0 oy
292 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (40 puan) tarafından
Karnabaharın yemepi yenmiyor bizde farklı tarif yapanlar yazsnlar lütfen

14 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından
Nefis yemek tariflerine gir besamel sosli yapabilsin canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızartma yap
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Karnabahar brokoli hasla sarimsakla birlikte kavur cok hafifte salça koy tavuk gögsu kizart ve patates hasla yanina
0 oy
(392 puan) tarafından
Mısır unu yumurtaya bulayıp az yağda kızart üzerine sarımsaklı yoğurt harika oluyor canım
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Canım sizde yerler mi böyle bilmiyorum görüntü çok guzeldi bak istersen

image

(40 puan) tarafından
A bu çok güzel teşekkür ederim
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim börek gibi duruyor canım
(40 puan) tarafından
Evet tariften belli zatn lezzeti de baya artıodur
0 oy
(660 puan) tarafından
Haşlayıp yumurtaya bulayıp kızartmasindan başka sevmiyorud hep onu yaparim
(40 puan) tarafından
Evet kızartmasnı yiyorz ama bi faklısını yapaym dedim artk
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Cnm bn sulu patates yemeğine koydum bıde fırında patates ile beraber kızartım haşlayıp üzerine sarımsaklı yoğurt dökyom salata olark guzel oluyor 
(40 puan) tarafından
Sulu yenmioda fırında denerim oda güzl olur sanki
0 oy
(591 puan) tarafından
Ben haşlıyorum sonra ustune sarımsaklı yogurt dokuyorum bıde kızartması oluyo onu hıc denemedim ama
(591 puan) tarafından
Yemek secıyo galıba cok zor ya yemek secen insan
(40 puan) tarafından
Evet seçio sebze pek yemz ne yapsam bşey demz saolsn ama yemezde. Bende tam tersi sebze aşığıyım ne olsa yerm
(591 puan) tarafından
Ayyy cok zor hep onun istedikleri yapman gerekir allahtan benım eşim hiçbisey secmez Allah yardımcın olsun kuzum sebze guzeldır ya saglıktır
(40 puan) tarafından
Öyle canm tabi yemek yaparken ister istemez yiyeceği şeyi seçiorm ben zatn tek başma oturup yemem ayak üstü kmse yoksa ekmek arası ble idare eder beni
(591 puan) tarafından
Ahh canım sende ona ayrı az bısey yap kendinde ıstedıgı ye benım eşimde sadece tavuk yemez tıksınmıs bı video izledikten sonra o yemıyo diye bende yemıyodum sonra dedim ki ben niye yemıyom aldırıyom yıyom onada yemek yapıyom yıyo
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hafif haslayip yumurtali sosa bulayip kizartiorum ustunede sarimsaklo yogurt offr canim istedi
(40 puan) tarafından
Evet sarımsaklı yoğurt çok yakışıo
0 oy
(59 puan) tarafından

Yemeğini sevmiyoruz.en çok fırında yapıyorum.

Karnibaharlari temizleyip yağlı kağıt serilmis tepsiye havuç brokoli patates ne varsa tuzlayip yağ ve baharatla pissin fırında ne koku oluyor ne bişey çok güzel oluyor üstünede sarımsaklı yoğurt.
Kizartarak da yapıyorum.Yumurtayi biraz unla güzelce çırpıp hasladigin karnibaharlari soslayip kızartıyorum üstüne yine sarımsaklı yoğurt 
0 oy
(5,323 puan) tarafından

Salçalı bı şekilde içine havuz patates vs atıp yemek yapabilirsin,

Haşlayıp kizartmasini yapabilirsin

Haşlayıp beşamel soslu fırında yapabilirsin

Haşlanmış bı şekilde küçük küçük doğrayıp soğanla kavurup sarımsaklı yoğurt dokuo yiyebilirsin
0 oy
tarafından
Ben haslar yumurtaya bular kizartrim harika oluyir 

Tabi damk zevkine bağlı 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kızartması çok güzel oluyo üstüne bide sarımsaklı yogurt mis
0 oy
(3,036 puan) tarafından

Canım ben firinda yapıyorum biraz haşlayıp tuz atıp unluyorum aynı balık gibi sonra tepsiye diziyorum üzerini altını yağlıyorum firinda kızarıncaya kadar pisiriyorum karnabahar yemeyen kocam benden çok yiyor artık:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 157 göst.
2 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
5 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Berento (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 87 göst.
17 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
12 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mutluu annee (380 puan) tarafından soruldu

379,603 soru

11,363,646 cevap

34,840 kullanıcı

...