0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Bu forumda bir çok anne var kızlar. Ben daha yeni anne oldum oğlum için o kadar güzel bir gelecek diliyorum ki inşallah herşey istediği gibi olur hayat ona sağlıklı huzurlu uzunca bir ömür sunar.

Beni endişelendiren birşey var ilerleyen yıllarda su konusunda büyük sıkıntılar yaşayacağız belkide biz bunu göremeyeceğiz muhtemelen ama bizim çocuklarımız. Daha yeni bir haber okudum corona dan tehlike su bitiyor diye.

Lütfen dikkatli kullanalım boşa akıtmayalım suları. 

Bebişlerimize güzel bir hayat bırakalım 

3 Cevaplar

+1 oy
(305 puan) tarafından
Canım insanlar o kadar igrenclesti ki kadın cinayetleri tecavüzler aldı başını gitti zinalar desen bir hayli arttı  evlilik dışı olan ilişkiler olsun hamilelikler olsun insanlara o kadar normal geliyor ki bunca günahın içinde hak değil mi azmış insanlara ne yazıkki olan evlatlarımıza olacak Rabbim sonumuzu hayretsin dua edelim lut kavminden beter olmayalım 
(349 puan) tarafından
Lut kavmi bizden iyiydi canm. Onlarda sadece eşcinsellik vardı. Ama biz bütün kabimlerin yaptığı şeyler bizde toplanmış durumda.
(305 puan) tarafından
Escinselligi de küçümsemeyelim şimdi canim bir eşcinselliği Allah helak ediyorsa bize gerçekten çok fazla merhamet ediyor
(349 puan) tarafından
Hayır ben kesinlikle küçümsemiyorm. Yani onlarda bir ahlaksızlık vardı, bizde bütün kavimlerde olan kötülükler var demek istedim. Allah cc onları sırf eşcinlelliği yüzünden helak etti. Bize gerçekten merhamet ediyo
-Reklam-
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ah ahh.. 

Daha geçen gün eşimle telefonda konuşuyorduk bebeğimde tam karşımda yatıp bana bakıyordu

Dediğim tek şey "Hata yaptık galiba bir çocuk yaparak, dünya kötüye gidiyor" diyerek ağladım :/  
(575 puan) tarafından
Benv91 doğumluyum meğer ne güzel zamanlaröış bizim çocukluğumuz herşey ne kadar masum ve güzeldi o zamanlar
(1,093 puan) tarafından
Ki bizim doğduğumuzda da sular yokmuş ama biz hatırlamıyoruz. Bende 93lüyüm. Ne rziyetlerle büyüyüp sonra güzel günleri gördük. Bebeklerimiz öyle bir anda dünyaya geldiler ki.. Rabbim yar ve yardımcısı olsun
(575 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Yapılan araştırmalarda 50 yıl sonra ülkemiz afrika ülkesi gibi olacakmış, Allah sonumuzu hayır etsin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 282 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 937 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mlkcglyn (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 453 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.