0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aslında pek anlamam kurdan dövizden ama bu savaşlar ekonomik kriz hic iyi kokular almıyorum sonumuz hayrolsun

10 Cevaplar

+1 oy
(1,777 puan) tarafından
Etkiliyorsada parasal yönden etkilesin, savaş çıktı ya insanlar canlarıyla ödüyor bedellerini, bunada şükür kuzum şükretmek lazım her zaman
-Reklam-
+1 oy
(891 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oradaki o masum insanlara bisey olmasında dolar çıksın bi allahin kuluds demiyorki masumlar ölüyor  varsa yoksa zam zam öldüğümüzde bize zamlardan değil Müslüman kardeşlerimizden sual sorulacak. Kimseye bisey olmasn zam gelsin 
0 oy
tarafından
Zaten amaclari buydu bacim mahvettiler insanlari simdi urunlerde tekrar yukselise gececk 
tarafından
Çok şükür  balım ❤️iyim seni özledim aradım ve buldum jsjs
tarafından
Ahahha canimsin ya :)
tarafından
Sende benim canım :)

Mihrim şimdi baktinda Türkiye'ye ait askeri kargo uçağı Ukrayna'ya gidiyor Allah'ım korusun ya instada gördüm ordaki türk lerde sığınaklar iniyordu  durum çok vahim heryeri bombaliyorlar :((
tarafından
Allah sebep olanlarin belasini versin ne diyim kuzum elimizden keske daha fazlasi gelse olan masumlara oluyo
tarafından
Amin canım  iyice kudurlar kudurmuş k.opekler
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende valla canim yine zamlar gelecek gibi 
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Rabbim sonumuzu hayır etsin 
0 oy
tarafından
Şimdide savaş bahane olur Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Fiyatlara yansimasin da ne kadar yükseliyorsa.yukselsin 
tarafından
Yansir bence
0 oy
tarafından
Aynen bende yeni haberlere baktim savas varmis be dolar yukseldi gida benzin hersey yine zamlanir allah yardım etsin zor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bozdurduğum altına mı yanayım dolara mı bedavaya gtti bizmkler zamlar da cabası napıcaz böyle blmiyorm Allah yardmcımz olsn
0 oy
(119,561 puan) tarafından
hic sonu hayr gorunmuyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 240 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 945 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mlkcglyn (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 454 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...