0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Nasıl geçer bunlar heryerinde  bişey çıkıyor ya çocuğun  yüzü gözü teni hep bişey 

10 Cevaplar

0 oy
(47 puan) tarafından
Aynı benimde öyleydi kaslarını eklemedim ama basını ince yatakla banyoda komple hafif batırıp tarayarak hepsini cıkardm bası artık yara gibi duruyordu sabunla basını tarakla cıkar
(1,466 puan) tarafından
Normal tarakmi
-Reklam-
0 oy
(466 puan) tarafından
ben hıc bısey yapmadım kendılıyınden gectı her sabah ya akşamı elını yuzunu yıkadım.kafasındakılarda johson sabunu ıle yıkadım gectı
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bebe yagi sur elinle masaj yapar gibi ovala snra biraz beklet tekrar biraz daha tarakla ters yone dogru tara dus aldir ama mustelanin konak onleyici sampuanini kullan 
0 oy
tarafından
Banyodan önce bebek yağı veya zeytinyağıni sürüyorum hafif şampuan ovalayip duruluyorum daha çok ufaklar taramayı doğu bulmuyorum 
0 oy
(169 puan) tarafından
Konağa zeytinyağı sürerler deneyin isterseniz
(1,466 puan) tarafından
Denicem:)
0 oy
tarafından
Benim kızımın 3 aylıkken öyleydi canım zeytinyağıyla karbonat sür kafasına 2 3 dakika beklet ince bi tarakla tara ben öyle yaptım 6 aylık oldu bi daha da konak olmadı 
(1,466 puan) tarafından
Karbonat yakmazmi  canim
tarafından
Yok canım yakmıyo çok değil 2 3 dakika beklet tara sonra banyo yaptır
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Zamanla geçiyor. Ne kadar uğraşırsanız o kadar kötüye de gidebilir. Benim kızımında var. Kaşları daha yeni gitti   saçlarında hala var. Hiç bişey yapmıyorum. Tarakla falan zedelerseniz sivilce tarzı olur. Çok rahatsız edici görüntüsü varsa doktorunuza bir danışın bence
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sampuanini değiştir canım benimde öyleydi değiştirdim geçti Dalin Bebek yağıni sür 10 dk beklet sonra tara dökülüyor hepsi
(1,466 puan) tarafından
Neyle taricam  canim dalinin  sampuanini  kullaniyodum
(3,681 puan) tarafından
Bende Dalin kullaniyordum Dalin yaptı canım Sebamed Bebek şampuanı kullan ben artık onu kullanıyorum bebek tarakları var onlardan al tara ben internetten alıştım fırça tarak gibi yumuşak
0 oy
(692 puan) tarafından
Doktor banyodan yarım saat önce saf zeytinyağı sur geçer dedi benimkinde azıcık vardı iki seferde geçti canım sende dene
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm bnm bebegimde 3 aylik zeytin yag sur banyo yapmadan on bes dakika oncr kafasina. Banyodan sonrada kaslarina falanda surebilirsin emer vucudu cok fayda etti

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,189 cevap

34,850 kullanıcı

...