0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Eşim benim annem gile gitmemi hep sorun yapar gittigime pişman eder burnundan çıkarır annemde gel boşver söylenir söylenir susar diyor.annem iyilikle konuşur anlayan Yok yazın yok anemler in önü Park serseliler kaynıyor otaraf kışın çocuklara soğuk  hasta olurlar kız kardeşlerim evliler birgün olsun birinin evine gitmişligim yok anem gile gelseler beni de çağırıyorlar bide annem gile yakınım 10 dakalik mesafe var yine yolamaz çok bunaldım ne yapsam bu huyunu terk etmedi ne yapmalıyım bir gün olsun annem gilde akşam yemeğine kaldığımı bilmiyorum sabah giderim öğlen bir başımda gelir bizle oturur sat 3 e kadar sonrada ha bire eve eve der durur

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi anasına nsil peki 
tarafından
Kiz var ya neredeyse ayni durumdayız.  Benim eşimde böyle. Oda aramaz ailesini. Telefonu çalmaz öyle surekli
tarafından
Ee nsl dayanıyorsunuz vallah bn yapamam ailem o bnm ya asla onlarla konuşmadan onlara gitmeden yapamam yani bunu güzel bir dille anlatsnz iki göz yaşı falan
tarafından
Onu da ben yapamam heralde sanırım ya. Şahsen hep tepkili ve gergin bi şekilde karşılık verdim. Ailemle olan diyaloğuna görüşmeme karışma gibi bir hakkin yok dedim . Ama o inatla herşeyin fazlası zarar diyip bastırmaya çalışıyor
tarafından
Senin yaptığından büyük zarar yok deseydin bunlar nasıl düşüncede biliyor musun en ufak birşey de ailen seni doldurdu ailen akıl veriyor sna kes muhabbeti demeye getiriyorlar
tarafından
O oncedendi şimdi onu yapmıyor çok şükür.
-Reklam-
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Niye böyle yaptığını sordun mu hiç 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sallama git öyle bir kısıtlama asla getiremez Sana o
0 oy
tarafından

Canım anneme gitmeme birşey demez eşim ama yemeğini evde yemek ister bende kalmıyorum huyuna gidiyorum eşimin.  2 tarafıda idere edecek olan sensin benim annemde yemeğe kal eşine ara gelsin der ama evde yiyelim der huyuna giderim 

0 oy
tarafından
Ben olsam bende onu annesine yollamam gidince de Hafi hadi derim sürekli 
0 oy
(248 puan) tarafından
Benimkide öyle canım ilk evlendiğimde bana yakın oturuyordu annemle arabayla yarim saat yani giderdik hiç kalmadan geri dönerdik o da 5 karış suratla şimdi istanbuldalar zaten gidemiyorum onlarında gelemeyeceğini bildiği için atıp tutar babam şehir dışına yatılı ise gider bazen gelsin bizde kalsın diyo annen bilerek gelmesin diyorum geldiğinde de burnumdan getirir biliyorum kaç kere otogardan geri çevirdiğini biliyorum 
(248 puan) tarafından
Benimde 6 yıl oldu 2 sene önce bayrama diye gittik bayramın ikinci günü anlamın düğünü vardı kalmadan geri döndük düşün yani
(42 puan) tarafından
Kız aynı benim herif bacım nişanlandı  cama çıksam anemlerin evi karşımda götürmedi izin vermedi
(248 puan) tarafından
Napcaz biz bu adamlarla bilmiyorum vala
(42 puan) tarafından
Bildiğim tek şey artık sabrım tükendi 3 çocuk anasiyim esir hayatı yaşıyorum
(248 puan) tarafından
Benimde 2 tane var canım ama.napalim çocuklarımız babasız büyümesin diye sabrediyorum
0 oy
tarafından
Allah sabır versin canım
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kendi cocuguda kendisine ozmn aynisi yaparsa anlar
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Onun yaptığının aynısını sende ona yapacaksın.O seninle aynı hayatı yaşayan birisi sahibin değil ve seni kisitlayamaz
(42 puan) tarafından
Kız götürmez ki annesi gile kadın hasta yerde görümcem  arar laf sokar sanıyor ben gitmek istemiyorum halbuki kendi izin vermiyor götürmüyor
(6,203 puan) tarafından
Valla ben olsam direk gider rezil ederim oğluna,abine kaç kez dedim beni getirmiyor diye
0 oy
tarafından
Sevmediği için mi 
(42 puan) tarafından
Beni evden çıkartmak istemiyor evden çıkma bir yere gitme 3 kız kardeşim evli birinin evine gidemem benim bir küçüğümle çok samimiyiz bizde yatıya kalırlar bazen çocukları kocaları yatırıp balkonda derleşelim deriz herkes yatar balkona çıkarız bacimla hop benim herifte dibimizde  habire hadi yatin yatin der durur bacım der enişte git yat ne istiyorsun bizden neymiş ben olmasam yatamazmis herkes odasına gidene kadar yanımızda oturur
0 oy
tarafından
6 yil oldu hala ayni sorunu yasiyorum pandemide hic götürmesi bi kere oda babam olum döşeğinde eger olursa söylenmiş diye  simdi gitmek istiyorum 2 ay daha sabret diyo he kaynanamla aramda bi cadde olmasina ragmen gelir bende kalir gidip geliriz
(42 puan) tarafından
Böyle adamları allah bildiği gibi yapsın
tarafından
Diyorum hep ona sen günah kazaniyorsun ben katlandigim icin sevap cunku dinimizce haftada 1 anne baba ziyareti olmalı ki zaten baska yere izin vermiyo
(42 puan) tarafından
Kız  ne edecez biz bu süreden sonra insan sabredemiyor ben 3 çocuk annesi bir kadınım esirmiyim diyor
tarafından
Bendede 3 çocuk. Var benimki birazda anasinin korkusundan  Rabbim sorar mecbur ne yapalim en ufak bir şey de yokuşa sürüyor git gelme diyor çok şükür evine bagli sorumlu da biri tek sorunumuz bu
0 oy
tarafından
Ben de çok kalıyorum canım..ama degismiyo malesef..bizimkisi onların huylarını onlar bizimkinin huylarını kabullenemediler..iki ay iyiler sonrasında.birbirlerine gıcık olcak bisiy buliuolar...
0 oy
tarafından
Aynı derdi bende çekiyorum canım annemle aramız fazla yok yakınız. Sürekli gidersem yani haftanın 2 3 günü görüsüyüm burnumdan getirir. 3 yıla girecez ama hala aynı değişeceğini sanmıyorum ben . Senin annen biliyor bide demek. Ben anneme soylemedim bilmiyor esimin bu konuda rahatsiz oldugunu. Dusunuyorum da soylesem ne olur acaba .Allah kolaylık versin
0 oy
(53 puan) tarafından
Aynı benim eşim aileme gitmemi hiç istemez hemde hiç bende onun ailesine gitmiyorum evede alamiyorm bukdr basit herşey karşılıklı abi
tarafından
Kız 1 sene öncenin postunu nerden buldun
0 oy
tarafından
Öncelikle aylemle değil , ailemle yazman gerekir. Düzeltme den edemedim.

Sonra da diyeceğim o ki. Kabul etme böyle birseyi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 493 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,378 göst.
27 Temmuz 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 176 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy