0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım 1 yaşında daha önce çıktı doktora gittik alerjik egzama dedi doktor krem verdi söndü bida çıktı özellikle bacakda oluyor birde kol da başka yok devamlı aynı yerde çıktı şimdi bi krem varmış cildi kuru olduğu için dr olabilirmiş bu krem isimi mustela kullanan varmı aramızda nemlendirici kremmiş

image

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok geçmiş olsun kuzum ❤️
-Reklam-
0 oy
(9,330 puan) tarafından
Evet egzama malesef.. biz ne çektik ondan.. yuzu mahvolmuştu yavrumun.. şmdi 16 aylık kalmadı artk şukur ama herseyi denedik geçmiyordu kendiliğnden geçti sonra
tarafından
Ayy geçmiş olsun cnm alerji. Testi yapıldı mı peki
tarafından
Ve neden oluyor egzama
(9,330 puan) tarafından
Yaptırmadk ama daha fzlalaşsaydı yaptırcaktk. Yumurtayı kesince azalıyor gbiydi biz onu farkettik. Alerjik bebeklerde oluyor cnm . Mesela sut ve sut urunlerne olabilr domatese olur yumurtaya olur
0 oy
(1,524 puan) tarafından

image

Bunu değil ama mustela stelatopia nemlendirici krem kullandık biz. Aynı zamanda atopik ciltler için olan şampuanını da 

(1,524 puan) tarafından
Bak canm fotoğraf yükledim. Ama asıl çözüm egzemanın sebebini bulup ortadan kaldırmak
tarafından
İyi geldimi peki bu bu lekelere sürsem geçer mi iyi olur mu
(1,524 puan) tarafından
Şöyle iyi geldi cildini rahatlattı kaşıntısını azalttı, süt ve ürünleri alerjisi vardı bebeğimde alerji geçince egzema da geçti çok şükür dediğim gibi egzemaya sebep olan şeyi bulmak önmli
tarafından
Bakalım alerji testi yapıcak sanırım doktor onu bekliyoruz işde beni emdigi için benden geçmesi de var kızım peynir falan yemez yumurta yemez ama ben yiyorum
(1,524 puan) tarafından
Alerjisi varsa yemiyceksin zamanla geçecek
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benim kızım yüzünde egzama çıktı ilaç kullandım 2 ay geçti şimdi kollarında tekrar çıktı ilaca tekrar başladım geçiyor şükür 
tarafından
Adı ne ilacın peki
(3,276 puan) tarafından
Dermatop birde bitkisel karışım vardı reçeteyi bulamıyorum o kremin adı yok  canim
0 oy
tarafından
Dalinin içeriği temiz değil canım mustela içeriği temiz ürün benm bebeğimde yok ama bn şamğuanını mustela kullanıyorum. Dalini bırak mustela al iyi gelir inşallah. 
tarafından
Çok saol cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 281 göst.
30 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde MİSLİNA 's Mom (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu

382,472 soru

11,450,663 cevap

35,028 kullanıcı

...