0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
kizlar grip 3 gundur yatmadan iki kere burnunu cektim ama emzik verince veya emince tikiniyor sanki balgam var gibi yada genizine mi inmis degisik birsey var iste ne yapacagimi bilemedim uyuyamiyor cocuk 

6 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Günde en az 3 veya 4 defa serum fizyolojik ile temizleyin . Ve o her bebekte oluyor ne yazık ki ama zamanla geçiyor
tarafından
Kızzzz senle tanıştıkmi biz yaşın kaçtı kuzu herseyde goruyom dikkatitmi cekiyin
(1,170 puan) tarafından
canim onu yapiyorum hatta simdi iki kere arka arkaya yaptik nefes alamiyor diye iyice temizleyim dedim ama hic faydasi olmadi gibi
(1,301 puan) tarafından
Selam canım ben Lina 27 yaşındayım ellerinden öper bir oğlum var 9 aylık:) hiç fırsat olmadı bebeğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fizyolojik serumla yap ters çevir sırtına vur surkeli yap fizyolojik serumu
(1,170 puan) tarafından
uapiyoulrum canim ama o sadecd burnunu cekiyor sanki daha geride birsey varmis gibi geliyor
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Küçük daha canım birşey yapılmaz. Pekmez tereyağı dene çok ilerlerse acile götür 
(1,170 puan) tarafından
ya kuzum valla şu cocuklar hasta olmasin 3 gundur anam agladi valla resmen insan ne yapacagini da sasiriyor evde tuzsuz tereyag yok ki bide dogru duzgun birsey de yemiyor su bile icmek istemiyor
(13,251 puan) tarafından
Allah'ım hiç bir çocuğa hastalık ugramasa keşke bizimki de hasta olunca öyle
(1,170 puan) tarafından
ahh keske valla ya cok zor bide anlamiyrosun yapacaklarin kisitli kenidimi yetersiz hissediyorum o yuzden
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Cnm göğsüne sırtına sıcak bez koy bide azicik büyümüş ılık su icir sırtına masaj yap ama yılmadan o çıkaracaktır gazla birlikte ben hep böyle yaptım hepte çıkarıyordu
(1,170 puan) tarafından
gece yatarken nasil yapcam canim ya
(1,034 puan) tarafından
Uyumadan cnm bnm oğlum öksürükten uyuyamiyordu cnm baya çektik biz
(1,170 puan) tarafından
uyuttum simdi geri kalkti uyuyamiyor ki yavrum ya 2 saat oyun oynariz artik
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Doktora götür canim benimde oyle oldu kixima asist kullandim 5 gun oyle gecmisti o donem simdi yine oldu yine asist verdi doktor balgami sulandirip attiriyo.  Ama doktor kontrolu olmadan kullanilmaz bi saglik ocagina fln gotur. 
(1,170 puan) tarafından
anladjm canim bakalim olmadi götürürüm artik
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimki de 7 aylık seninkiyle aynı durumda gece çok tıkandı. Zeytinyağı pekmez bir kaç damla limon sıktım isittim önce sonra biraz ılıyınca verdim ilk kasıkta bir hapsirdi burnu açıldı. Bir iki tatlı kaşığı daha verdim bir saat sonra öksürük ve hiriltisi tamamen kesildi.az önce yine verdim biraz balgamı var  gibiydi yine. 
(1,170 puan) tarafından
ama canim pekmezi cok vermemis misin aceba bide nasil isittin 3unu karistirip mi ve neyle
(6,047 puan) tarafından
3unu karıştırıp cezvede isittim. Evet biraz fazla verdim ama zararı olmadı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu

384,522 soru

11,503,030 cevap

35,155 kullanıcı

...