0 oy
1,756 göst.
Diğer kategorisinde (5,876 puan) tarafından

Benim kaynana ne zaman telefonda konuşsak ohh keyfin keyf, senden rahatı yok, cok sanslısın, senden iyisi yok, gel keyfim gel gibi gibi hep böyle söyler. Tamam halimize şükür de yani bu kadar rahat neyim var anlamadım aşırı aglak Bi cocukla evin içinde 24 saat yani anormal derece rahat olan ne bilmem hep öyle der. Var mı sizinde böyle kaynananızın agzına tekerleme olmuş cümleler :D

73 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Şimdi avratlık koley oldu. 

Ver yim ört yatim

Her istediğin oluy daha ne istiyon

Senin gibi rahatı yok

Halbuki 3 çocuk başımda kendi ev koca bir ton sıkıntım var :@
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Her kelimenin sonuna anan kurban olsun canını yerim annem der her görmesinde çok ku zayıfladın annem yemek yemiyon mu der halbuki 70 73 kilo falanim balik etliyim bir gün kaynanam kahvaltıya geldi yemek yemedim yapmam kahvaltı eşimi aramış akşam ismimi yazmak istemiyorum kdkdk esin yemek yemiyor haberin olsun demiş oda bana kızdı kayinbabamda eşime kızmış niye bu kadar zayıfladı sorun mu var ne diye :D

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Seni gidi gancik der 

Git gız şuradan der 

A guzum der 
(775 puan) tarafından
Gancik miii Size de o gancigin anlamı ne bizde o laf dense yıkarım ortaligi
(1,523 puan) tarafından
Sevgidwn dolayı denir sizde ne demk
(775 puan) tarafından
Çok afedersin o.r.o.s.b.u anlamını taşıyor
0 oy
tarafından

Gidip gelmem mesafeliyim iyy aklima geldi sinirlerim bozuldu sevdanin deyimiyle zombiii:devil:

0 oy
(178 puan) tarafından
Bir atımlık otun var der herşeyden çok çabuk sıkılırım bi işle fazla uğraşmak istemem birden heveslenir birden soğurum
0 oy
(364 puan) tarafından
Her gün çocuk uyuyomu diye mesaj atar her gün bıktım artık
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ne iyiyim ne kötüyüm sjsjsjs
0 oy
tarafından

Ben çocuk  büyütmedim ya gelinim beğenmiyor der:D 

Kocasını  da kendi büyütmüş  der

0 oy
(689 puan) tarafından
Benim anam yokti bacim yoktu (annesi ölmus cok kucukken )Ben anama bacima para yedirmedim.cocuklarima biriktirdim el yemeyle doymaz birgun anne bu lafı bana kullanarak bisey mi ima ediyorsu  dicem sakin kaliyorum qma surekli soyler
0 oy
(349 puan) tarafından
Galesiz der direk
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Örgü ördüğü ilmeği saydırsa boşamı okumuş gelin aldım der :) her konuda aynı şeyi söylüyor bnde anne ne alaka okumakla diyorum

0 oy
tarafından
Olmaz mi ya. Her gördüğünde hiç birşey yemiyorsun ki. Inceciksin kuş gibisin sen nasıl yaşıyorsun gibi gibi.. Bu arada benimki genç kaynana
0 oy
(41 puan) tarafından
Şehir dışındayız şuan memlekete taşınıcaz inşallah oda herdefasin da benim yanımda gelinlerim kalmasın diyor sanki biz ona çok meraklıyız ya :))) deli olcam 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Yok ya herkesin çocuğu öyledir birşey olmaz daha büyüktür dişleri vardır vallah o elbise küçüktür vs vs 
0 oy
(775 puan) tarafından
Zabah oliye aşan oliye 

Yiyiyom Yiyiyom içimde baygunluk va

5 sene oldu evleneli o boğazından balgam gitmedi boğazımda balgam var der gezer iykkk
0 oy
(110 puan) tarafından
Hep  bir araya geldiğimizde annemden baslar sülalemi sorar tabi hic birine dogru düzgün cevap veremem cok hizli sorar da kendisi :)
0 oy
(10,356 puan) tarafından
Kurbaney, şirine :) zaza kayınvalidem ben bilmiyorum zazaca ama seviyor beni bunlarla sesleniyor
0 oy
(73 puan) tarafından
4aylik oglum ilk torun... Surekli bizde kalsin yazin dede dede der yazın babanne markete gidelim der amca para ver der babasina cekerse sole bole... Bu aralar sürekli duydugum seyler hic degismio
0 oy
(6,859 puan) tarafından

Hep hal hatır sorar hayırlı işler bol kazançlar sağlık sıhhat dile ağzı dualidir güzel yürekli kayınvalidem bnm çok seviyorum<3

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ayy bilemedım şimdi yaaa:) 

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 905 göst.
0 oy
5 cevap 184 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 208 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,719 puan) tarafından soruldu