0 oy
1,372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Kızlar merhaba eşimle iki gündür Tartışıyoruz şimdi içimi döküyüm eşim avukat onun bir arkadası şu fetö dolayısıyla cezaevinde adamında eşi var sürekli onu eve davet et diyor bende ediyorum ben çalışmıyorum üni mezunuyum ama atanmamışım kız hemşire eşim onunla aşırı ilgilenir gelince beni unutur ve bu moralimi bozuyor bu sabahta sen sıfırsın hiç bir seyin yok güzellik desen vasatsın kendini geliştir ortamlarda konuşmayı öğren normalde konusurum ama beni ilgilenirmeyen seyler de dinlerim ha ayrıca 4 aylık hamileyim ve bugün benimle mutlu olmadığını söyledi aynı yerde de uyumama kararı aldık umarım bir gün atanırım şiddet yok ama psikolojik baskısında da bıktım  7 aylık evliyim o kadar pişmanım ki keşke hep annemin dizinin dibinde otursaydım şunu sorucam bide onu evde nasıl görmezlikten gelirim çünkü o böyle olunca hep aglıyorum ben

43 Cevaplar

+6 oy
(7,208 puan) tarafından
Okumak cehaleti alsa da eşeklik baki kalır diye boşuna dememişler . Kocan daha bir kadın ile nasıl konuşulur onu bilmiyor .. Hadsiz . Ben olsam o kadını hayatta bir daha çağırmam evime.  O adamı da özür dileyene kadar dediğine pişman ederim . Her şey meslek mi ? Madem güzel bulmamış zorla mı evlenmiş hayret bir şey ... 
tarafından
Aynı şeyleri söyledim bana diyo haddini bildiririm sana
(13 puan) tarafından
Herşey bizim burda soulediklerimiz gibi olmuyor onu en iyi o durumu yaşayan bilir rabbim kimseye yaşatmasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendine yeni arkadaş ortamı yap gez dolaş güzelce giyin bakım yap onu da umursama 
tarafından
Pamdemiden çıkmıyorum hamileyim ama o beni hep onun ilgisine muhtaç görüyo
tarafından
Umursama canım bazen elden hiç birşey gelmez yada bebeginj mutsuz bir evde yaşatma
0 oy
tarafından
Cok uzuldum. Sen 7 ay oncesinden farklimisinki neden evlenmis o zaman? 

Yerinde olsam asla takmamm kendime bakim yaparim duzenli beslenirim. Ve calisirim atanmak icin. Bak bakalim sen takmayinca neler yapcak. Hele de bi atan bak bakalim kuyrugundan duscek mi? Bide anlamiyom sen atanamamissin diye yani sen atan diye mi senle evlenmis.?

Ne mezunusun 
tarafından
Gelde söyle ona diyorum ben çocuksuysam 4 yıl öncede öyleydim degişmedim ki diyo bu kadar tahmin etmemiştim kamu mezunu
tarafından
Kesinlikle calis atan dahabdoguma 5 ayin var ne yaosan o kar yerinde olsam asla durmam kuzum. Hamileyim 6 aylik 3 yasinda oglum var esimle bir problemimiz yok ama ben yine de atanmak icin ugrasiyirum iki kitap bitirdim gercekten zor degil. Boyle erkeklere kendini ezdirme.
tarafından
Öyle yapıyorum çalışıyorum ama moralimi aştı bozuyor bazen geceler aglamaktan uyuyamıyorum
tarafından
Kiz niye kendini seni ezen birisi icin uzuyorsun? Biliyorum esin ama yapma cocuguna zarar
0 oy
(725 puan) tarafından
Niye evlenmiş o zaman seninle hakaret etmek için mi ayrıca ne münasebet eve başka bir kadını çağırmanı senden istiyor ve sen de çağırıyorsun seni unutuyor görünce 
tarafından
Neymiş o davet edince kız gelmiyormuş
(725 puan) tarafından
Canım eşin niye başka bir kadını davet ediyor ve sende kabul ediyorsun asla kabul etmemen lazım nasıl kabul ediyorsun başka bir kadına ilgi göstermesini
tarafından
Evet ya çok ayıp gerçekten
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Hata bir kere kadını çağır dediği halde çağırman, çağırma kimseyi evine 

İlgi gösterecek benim kocam bir başka kadına? Onun boğazını sıkarım, edepsizliğe bakk

