0 oy
843 göst.
Diğer kategorisinde (6,750 puan) tarafından
Yaa kizlar daha once 20 lira icin kavga etmistik onun ustune dunde bot icin kavga ettik allah icin soyleyon bot bir ihtiyac degil mi kis icin dun kac defa soyledim ne aliriz diyor ne almayiz yarin olsun bakariz diyor bende yarin ne degisecek sen ayni sensin alcaksak alcaz de yoksa yok de dedim maddi durumuda iyi yani 3000 lira aliyo ev kendimizin 1000 lira gideri var her ay 2000 lirasi cebinde bana diyor ki var mi yok mu hic dusunmuyon ortaligin haline baksana diyorr ne alakaysa vari yogu dusunmem tabi bana paranin hesabini vermiyosun ki var mi yok mu anlayim dedi vermem ben hesap dedi bende vermessen bende bilmem varlik yokluk dedim dun baya kavga ettik begenmiyosan git anan sana iyi koca bulsun dedi bana bende sen begenmiyosan sen git anan sana iyi bir kadin bulsun dedim daha neler neler sonra durdu durdu bizim evde sen istenmiyosun dedi bende bende sizin evdekilerin hergun kapisinda yatiyodum yaa beni istesinler diye dedim

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Pes yani kocanda haddini aşmış diyecek birşey yok valla 
tarafından
Sen evine çocuğuna kocana bakiyosan oda görevini bilmeli neye yarıyormuş dışarıda ki adam mi alacakmış senin ihtiyaçlarını
(6,750 puan) tarafından
Bnde oyle soyluyorum karnin doyuyosa sukret diyor
tarafından
Sende deseydin bu evde durduguma şükret
(6,750 puan) tarafından
Diyorum hmde neler diykrum
tarafından
Allah yardımcın olsun canim işin çok zor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Fazla ağır bı tartışma olmuş acaba eşinizle sakince oturup detaylı konuşmayı deneseniz belki daha iyi olur
(6,750 puan) tarafından
Neyi konusayim ki canim dun bana uzandigi yerde ***** ***** konusuyosun onu al bunu al diyosun dedi bende tabi sana dicem sokakta bi adami ceviripte al demicem ya kocam sensin kocaysan alcan dedim
tarafından
Çok haklısın canım benim ama bazen eşlerin canı bişeye sıkkın oluyo yada ne bilim çatmak için yer arıyorlar bende çok yaşadım inan ama sonra kendimi de sorguladım hani bende de hata olabilir diye şimdi bişey olduğunda yarışmak yerine sakince konuşmayı deniyorum ve neyin neden olması gerektiğini yada olmaması gerektiğini açıklamasını durumunu izah ediyo bende onu anliyorum
(6,750 puan) tarafından
Bizimki konumuyor ki yarin konusiruz yarin konusuruz
tarafından
Konusmuyosa sıkıntı valla
Allah yardımcın olsun canım
+1 oy
(1,524 puan) tarafından
Senin bu kocan böyle gider mi bilmem canım ya önceki postlarını da hatırlıyorum bu adam değişmez kendini yorma 
0 oy
(649 puan) tarafından
Sana bi sorum olacak sen neden çalışmıyorsun? 
(6,750 puan) tarafından
Bebegim.kucuk canim kim bakacak kendi annem calisiyor zaten hem ben caliscam elimdeki parayi alir yani almasa bile ben onun gbi para saklayamm ki evime harcarim ozamnda aldigi para hepten kendine kalir iyice kendini bi b.ok zanneder
(501 puan) tarafından
Tam tersi ekonomik ozgurlugunun oldugunu bilse ona ihtiyacin olmadigini bilse bak nasil degisiyor sana karsi tavirlari,calis bence de
(649 puan) tarafından
Anladım canım yanlış anlama Bircekızım dediği gibi düşünüyorum bende o yüzden sordum
0 oy
tarafından
Saygısız terbiyesiz adam modeli 
(6,750 puan) tarafından
Hemdee nasill gormen lazim birde bana bir bot icin tartisma cikariyosun diyor gecimsizsin diyorr
0 oy
tarafından
Konuyu  istenip istenmemeye getirmiş bunu  altında bisey var .ailesi ile  aranız nasıl 
(6,750 puan) tarafından
Cokk kotuu canim ben pazartesi anneme gittim geldim bana diyor ki gittin doldun geldin bot istemekle dolmanin ne alakasi var
tarafından
Hah bak demek ki sorun burda.
Ailesi ile Aranziin kötü olmasından kaynaklı bu davranışlar.
Muhtemelen çok arada kalmış seninle tartacak  bisey olmayınca da maddi sebepler  ile içini rahatlatma çalışması yapıyor.
Keşke ailesi ile aranız iyi olsa bak o zaman bu hâlinden eser kalmaz
(6,750 puan) tarafından
Emin ol ozaman burnunu sokan daha cok olurr
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Senle evlnmişse sen onun işlerini yapıyorsan ihtiyacını gideriyorsan ona çocuk veriyorsan oda senin ihtiyaçlarını karşılamak zorunda ne sacmalık yaa adama bak
