0 oy
1,141 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından

Kızlar 3 senelik evliyim 16 aylık bir oğlum var 6 haftalıkta hamileyim evlendiğimden beri calısmıyor bize hep benim ailem baktı kiramızı onlar ödedi alışverişimizi evimizin esyalarını onlar düzdü daha buna ramen bi caba yok her zaman haftanın 5 gunu annesine gider kalır kendisi hicbiseye yardımcı Olmaz sürekli beni eleştirir bi kac defa sosyal medyadan beni aldattığını da yakaladım hep 2 senedir sustum sineye cektim hastalanırım hastaneye bile götürmez cok moralm bozuk sadece bi anneannem var hayatımda annesiz babasız büyüdüm sadece onu cok sevdim ama artık katlanamıyorum aciz değilim bu kadar psikolojim cok bozuldu içim daralıyor canım birsey yapmak istemiyor sürekli aglıyorm aklıma kötü şeyler geliyor bu süreci nasıl atlatabilirim cok kotuyum :(

27 Cevaplar

0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım belli ki bağlanma problemin var bunca şeyi yaşayıp sevmek ve kopamamak psikolojik bir bozukluktur çocuklarını daha sağlıklı yetiştirmek adına acilen psikolojik yardım almanı tavsiye ederim şükretmelisin ki sana sahip çıkan birileri var. Dilerim tez zamanda kaybetme korkunu yener huzurlu bir yuva kurarsın kendine. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaaa kuzummm nasıl dayanmissin öyle sen :((
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun kuzum olmuşla ölmüşe çare yok sonuçta olan olmuş önemli olan bundan sonrası rabbim verir o bebeklerin kısmetini inşallah sen hem karnındaki hem yanındaki bebek için dik durmalisin
0 oy
(177 puan) tarafından
Hic üzülme canım o size bakmazken hiç uzulmemis sizde üzülmeyin. Şöyle düşün hata yaptın tecrübe kazandın ama bu hatadan eminim dünyalar guzeli iki tane çocuğun var ve onlar için dayanmak zorundasın. Yaşanan gerekiyormuş herkesin bir sınavı vardır belki de seninkisi budur. Unutma Allah kimseye ustesinden kalkamayacagi dert vermezmiş. Demekki sen bunun üstesinden kalkabilirsin. Kadınlar her zaman güçlüdür unutma 
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım olmuş olan üzülme desemde elbet üzüleceksin ama İnanlı geçecek hayatta her şey için bu böyledir zaten sonra hatırlar güleriz inanki üzüntün geçtiğinde kurtulduğuna şükredesin böyle bı adamla çocukların hatrı için ömür geçmez sen kendine değer ver her şeyden önce sen onunla sana eş olsun koca olsun diye evlendin bu görevleri zaten yapamıyorsa ne anlamı var kimse bulunmaz hint kumaşı değil ona zaten bu şekilde kimse katlanmaz senden gizli hayatına aldığı kadınlar onu bu şekilde asla çekmez duzenli bı hayati olmaz o zaman çok başını taşlara vurur ama elbet üzüleceksin ama inan geçecek nelere alışıyor insan 
0 oy
(40 puan) tarafından
Kızlar bilmeden yorum yapmayn yok neden çocuk yaptn bilmem ne. Allah kimseye yaşatmasın aynı durum arkadaşmn başına geldi oda ikinciye hamile. İstemeden oldu tabi aldırmak istedi eşi olacak adam onay vermedi. İnsanın başına herşwy gelio kimseyi yargılamayn başımızada gelmesin.arkadaşmda boşanıcak aynı şeyler işte sorumsz borç yaptrdı kadna bide bi dünya uçan kuşa borcu var adamn. Kızn evinde oturdu bide adam kira mira vermedi kız onasıcack yuva verdi oda gitti iş ble bulmadı.üstüne bide sosyal medyadan birileryle görüşmş kendi seviyesnde kadnlar işte. Ama o allaha şükür dha iyi adamı evden gönderdi kadının kafası rahatladı sürekli yalan dolan bıkmştı artk. Bende destek olmaya çalışıorm yalnz brakmıorm. Bu dönemde sosyalleşmek çok önemli kafa dağtman için bol bol gez gezebliosan arkadaşlarnla dertleş Allah yardmcn olsn
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Annemlerden yardım alicak kadar gurursuz hemde seni su durumdayken aldatacak kadar karaktersiz bundan zaten sana koca olmaz çok bile cekmissin

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,295 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 409 göst.
+1 oy
15 cevap 913 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,737 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu