0 oy
829 göst.
Diğer kategorisinde (2,674 puan) tarafından

Ben çocuklardan hiç vakit bulamiyorum en son ne zmn utu yaptim onu bile hatirlamiyorum eşim bazen diyo pantalonumu utule ole hemen yapip veriyorum oda artik alişti her yikanan çamaşiri utuleyenlere cok ozeniyorum ya inşallah bende utulerim artik tabiki çocuklar biraz buyudukten sonra 

Merak ettim çocuklar cok zorlasa bile ütü yapan var mi ya nasil enerji buluyosunuz :(

66 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Vallahi atlete varana kadar ütülüyorum haftada bir ütü yaparım pazar günleri ama.1  haftalık ütü yaparım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşim ütü aramaz ana ben dışarı çıkarken asla ütüsüz bişey giymem eşim kumaş pantolon vs. Düğün olmadıkça giymez tişörtlerini zorla ütü yapıyorum kamujlarlarini görevde olduğu için ütüsüz giyer eve gelince yıkar ütulerim yinede gerek yok uğraşma der bende kızıyorum ütü yapicam diye
0 oy
(16,707 puan) tarafından
Utulemiyorum valla 
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Her şey değil canım evde giyilen ütü istemeyenleri ütülemem ama pazar günleri eşimin ve kendimin dışarı kıyafetlerini utulerim
(2,261 puan) tarafından
Ha bir önemi var mı dersen yok. O yüzden utuleyemiyorsan da takma canım üzüldüğü  şeye bak. Öyle kadınlar tanıyorum ki evini b.k götürüyor ama el üstünde sen ütüye takıyorsun:)
0 oy
(747 puan) tarafından

5 aylık evliyim sadece eşarplarımı ütüleyip askıya koydum dahada ütü çalılmaz bizim evde :D Kocam ütülenecek şeyler giymez ben bazen şunu ütüliyeyim derim oda yok neye ütüleyecen kırışmamış ki der giyer 

0 oy
(3,701 puan) tarafından
Yıka kurula katla koy kumaş pantolon gömlek varsa sadece onları 
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Valla ben hiç ütülemem yazın esim gömlek giyer o zamanda kendi ütüler ben anca üstlenecek şal8m varsa biyere gitceksem anca oyle aman uğraşamam kotları ütülemeyi gereksiz buluyorum zaten
0 oy
(3,102 puan) tarafından

Yoo utulemiyorum valla iyice silkeliyorum elimde duzleyerek katliyorum.ne ütüsü kiz :) anca gomlek falan utulerim okadr

0 oy
tarafından
Valla bende kızım uyursa 3 4 parca anca baska utuleyemiyorum Allahtan eşim kendinin kileri ise gidecekkn 1 tane utuluyo
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ütüyü eşim yapio ben yapmam 
0 oy
(2,858 puan) tarafından
Utulemeyenelere özeniyorum yıkanan kıyafetlerin çocuğunu utuluyorum çocuklarım bir yaşına gelince atletlerini falan utulemeyi bırakıyorum kıyafetlere devam :)
0 oy
tarafından

Yoo hiç bişeyi ütülemiyorum 

0 oy
(774 puan) tarafından
Çoraplarını bile ütülüyordum elektirik 250 TL gelene kadar şimdi sadece oğlum eşyalarını ütülüyorum o önemli iç dış utulerim 
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Lazım olunca utuleyip giyiyoz iste canm zaten pandemiden evdeyiz hep nere gidipte giyincek pijama gadasini alsn hic ugrasamam 
0 oy
(16,781 puan) tarafından
Ben ütü yapmıyorum 

Gömlek varsa yaparım oda kaç ayda bi olur 
0 oy
(874 puan) tarafından
Evlendiğimde her çamaşırı utulerdim çorap bile :D hamile kaldım devam ettim çocuk oldu eşimin dış kıyafetlerini ütüler oldum sadece ama çocuğumun herşeyini utuledim sonra 2. Oldu :D hepimizin sadece dış kıyafetlerini ütülemeye başladım çünkü yetişmiyor eşya yoruluyorum :/
0 oy
(1,575 puan) tarafından

Ben katlamam bile:D

0 oy
(667 puan) tarafından
Benim eşim kot pantolununu bile ütületip öyle giyer ama 2inci bebeişten sonra anca giyeceği zaman ütüle der bebeğe bakar bende ütülerim
0 oy
tarafından
Gömlek pantolon ve eşimin bazı tişörtleri var kırışıyor onları ütülerim iç çamaşırları da ütülerim çarşafları ütülerim esaslarımı salllarimi ütülerim 
(2,674 puan) tarafından
Bi şey kalmadiki kiz :)
tarafından
Ben severim ütü yapmayı
0 oy
tarafından
Ben kullanicagim zaman utulemeyi tercih ediyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde heygirls (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Aleynaalis.com (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde gelbebegim (1,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 286 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (293 puan) tarafından soruldu

397,210 soru

11,880,362 cevap

35,996 kullanıcı

...