0 oy
(184 puan) tarafından
Töbest. Geri kalan parayı napiyor
(6,750 puan) tarafından
Hesabinda duruyorr canimm
(184 puan) tarafından
Cimrilikten almıyor yani varlık için de yokluk yaşatıyor resmen
0 oy
(1,327 puan) tarafından
böyle postları okuyunca eşime ne desem boş olur ben anlamıyorum eşine cocuguna para harcamıycaksa neden evlenir böyle adamlar 
(6,750 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki bu plastim bisikletlerden varya ogluma ondan istiyorum plastik o ona para mi verilir diyor ama gidip abisinin ogluna zamanida bisiklet aliyorr
(1,327 puan) tarafından
canım bazi adamların huyu bu dişari harcar evine geldımı yok anlamsiz
0 oy
(393 puan) tarafından
Harclik veriyosa biriktir al
(6,750 puan) tarafından
10 liraa veriyo onuda laf ediyorr neymis efendim hem ona aburcubur aldiriyomusum hm verdigi parayla aliyomusum
0 oy
tarafından
Degismiyo demekki bacım 20 lira için sana neler yaptı bi bot için neler yapmaz 
(6,750 puan) tarafından
Demii yanii bosucm deyip duruyorr dur bakalim bosarsa bnde kurtulurum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kız bu cimri adamla Bır omur gecmez. Size harcamıcaksa ne diye calısıo. Ben yapamam şahsen. 
(6,750 puan) tarafından
Bnde zorlaniyorum iste cnim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Allah kocana akıl versin çünkü belli yok.Senle para hesabı yapan adamdan bı *** bekleme zaten
(6,750 puan) tarafından
Beklemiyorum zaten
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Bu 1000 TL ye faturalar mutfak mı dahil? 
(13,203 puan) tarafından
Ben mi müsrifim yaa ben niye geçinemiyorum gerçi doğalgaz 861 geldi bize sadece
(6,750 puan) tarafından
Nerde yasiyosun canim ulasim gideriniz falan varsa sknti tabi bizim bulundugumuz yer kucuk 1 yag alsak 1 ay gidiyor seker cay 4 aydan fazla gidiyor salcada ayni sekilde pirinc mercimek falan 5 kilosu 1 sene gidiyir
(13,203 puan) tarafından
Tekirdağ da canım 1 kg çay bir ay gidiyor 2 kişiyiz 2 demlik demliyorum günlük pirinç mercimek valla hesabını tutmam ama kırmızı mercimek atıyorum 2 gider bazen 3 gider boğazlı olarak orta yeriz unu alırım bazen bir haftada biter bazen 2 ay gider 5 lt yağ çok kızartma yapmazsam 3 ay gider. Maşallah idareli insansın
(6,750 puan) tarafından
Valla napiypn kizz unla 1 hafta gidiyorr masallahh en hafta ici cay demlemem bi cumartesi pazar demlerim ben cok kizarrtma yapmiyorum canim ama idareli olmak icin degil etraf batiyor dkye :))
(13,203 puan) tarafından
Ben 1 er en fazla 2 şer kg alıyorum unu canım kek vs yaparsan bitiyor yapmazsan kalıyor öyle sık hamur işi yapmam çorbalar için bulundururum. Çayı kahveyi çok seviyoruz biz. Ben de ayda bir falan yaparım bilemedim iki kızartma şimdi çocukla zor oluyor eşim olursa yapıyorum. İdareli olmak şart çok aşırı müsrif değilim ama en az 1000₺ mutfağa gidiyordur.
0 oy
(140 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Ben seni takip ediyorum bayağıdır dikkatimi çekiyor yaşadıkların. Eşin ve ailesi seni istemiyor. Bu nedenle de hayatı sana zehir etmeye çalışıyorlar. Her defasında kapı orda diye kovmak nedir. Keşke ekonomik özgürlüğün olsa ve gerçekten kendi ayaklarının üzerinde olsan o adamı hayatından çıkarsan şu andan bin kat mutlu ve huzurlu olursun. Bu benim düşüncem. Allah yardımcın olsun yine. Üzülüyorum sana 
(6,750 puan) tarafından
Cehennemin dibine kadar yollari var istemezse istemesinle umrumda degiller
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Yaa git koca bulsun ne demek nasıl diyebiliyorlar 
(6,750 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama ksb bende ona annemin bulmasina gerek yok dedim
(8,946 puan) tarafından
Sonradan pişman oluyor mi bu dediklerine

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 490 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Anneve kiz23 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 419 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sorusormakicingeldim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 644 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,540 göst.

374,682 soru

11,207,217 cevap

34,510 kullanıcı

...