0 oy
1,066 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından
Esim is degstrcek bu ay braz sıkıscaz dye annemn yannda calsmaya geldm otel isletyor butik otel yani neyse cocugunla ilgilen is oldu mu yardm edersn dedi neyse cocuk dursa da durmasa da sunu yap bunu yap geldgm.gnden beri ne abim ne kardeslerm ne annem kilini kipirdatmyor cocuga biz  bakyorz sen sunu yap bunu yap dyorlar kat gorevlisi aldlar bi tane kadin uyuyor kaytaryor onun işini ble bana yaptıryor ascimiz var aksm 1 2 saat gelip yemek yapip gdyor gecen aksm kiza mamasini yedrms ben istemyorm blyorlar huyumu olur ya kadn yedrrken bseh olur cocuga ben takintlym bu konuda benm cocuguma kmse bsey yedrmesn aile haric. Kalkiyor kadina veryor kadn mama yedyor su iciryor neymms kadn cocuk bakyor blyor bu isi annem napiyor sigara iciyor. Deli oldum kadn gtti ne veryosn kadna dedm of yapma boyle nedegsk oldn sn... dedm bende sen kmsye brakmyodn cocugu smdi ne oldu dyorm bana beni taklid etme sen dyor ne takld edicem ya seni. Az once cocugu sallyorm artk bas parmagim yamuldu sallamaktan burfa uyumuyor cocuk. Kardeslerm ses yapyor 5 defa gzelce sessz olun ablam dedm en son bagrdm susun artk cocuk uyucak dye sustular biri 9 biri 14 yaşında neyse snra annem grdi eve bagra bagra knsuor anne sessz cocugu yatrum dedm ne blym solesene dyor soyl3dm de gectm eve zaten.. neyse geldi odaya e uyumuuor bu dyo halbuki cocuk uykuya dalacak gozler gtms aldi cocugu kucağına öptü öptü anne uyuyo cocuk ne aliyon kac saattr sallym dedm e zorla uyutma dyo zorlamym zaten uykudu var cocugun dedm snra sinrlendm catlasa da yatrmcam bj cocugu sizin yuznzden dedm. Aldm elnden nerye dedi yuruys ypcm dedm brak tv izler dedi gerek yok yurucem ben dedm tabi hava ruzgarli dye geri getrdm cocugu  bagryor bana hep kriyosn hep bagryor  yeter vs vs. Kendide beni kriyor. Evi surekli temz tut  daginnk olmasn su olmasn ya kalk yap o zaman sende evi cillop yapyorm otele gecyrm kardesm oteldetken gelip gynyor ev dağlıyor bana patlyor neden boyle ev dye. Kiz kardesm surekli cocugun ağzını kapatyor kafasına basyor bacaklarini cimdiklyor  soylyorm ne var cocuk kskanyor napym dyor e uyar kiz ilgilen ne yaparsn yap esim gördü inann yalan soyledm adama 9 yasnda cocuk ufacık bebege dusman gibi bakyor bunlari anlatsm aralari bozulur. Ayagi carpti dedm ondn morarmstr dedm ona ble uzuldu gozu yaşardı smdi dyorm ben eve doncem dye sen blrsn dyor tmm ben blrm dedm gerçekten bi yere yazmazsam catlcaktm kusura bakmayn hakknzi helal edin

21 Cevaplar

0 oy
(642 puan) tarafından
Bas git evine kardesim. Azicik aşım ağrısız başım 
(299 puan) tarafından
Aynen canm esm alcak insallah aksama
(642 puan) tarafından
Gözün aydin o zaman canim. Seninki kadar vahim degil ama ben de uzun süredir annemdeyim. Ayni hesap bizde de araba yok. Sıkıldım yani herkesin kendi evi
(299 puan) tarafından
Insallah huzurlu olablrsn canm.tex zamanda da evine donersn
(642 puan) tarafından
Sagol canim...
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,305 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,044 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu