0 oy
1,043 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
uzun zamandır telefonunda halt karıştırmıyordu bende bakmıyordum bugün telini evde bıraktı gizli partler plus, bigo, tango uygulamalarina girdigini gördüm 

sıçacağım ağzına yüzüne lütfen bana zekize davranacagim taktikler verin bu durumda saçma sapan sadece bağırmak istemiyorum

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ağzına gözüne s.csanda değişen bişey olcak mı. Adam evli olduğu halde arkadaşlık uygulaması indiriyorsa dicek pek bişey kalmıyor bence. Bildiğini öğrensin ama artık görmezden gel. O en büyük ceza
(68 puan) tarafından
işte bende akıllıca davranmak istiyorum ***** benm baktigim yerleride bilmiyor kendini her seferinde ele veriyor hadi telden anlamasam bu erkekler ne şeredsiz ya
(7,720 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana. Pislikler ya yanında helalin var be. Allah'ım sen koru
-Reklam-
+1 oy
(119,340 puan) tarafından
onlar neki tango mango
kiz senle ugrasmak cok hosuma gidiyo yaaa biliyom musta oldunu ☺☺☺
(3,457 puan) tarafından
Hı uğraş .d kocamsu gelsinde fazla takilamam burada özledim onu iyiki varsınız zamanım burada geçiyor
☺☺☺☺☺☺
(935 puan) tarafından
Tango görüntülü konşma sadece diye biliyorum ben telefon rehberindekilerle görüntülü konşuyorsn
tarafından
Tırtıklı biliyon da uygulamaları mı bilmiyom sevdoş :D
0 oy
tarafından
Onlar ney canım ?
(68 puan) tarafından
belasina tükürecegim kadın sohbet uygulamalari
tarafından
Canım reklam olabilir lütfen bak benim yaptığım hatayı yapmaaaa benim eşiminde telefonunda değişik isimli bişeylere bakıldığını gördüm eşim dedi reklamdı kapatmaya çalışırken tıklandı açıldı geri kapattım indirmedim kesinlikle dedi ve reklam çıktı hadi yap bakalım dedim yaptı kapatmaya çalıştı reklamı ve sonra geçmişe kayıt oldu haberin olsun yani
(68 puan) tarafından
biraz teknolojiyle aram iyi onu 1 defa bende fark ettim teşekkürler uyarın için ******** adamdan daha iyi anlıyorim bu bilgsayar tel işlerinden
tarafından
Uygulamaları indirmemişse boşver canım uyar geç ve canını sıkma değmiyo inan bize olan oluyo onlar genelde ağlayıp zırlayıp bizi vicdanımızı kullanıyorlar
(1,370 puan) tarafından
Off bence gelince hepsini Sil sonra canina oku)))ben olsaydim vallahi ne yapacagimi bilemezdm sinirrden herseyi yapardm
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Gelişine dümdüz söv bacim
(68 puan) tarafından
işin içine bacısını annesinide katayımda görsün ******** bizde bir anne kuzusuyuz
(9,007 puan) tarafından
Anasının bacisinin suçu ne adam pislikse onları katma derim
(68 puan) tarafından
bu çok doğruda bazen kendi viğerinden tutacaksınki anlasın ne bileyim şimdi onalrinda günahini almak istemem
0 oy
(306 puan) tarafından
Sakin ol baktin yok oyle bisey diyorsa ozaman iste bagir cagir
(68 puan) tarafından
telefonuma resimlerini çektim  gün saat belli tekvandocuyum gebertecegim onu kocaya el kalmazmış bi kaldircam onu
(306 puan) tarafından
Kiz dikkat et sizi aksam haberlerinde gormeyelim
(68 puan) tarafından
Allahtan haksiz oldugu durumlarda sesini çıkarmaz olayin geçmesini bekler ama ben üstünden bi geçecegim
(306 puan) tarafından
Ozaman bacim bildigini yap
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Bence ben senin yerinde olsam ewe gelir ilk altan altan laf sokarım sonrada alır gördüğüm herşeyi gözüne sokarım hepsini bakalım ondan sonra ne zirvaliyacak 
(68 puan) tarafından
aynen öyle kanıtlarida aldım inkar etsede faydasi yok
(2,281 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah ıslah etsin eşini canım ne deyim
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Agzina sıç bacim Allah ıslah etsin ne diyim 
(68 puan) tarafından
gelişine gircem o zaman bu sefer şiddet gören erkek olacak
(2,257 puan) tarafından
Allah öyle erkekleri bildiği gibi yapsın ya ne güzel eşin var işte ne gerek var
(68 puan) tarafından
bende yapmasını bilmez miyim ama önce kendime saygım var ve yapmam böyle kötü işler
0 oy
tarafından
Ne yaparsan yap bir şey değişmez kazık kadar evli adamı bu yaştan sonra eğitip değiştirebileceğini sanmıyorum ahlak eğtimi için çok geç kalınmış malesef ki ya görmezden geleceksin ya da yol vereceksin sen yakalayıp bir şey yapmadıkça o daha arsizlasip rahat rahat devam edecektir 
(68 puan) tarafından
hiç sorma kazık kadar adam insanda utanma edep ahlak olmadiktan sonra boş ama beni ***** yerime koymasinada izin veremem varsın pisliği çıksın yüzü belki kizarir
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Herşeyden önce o sitelere neden ihtiyaç duyduğunu  sorgulayın derim 
(68 puan) tarafından
demek istediginizi anladim emin olun hiçbir eksigi yok hatta fazlası var
(68 puan) tarafından
bekarlıktan kalma alışkanlik dedi bırkacam söz vermişti bayadırda usli durdu bu hafta başlamiş yine bu nasıl bir alişkanlik anlamadim
(5,311 puan) tarafından
Belkş sizin için hiç bir eksiği yokturdur ama eşiniz için bir noktada eksiklik vardır belki yaptığı hoş bir eylem değil sizinle ilteşime geçip sizden talep etse
0 oy
tarafından

İndirip baksaydın bacım mesajlara fln:ermm: Allah’ın cezaları ya ne anlar bu erkekler böyle şeylerden ellerine ne geçiyor 

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benimkinde de gördüm sakince sordum yeminler etti reklam çıkıyor okey oyunu oynuyor karşıma çıkıyor bakmadım dedi inanmadım oyunu açtı oynarken birden ekranı kapadı o reklam gerçekten de doğru söylüyormuş belkide buda öyle bişey dir tel de oynadığı oyun varmı 
0 oy
tarafından
Ben birşey yakalamıştım hepsini ekran alıp kendime attım sonra telefonunu vermeye gittim bunları gördüm ney dedim yine yalan yine yalan sonra ben tamam dedim evin içinde onu görmezden geldikçe daha çok kudurdu bazılarına laf anlatmaya bile değmez o mesajımı anlamıştı 
(68 puan) tarafından
öyle yapacağim kendimi paralamayacim  kadın daha kötü duruma dışüyor zannediyorlarki onlara muhtacız
0 oy
(670 puan) tarafından
Koçanı sen iyi tanırsın ne söylersen içini parcalar geçer ben bağırırsan bağırır geçti sınırını çıkardıder yalvarır yol devam
(68 puan) tarafından
ona muhtaç olmadigimi hissettirmem delirtiyor çünkü herşeyimi kendi yapabiliyorum tavrımla konuşcam bağırmak aşağı çekiyor insanı
(670 puan) tarafından
Aynen öyle bağırma, onun ici rahatlar düzgünce konuş konuşmanın sonunda kendin bilirsin tarzinda tehditkar yildiracak için kalacak birşey söyle
(68 puan) tarafından
resimlerini çektim whatsapptan ona attim teli evdeydi güle oynaya eve girmişti az önce msj gördü çıtı çıkmıyor bakalim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Vala bnmkide 2 3 gündür şifresini degiştirmiş bi haltlar karışıtırıyor bnce şüpeleniyorum bnde ni ögrenim agzına sıçıcam bidaha ne bnim ne çocukların yüzünü göremicek boşanırım diye büyük konuşmim ama rezil edicem cümle aleme onu 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bence sakinliğini koruyarak hepsini gördüğünü söyle ve sonra onu uzun bir zaman görme evde kesinlikle umursama konuşma yokmuş gibi davran 
(68 puan) tarafından
resimlerini çektim whatsapptan ona attim teli evdeydi güle oynaya eve girmişti az önce msj gördü çıtı çıkmıyor bakalim
0 oy
(92 puan) tarafından
Ben olsam direkt sorarım. Telefonunu gösterip bunları neden indirdin ? diye. Ama sakince sorun. Normal muhabbet gibi.  
(68 puan) tarafından
0 oy
(683 puan) tarafından
Öyle adama bağırsan ne sussan ne kavga etsen ne adamın gözü dışarda napcan ki bacım öle adamı kendine çekemezsin bence ayrıl çünkü adam olmaz o 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bugün tongodan  Alev mongodan   serap aradı  akşama ekmek al dedi ler dersin 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,080 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde kardelennnnn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,057 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,302 göst.