0 oy
603 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Arkadasimizin asik oldugu biri vardi evlendigi icin cok yıkıldı ve ayni ona benzeyen biriyle gorseniz ayni resmen evlendi ve evlendigi  günden beri kaynanasi ona oğlumdan ayrilicaksin diye baskilar yapiyordu cocugu oldu hala kaynanasi onu istemedi oglunu bile ikna ediyordu kocasıda aziick kötü davranmaya başladı seviyordu esini ve sonra bigun eşini arayip ben intihar ediyorum demiş bıktım demiş ve kendini vurmuş kızlar oğlu annesiz kaldı şuan aynı şeyi ben yasiyorum kaynanam bana kotu davraniyo ne var bunda kaynana işte diyenler olur ama öyle değil insanın bi kalbi var onuru namusu var ya çok zor seyler

13 Cevaplar

+4 oy
(2,550 puan) tarafından
Ne olursa olsun ölüm çare değil.  Intihar çok büyük günah çocuğuna bu travmayı yasatmaya hic bir anne babanın hakkı yok kim bilir o çocuk şuan nasıl bir hayat yaşıyor bence bencilce.. 
-Reklam-
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Allah muhafaza evlerden ırak

boyle seyler düşünme o çocuğa kim bakacak sen ölünce kaynanan mi iradeli ol

o insansa sende insansin kendini savun güçlü ol ezdirme ne bu senin olmayan cani sahiplenme
(3 puan) tarafından
Biz yikildik zaten ama işte bazı insanlar çok acimasiz
(4,854 puan) tarafından
ya kim yıkabilir sizi kı.çı kıytırık bi kaynana mi
yapma Allah aşkına genceciksin o kim artik
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Boşver bi pislik yüzünden kıyma canına sana kötü davranıyorsa ALLAH a havale et o gerekeni yapacaktır..

RABBİM tüm ümmeti Muhammedi kazadan beladan korusun
0 oy
tarafından
Ölüm çözüm olsaydı hepimiz yapardık ama ne yazık ki çözüm değil cahil insan ölümü düşünür
(3 puan) tarafından
Aynen arkadaşımız gitti gencecik
tarafından
Olan ona oldu
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Çivi çiviyi söker anladığı dilden konuş kayınvalidenin 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İntahar edeceğine eşinle konuş kaynananı uyarsın olmuyorsa da boşan 
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Ya bebeğin ahirette senden şikayetçi olursa kendini düşündü beni düşünmedi diye 

Peki rabbim derse canını ben verdim ben almalıydım diye 

Bu sana ağır bir sınav ister kocayı bırak ister kaynanani ama evladını düşün önceliğin o olmalı 

Rabbim yar ve yardımcın olsun
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Benim kaynanam nişanlı iken benle çok uğraştı 3 kere onun yüzünden yüzük attım ama eşim beni bırakmadı evimiz ayrı nasilsa dedim eşimi de seviyordum evlendik hala ayırma çabalarında hala uğraşıyor görümcem dahi benle çok uğraştılar ama benim onlar üzerinde ahım var ben Allah'a havale ediyorum onlari onlar içinde rabbim canıma kıymayı nasip etmesin bana ecelimle öleyim rabbim büyüktur 
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Demekki oğlu herkesin üzerinde değilmiş..  Rabbim evladına yardım etsin.. Rabbim sana da yardım etsin güç kuvvet versin inşallah güçlüklerle savasabil
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Çocuğun intihar etse ne düşünür ne hisseder ne yaşarsın işte aynılarını arkanda bıraktığın çocuk yaşıyor Bence bunu ona Yaşatmaya hiç hakkın yok
0 oy
tarafından
Bence değmez bir insan hiç kimseyi düşünmüyorsa bile evladını düşünmeli  aman nolur büyür gider demicen ona annesi gibi kimse bakamaz ona bisey olduğunda dışarıdan birisi ahh der annesinin içi parçalanır. Bence çok bencilce kendini kurtarmak için evladından vazgeciyorsun sonuçta 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Siz iyimisiniz ne demek kaynana yüzünden kendinj öldürmek cahil bir kadin için kendimi öldüremem o kimki b.oka bakar gibi bakin ona oyle davranin haddini bilsin daha olmadi bosanirsiniz dunyanin sonu degil kimseye degmez bir kere geliyoruz dünyaya 
0 oy
tarafından
Arkadaşına çok üzüldüm canim ama sana ibret olmalı eğer sen de ölmeyi düşünürsen bebeğine senin gibi kim bakacak ne olursa olsun sakın böyle şeyler düşünme 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,050 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 985 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bilmesen daha iyi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (19 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,276 cevap

34,510 kullanıcı

...