0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

buraya yumurtlamis nasi muhafaza edicez ne yapcaz acil cevap verrmsnz aynı zamanda netten de bakiyorum yardımcı olursanız sevinirim

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben tam bilmiyorum canım ama benim kuzenim var yuva koyar hep keşke yuva koysaydınız 
tarafından
Kız biz kuşu erkek saniyoduk
tarafından
Hahahaha Allah seni :)
Sen en iyisi kuşçuya git sor canım yumurtaya elleyince kuş o yumurtayla ilgilenmez diye biliyorum elleme den git bi sor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkek kuş var mı yani bekliyormuydun yumurta ..yuvaya koy.  Eğer birşey varsa kuluçkaya yatar .n Eğer sadece disi kuşsa bazen onlarda yumurtluyor o zaman birşey yapma 

Bnim de bir çift kuşum var yuvaya giriyor ama tık yok yumurta falan 
0 oy
tarafından

Kocana söyle yuva satılıyo petshop larda gitsin yuva alsın sen elini dokunma bi eldiven gibi bişeyle koy yuva alınca içine ama bilgin olsun hol yumurtaysa yatmaz üzerine 

tarafından
Kırdı zalim anne kendi bebesini yiyo resmen
tarafından
O yumurta fol Ozaman
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Yaaa çok güzel minicik 
tarafından
Kırdı kuzum ya içini bosal tu
0 oy
tarafından
Erkek kuş yoksa o yumurtadan civciv çıkmaz
tarafından
Babamın kuşu burdaydi bı hafta kadar beraberlerdi o geldi aklima
tarafından
Babanla dünür oldun desene☺
(2,020 puan) tarafından
Kiz derya iyi guldum yorumuna hahahahahahaha
tarafından
☺herkese nasip olmaz kız böyle
tarafından
He valla ya dede oldun demeye de utanyom zaten kuşum kendi bebesini kirdi yedi
0 oy
(489 puan) tarafından
Çift miydi? Yuvalik takın önce kafese 
tarafından
Babamın kuşu burdaydi bı hafta kadar beraberlerdi o geldi aklima
(489 puan) tarafından
Yuvalik al dişi ve erk kuşu birleştir çünkü kuluçkaya birlikte yatacaklar bu süreçte güzel bakım yapacaksın zengin besinli yemler ver suyu takviye damla koyabilirsin biz yumusta maması yapıyorduk bizim de sultan papağanlarımiz var :) hele o yavru doğsun çok sevimli oluyo :)
0 oy
(119,331 puan) tarafından
ayy cok tatli beee
tarafından
Kırdı sevdos Kendi bebesini resmen kırdı yedi
(119,331 puan) tarafından
Tek kus sa bis yumurtadir yaa kiyamam tuuh
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Oyyy minicik yumurta 
tarafından
Kırdı param parça etti zalim kus
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Yuva alman lazım yumurtaanin dolu olup olmadığına bakmalısın yumurtaya ışık tut yakından kirmiziysa dolu sariysa boştur eşi varmı kuşun bide
tarafından
Esi Yok babamin kusu var yakin zmandq onunla beraberlerdi bı hafta kadar felan onun dışında yalniz
(2,350 puan) tarafından
Tamam ondandır eşini yanına alın
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bizim goyercinmiz vardi ama erkeyide vardi.2 tane yumurtalar sonra oturur civ civ cikarirdi.sen dokunma sadece yumurtanin aldina saman falan koyun
tarafından
Kırdı kız bişey koymaya kalmadan
0 oy
tarafından
Bence en yakın veterinere git en iyisini onlar bilir 
tarafından
Kırdı yumurtayi canım parçaladı
0 oy
(407 puan) tarafından
Eşi varmı canım kuşun eğer yoksa yumurta boştur saklamana gerek yok eğer varsa yuva alman lazım yumurtayı içine koy zaten büyük ihtimalle bir gün sonra tekrar yumurtlar 5 yada altı olana kadar 1gün durup ikinci gün yumurtlar bu süreçte göz önüne koyma rahatsız olursa eğer yumurtadan yavru çıkartmaz çıkarsa bile bakmaz
tarafından
Babamn kusuyla kaldı bı hafta zaten yumurtayı gagasyla kırdı zalim
(407 puan) tarafından
Yine yumurtlar o canım sen onun yanına bir erkek eş al bide yuva yumurtlayan kuş kolay bulunmuyor yoksa tek başına kızgınlık tan ölür bir zaman sonra
0 oy
tarafından
Canım mutlaka yuva alın, içine girip rahat rahat yumurtlasın tek yumurta bırakmaz çünkü. Babanın kuşunu da yanına al eş olsunlar ikisi de bakar yumurtaya. Yuva alınca sakın açıp bakma ama içine sonra yumurtaları aşağıya atıyorlar 
tarafından
Kırdı bunu ya gagasyla içini boşaltti
tarafından
Ya boşmuş ya da yuvası olmadığı için kırdı ama o tekrar yumurtlar mutlaka yuva alıp eşini yanına getirmelisin. Benimde vardı 1 gün arayla 7 tane yumurta verdi
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım yumurta için yuvaları var eşin alsın hemen devamı vardı daha yumurta yapar o kuluçka da kalması için 

Yuva lazım 

Babanın kuşu yapmış ne yapmış sa;)))) 

Çok tatlı amaaaaa☺️☺️☺️
tarafından
Babamla dünür olduk ya ;)
0 oy
(175 puan) tarafından
Canım elleme sakın yumurtaya anne kus kırar onu sız ellersenız
tarafından
Kırdı zaten canım delik deşik etti
(175 puan) tarafından
Donuldugu zaman anne kokusunu alıyo canım ıstemıyo yumurtayı. Bızım kusumuzda yuvadan atmıstı yumurtayı
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Petsoplardan yuva alıp içine koyabilirsiniz ama erkeksiz yani döllenme den çıkan bir yumurtaysa içi boştur anlamak için telefonu ln ışığını yakıp içine doğru bakın aynı resimdeki gibi

image

tarafından
Kırdı canım gagasyla bosaltti içini:(
(4,859 puan) tarafından
Yazık olmuş belki peşine yine gelir
0 oy
tarafından
Ayy ne hosssssss bebek kuşunuz olcak 
tarafından
Zalim annesi gagasyla vurA vura kirdi
tarafından
Lohusalik psikolojisine girdi heralde yaaa üzüldüm. Ne kadar mutlu olmustum oysaki gozumde canlandi bebek kus anne kus birlikte yasiyolar buyutuyo fekan oyle hayal etmistim :( gercekten üzüldümmmm niye yaptıki boyle bisi yumurtabin icinden ne cikti bilmiyorumda hic merak ettim derdi neymis anasinin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,024 göst.
0 oy
18 cevap 793 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif34 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 211 göst.
0 oy
10 cevap 485 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,361 puan) tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...