablana para ver pazar alış verisini senden yapsın  bi haftada demiş bana çıkarmış geçen kardeşim 150 tl veriyor abla pazar alış verisini bu hafta bunla yap ay basında geri verirsin diyor şaka gibi ekmek elden su golden yaşıyor yatıyor kalkıyor yemeği önüne geliyor saygı yok sevgi yok hamileligimi rezil etti resmen kaldı yanımda gitmiyorda napacam nasıl gönderecem bilmiyorum eşimlede ara ara kavga ediyoz bunun yüzünden çocukları rezil ediyor bağırıyor aşağılıyor şaşırdım valla  kısacası demek istediğim şu kızlar bizim oralarda hizmetçi bekarda olsa evlide olsa hak talep edemez ve vermezler ama işlerini yaparlar saygıda kusur etmezler her postta yazarım Allah hayırlı evlat versin inşallah diye
(515 puan) tarafından
Amın canım ıns Allah yardımcın olsun yanı o kadr sevıyolarsa ogullarını aılene sole bızı huzursuz edıyor cagırın yanınıza yoksa ben de bosanıp gelecegım basınıza kalacagım de bız de ole olmaz hatta babam ogullarından vok kızlarını sever 2 kız 2 erkek kardesız ben en buyuklerıyım gecen dedım baba senın adını ogluma koycam dıe o da sevındı ama dedı ogullarıma dusmez mı kızım dedı ben de ben de senın kızın ım onlardan bıse bekleme onlar yapmaz bn senın uzulmenı ıstemem dedım o da haklısın bnm aslan kızlarım ıyıkı varsınız dedı babam benı ne zorluklarla okuttu asla hakkını odeyemem
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ben senin yıllar önce kaybettiğin kardeşinim :D 
Foto atcaktin noldu
(515 puan) tarafından
Gek bacıı kabul ederız
0 oy
(11,378 puan) tarafından

Kiz moralini bozmak gibi olmasin ama halamlari cagirdilar oyle istanbuldan kalkip tokata gittiler 20 tl alip geldiler :D yol parasina yazik oldu

(515 puan) tarafından
Ahahahahaaaa ya acayıpppp gulerımm kız yok avukat baya yer var dedı
(11,378 puan) tarafından
Onlarinda oyleydi kiz. Ama çok ortakli olunca :)) mesela istanbulda guzel bi yerde kayinpederimin arsasi var. Dededen kalma yani ama gel görki 400 ortakli :D sen dusun kac para kalacak
(515 puan) tarafından
Ohaa 400 ortak mı bızım sanırım 40 fln ortaklı nasıp kısmet ıns daha kendı dedemız var esım taragı var bakalım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah kendi emeklerimizi kazanip harcamayi nasip etsin hazira dağ dayanmaz 
(515 puan) tarafından
Amın Rabbım hekalınden bol rızık versın ıns ama gelen bı mal olunca da ınsan sevınıyor
(7,654 puan) tarafından
Biz toplum olarak hazırı seviyoruz canım öyle tabi
0 oy
(514 puan) tarafından
Kiz insallah bizimkiler olse degil miras kefen parasini bize kitlerler :D
0 oy
(3,795 puan) tarafından

Bende aynı sulaledenim kız.  Beni de unutman. Halanin enişte 'sinin dayısının kuzeninin ablasının yegenigim :D

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Kız bn senin yıllar önce çok yakın arkadaşındım baci gibiydik hatırlasa banada mirastan biraz ver payımı unutma baci hahakjsz şaka bir yana inşallah büyük bir miktar verirler size rahat rahat geçinirsiniz
0 oy
(347 puan) tarafından

erdin mi ne bende alırım bir duanı:D

0 oy
tarafından
Ay çok güzelmiş ya şu kıtlıkta sevindim adınıza 

. Kız banada dua et

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 916 göst.
23 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Ikramm❤️ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy