0 oy
986 göst.
Diğer kategorisinde (152 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlar bunu defalarca tekrarlasa   napardiniz???

23 Cevaplar

+3 oy
(209 puan) tarafından
Bir rehber öğretmen olarak degerlendireyim intihar ağır depresyon belirtisidir. Bir insan kendisini caresiz hissettiğinde ya da çözümsüz olduğunu düşündüğünde hayattan vazgeçmek ister lütfen en kısa sürede pahalı vs demeden danışman ile görüşmeli ve danışma almalı mutlaka 
(7,927 puan) tarafından
Korkmak mi kız güldürdün beni keşke etse hiç umruma gelmez tövbe yarabbim nefret ediyorum ondan ztn yalancıdır biliyorum ki etmez heleki o canı cookkk tatli
(2,211 puan) tarafından
Iste kendine liman bulmuş  :) sığınmış intiharın arkasına  :) biride dese yaa artık ette bakalım ölüyor musun? Birdaha intihar ederim kelimesini ağzını bile almaz..
(209 puan) tarafından
Sayın meslektaşım bu öneri pek doğru olması sanırım. Kışkırtmalar sadece olayı alevlendirir ya da davranım bozukluğunun şeklini değiştirir :)
(2,211 puan) tarafından
Ezberlenmiş yalan :) ezberi bozmak lazım bazen :))
(7,927 puan) tarafından
Valla karısı hemen susuyo biraz koca delisi kaynanam çocuklarıda analarina kiziyo babamı üzme diye eşim hariç o hep babasına karşı
-Reklam-
+1 oy
(15,600 puan) tarafından
Psikoloğa götürürüm yani aklı başında olan biri niye yapsın sebep ne olsun ki 
(152 puan) tarafından
Sebep olarak seni  gösteriyorsa  diyelim ve seninde  hicbi suçun yok
(15,600 puan) tarafından
Yani bilemedim şimdi Allah yardımcın olsun intihar etmesinden ise ayrılmayı söylerim
(99 puan) tarafından
Sebeb olarak seni gösteriyorsa hatasını bilip uste çıkmaktır kesinlikle destek alsin Rabbım sana sabır eşine sifa versin
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Tedavi olmasını sağlardım yanında olurdum ruh sağlığı ıyi değil belli ki
+1 oy
tarafından
Kafaya koyduysa öldürür kendini er geç napem
+1 oy
(1,043 puan) tarafından

Yardımcı olurum :D

0 oy
(27,339 puan) tarafından

Rabbim korusun kimseye yaşatmasın doktora götürürüm yani piskolojiktir

0 oy
tarafından
Esim iki defa yapti ama daha yapmadi tartisinca ama cok pis tartistik gidecem dedim gece saat iki iki defa kendine bicak cekti oldururum gidersen diye sonra tovbe ettim benim koca manyak yaparmi yapar somra aglayip ozur diledi falan baristik 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Tedavi şart tabi ama niye yapıyor sebep ne bi ona bakmak lazım hani blöf mu yapıyor vs
0 oy
tarafından
Napiu deli Hastanesi'ne yatiririrdim
0 oy
tarafından
Benim eşim bi defa yaptı babam tuttu ikincisinde ben vardım elime bi aldım öyle bi dövdüm ki eşim de ben de o anki gücüme şaşırıp kalmışız ben dövdüğünü bile fark etmiyordum sinirden gözüm dönmüş annem aldı elimden ölmücekse bile şimdi sen öldürcen diye çünkü en son boğazını sıkıyomuşum farkında bile değildim. 
(99 puan) tarafından
Hahaaa ya ne güldüm bence  bu dayaktan sonra akıllanmama gibi ihtimali yok
tarafından
Ya ben gülmedim valla çok üzüldüm. İntihar edecek kadar ne sıkıntısı var ki eşinin. Senin için de büyük travma
tarafından
Kuzu o zamanlar ailesiyle sıkıntılar vardı bi de benle nişanlıyken bi başkasıyla konuşmuş ben de bunu evlendikten aylar sonra öğrendim ama sonuçta ben vardım ayrılmak istedim başka sıkıntılar vardı hep yazıyor um buraya beni Balıkesirde yalnız bırakmıştı bi de ikisini bir kaldıramadım ayrılmak istedim ailesi de sırtını döndü maddi sıkıntılat vardı camı açtı sigara içcem dedi bi baktım atlamaya kalktı yerde yatak seriliydi tuttum yatağa bi çarptım kocaman adamı sersemledi sonra tepesine çıktım hem ağlıyorum hem vuruyorım en son boğazını bile sıkmışım neyse gerçi intihar girişimi pek işe yaramadı ben yine ayrıldım aylar sonra barıştık falan filan
(140 puan) tarafından
Çok zor psikolojisi. Allah yardımcın olsun canım. Hem her türlüsü pisliği yapıp Bi de böyle üste çıkıyorlar. Asıl kadınların bu yaşananları hazmetmesi kolay değil.
tarafından
Aynen öyle canım şimdi yapsa kılımı kıpırdatmam inip bakarım ölmüş mü ölmrmişse çıkarıp tekrar atarım aşağıya
0 oy
(48,496 puan) tarafından
doktora gotururum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Tedavi olması şart. Deprosyandan  ya da kendini gösterme çabasından olabilir

0 oy
tarafından
Defalarca yapiyorsa istediğini elde etmek için blöf yapiyor olmalı 
0 oy
tarafından
Tabiki koşa koşa destek alabikecegi bir pisikolaga götürürüm
0 oy
(119,139 puan) tarafından
Direk psikiyatriye
0 oy
tarafından
Bırakırdım etsin zaten edecek olan şov yapmaz eder. Bi ömür basını bekleyip o korkuyla mi yasicam
0 oy
(196 puan) tarafından
Eğer eşimi seviyorsam onun için herşeyi yapardım elinden tutar doktora götürürdüm varimizi yogumuzu döker onun için harcadım ailesinden destek alırdım tutar eşinize lütfen psikolog İzzet güllü nün videolarını izlemesini önerin bende depresyon geçirdim ve öyle kolay bir şey değil siz belki ne derdi var neden bunu yapıyor diyorsunuz kiziyorsunuz ona ama bu anlatılacak bir şey değil ancak yaşayan bilir çok zor bir süreç lütfen çok destek olun 
0 oy
(514 puan) tarafından
Kurtulurum daha ne istiyim :D
0 oy
tarafından
Psikolojik destek alması gerekiyor demektir. Psikologa giderdim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Git atla dedim en son balkona çıktı ilk sonra içeri geri girdi :D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,058 göst.