(616 puan) tarafından
Mesela benimde eşimin arkadaşının kız arkadaşı var ciddi düşünüyorlar. O gün tartışmılardı kız bana yazdı falan. Eşim eve çağır konuş dedi. Ben ya çıkar giderim yada diğer odada otururum siz konuşun dedi. Kız arkadaşlarımı falan eşim evde yokkençağırırım eşimde öyle ister. Bence senin çağırman hata
tarafından
Aynn öyle olur ben eşim evdeyken çağırsam da eşim asla gelmez gelir hoşgeldiniz nasılsınız der gider sonra
(616 puan) tarafından
Aynen bizimkide öyle. Bence olması gereken de o. Soruyu soran kişi yazdığına göre kii bence çoğu kişi aynı şeyi düşünmüştür. Resmen kıza yürüyor. Ben olsam hayatta çağırmam
tarafından
Aynen yürüyo neymiş oturmasını kalkmasını bilen biriymiş
tarafından
Aymn resmen yürüyor ama işte kadın ne yapsım kendisi de çağırmak istemiyor: (
0 oy
tarafından
Senin kocanın o kadında gözü mu var yoksa senin onun gibi olmasını mi istiyor neden sürekli yemeğe davet ediyosun bide hamilesin valla kocamasa diyecek bsiey bulamadım kendi brad pitt mi
tarafından
Ah bir görsem ne birazdan bir post acarım fotolu
(774 puan) tarafından
Bence de kadınla ya arasında bişey var yada olsun diye uğraşıyor
tarafından
Kocana karşı dikkatli ol canim eşi cezaevinde diye sürekli de ilgili olacak degilsiniz kocaman kadın kendi başının çaresine bakar ben olsam şüphelenirdim
tarafından
Zaten öyle diyorum kızın ağzına duşecen diyo yok ya
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Yazik yazık cok yazık hemde yarin birgun esine bisey olsa senin eline düşse bunlari düşünmüyor mu aynisini soyle o seni hamile halinle üzmüş Allah mermahet versin 
tarafından
Amin valla
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Başka kadına ilgi gösterip sana bu kadar psikoljik şiddet mi uyguluyor... onun erkekligine ben.... sakin eve falan davet etme kadını canım sana tavsiyem... 
tarafından
Etmem artık
0 oy
tarafından

Ay canim avukatta bunu yapiyorsa artik.. :(

Valla canim sen kendini kendin bil esinde olsaa baskasinin lafi seni sen yapmıyor, sen al kararini. Evinin icine bakmayan disariyi konusur. Seni 7. Ayda mi tanimaya basladi evlenmeden once bilmiyor muydu sanki.

Kizlar benim sahsi fikrim buna cok karsiydim ama en guzeli tanidigin bildigin aile gorucu usulu. Suprizler olmaz en azindan sevdim diyerek!

(14,036 puan) tarafından
Vallahi katılıyorum ben görücü usulü evlendim maşallah inan ki o kadar mutluyum ki ne oluyorsa severek evlenenler de oluyor çok üzücü :( arkadaşım severek evlendi daha senesi dolmadan aldatıldı kız. Evlenmeden önce uzuluyorddum herkesin bir sevdiği var istediği var benim yok diye ama şimdi her fırsatta eşim için sükrediyorum
tarafından
İnan görücü daha iyi en iyisini sen yapmışsın
tarafından
En guzelini yapmissin canim. Allaha sukur bende yuvamda iyiyim mutluyum ama ne zorluklar cekerek. Herkesin icini bir Allah bilir.
O yuzden hep derim ne tipine ne cebine, once insanligina bakin. Ailesini bildiginiz kisilerden secin sorunu da cozmeye destek olurlar cunku.
Misal benim esime ailesi dahil kimse karisamiyor tek basima ugrastim hep.
Bir sansim daha olsa evlenmezdim dunya hali bekar mi olur olsaydida gorucu usulü cevremdekilerden kabul ederdim.
Sevgi seni hor gorulmeye, insansizliga, cooookkkk karakterin olmayan huylarla nasil bas edebilecegine zemin hazirliyor ondan sonra ugras dur Asigimmm. Ne aski!! Saygi onemli saygi sonra sevgi.
0 oy
(2,808 puan) tarafından
Ne halt etmeye evlenmiş o zaman senle davet etme canım hamilesin sen az yesinde hamal tutsun kendine 
tarafından
Aynen çagırmıycam
(2,808 puan) tarafından
Oda kocası yok ne halt etmeye gelir size erkek olan eve
0 oy
(14,036 puan) tarafından
YA KENDİ NEYE BENZİYOR ÇOK MERAK ETTİM SUAN AŞIRI SİNİR OLDUM G.T HERİF HAMİLE BIRAKIRKEN DE BÖYLE DÜŞÜNÜYOR MUYDU ACABA ŞEREF.SIZ
tarafından
Gelde de en azında çocuk olmasa başımın çaresine bakarım bebegin ne suçu var
(14,036 puan) tarafından
Ailen arkanda mı
tarafından
Arkam da ama anneme kıyamıyorum zaten beni hiç isteyerek vermedi ben istedim diye verdi
(14,036 puan) tarafından
İşte ana baba rızası olmayınca hep böyle oluyor ya daha mutluyum diyen görmedim var ya Allahım ne zor bir durum bide hamilesin bu daha zora sokuyor insanı bebek olmasa vur go.tune dicem ama bebek olunca o kadar kolay olmuyor normalde Nasılsıniz eşinle o kadın ortaya çıktıktan sonra mı değişti
0 oy
tarafından
Buraya bir fotonu atsana eminim çok güzelsindir
tarafından
Nasıl yoruma foto atılır
tarafından
Aşkım cevap yaz kısmına gir dosya gönder diyor oraya bas atarsin
0 oy
(857 puan) tarafından
Kocan avukat olmuş okumuş ama adam olamamış neden o laf ya ***** özür dilerimde 
tarafından
Yo çok haklısın özür dileme canım
(857 puan) tarafından
Kendi ney acaba böyle insanların bastırılmamış duyguları var işte
0 oy
(774 puan) tarafından
Başkası beğensin diye kendime asla bakım yapmam kaybetmek istemeyip yaparsın yapmazsın o senin bileceğin is ama bence o kadını eve sokma sen 
tarafından
Öyle yapıncam
0 oy
(13 puan) tarafından
Çok zor seni çok iyi anlayabiliyorum eşim banada cirkinsin demişti bende 5 aylık evliyim 4 aylık çocuğum var bu erkeklerden nefret ediyorum ya sne hamilesin neden seni üzmek için bunu yapiyo sen uzuldigund eilk etkilenen yavrun hadi bizi umursamiyorlar bebeklerinde mi ya
tarafından
Öyle diyorum diyo bebek nerden anlasın seninde bahanen hep o
(13 puan) tarafından
Düşüncesiz işte avukat olmuş ama beyni yok adam olamamış karısına karşı saygısız bir insan saygı olmadan ne sevgi olur ne mutluluk yaptığımda soyledigide çok yanlış
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hergun makyajını yağ para iste alısverıa yap kıyafet al bussuru hergun degısık degısık giyin mutfakta otur yemek zamanı ondan once ye kalk hıc seslenme kendi koysun yesın bısı derse ben cahilim k. B dusunemedım dersin sen soguk dur bakim nolcak 
tarafından
Yapıcam artık
(6,136 puan) tarafından
Dediklerine katılıyorum ama bi sorun var adamı görmemezlikten veya soğuk durmaya gelmez adam hemşire kadına yönelmiş fırsatı kullanır ağlamak yerine güçlü durmanı öneririm gerekirse şakalaşma gülme yumuşak yada sert dur mesafeli dur
(4,061 puan) tarafından
Aynen o kızımda utara bilir bence benim arkadasım da bu durumu yasadı direk kıza dedi bırdaha konusmıcaksın seninle zorla konusmuyor bırdaha arama falan gormım ben ararsamda acma dedi ogun bugun dur araları duzeldı canim bununda dene eger kocan sana gelip catarsa sen buna boyke Boyle demıs sın diye ozamn anla ki beraberler ama esine deme kıza Boyle dedıgını
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ben sana kıyamam ya okuyunca o kadar üzüldüm ki samimiyetini dibine kadar hissediyorum. Avukat olsa neye yarar işte önce kendi adaletini sağlayamayan bir vasat o. Böyle biriyle evli kalmak seni yıpratır. Bosan diyemem ama, elin karisiyla ilgilenen seni ezmeye çalışan birini koca yerine koymak ona ödül olur
tarafından
Atanmaya çalışıyorum inan evet para veriyor ama gönlümce asla harcayamadım hep bir laf sokuyor
0 oy
tarafından
Başka kadınlar hoşuna gidince öyle söyler erkekler. Boşver takma ya :(  seni  çok iyi  anlıyorum 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Arkadaşın eşi boş da kalmış el atmış hayır sever demekki
0 oy
tarafından
Eşin yenge ayağına o kıza yürüyor belliki
tarafından
Aynen afedersiniz sey demişti bir kere canım onu istiyor dedim ne bana dedi yanlış anlamışsın
tarafından
Yani canı o kadını  mı istiyormuş kardeşim bu adamla ömür geçmez yol yakınken dön bence eninde sonunda ya o kızı da ayartır yada zorla sahip olur kıza gözü dikmiş kör olasıca

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 178 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Deniz11de (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 435 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Asellll (88 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...