0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde (971 puan) tarafından
Yanina oturup konuşunca bile ağlamaya başliyor kesinlikle birimiz gidene kadar susmuyor artik bu durum çok sinirlendiriyor beni üstelik çok da huysuz 11 aylik olacak neden böyle yapiyor olabilir ???

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi ara benimki de öyleydi ben yanına oturunca eşimin kalk derdi kendi otururdu hatta sarılırdım canım kocam die ayırmaya çalışırdı 
(971 puan) tarafından
Aslinda bi defa tartıştık eşimle acaba ondan mi korktu tekrar kavga ederiz mi saniyor diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından
Kizim 3 yasinda eşimle sarilmama dahi izjn vermiyo babayi mi beni mi kiskaniyo çözemedim  :))
(971 puan) tarafından
Eşimle sirf bu yüzden konuşamıyorum hemen ağlıyor ne zamana kadar surer bu
(110 puan) tarafından
O derece yani. Bilmiyorum ki canim nazar falan olur  uc gun boyunca bi suya falan oku annesi icir onu da faydasj olur belki
(971 puan) tarafından
Hangi duaları okuyayım kuzum
(110 puan) tarafından
7 fatiha
7 ayet-el kursi
7 ihlas
7 felak
7 nas
Yanina bir bardk su al sesli bir sekilde cocugun duysun okuduklarini sonra  heryerjne ufle elinle vucudunu sivazla o suadan da icir rabbimin izniyle uzerinde  nazari gider insaalah
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kız benimkiler de öyle hatta ne yalan soylim bazen işime geliyor eşim yanıma gelince hiç olmadık zamanda morelsizsem gitsin yanimdan diye kızlarına sesleniyorum :D 

Benimkiler de öyle ama büyüdükçe sanki düzenliyorlar 3 yaşındaki kzm alıştı gibi ama küçüğü hala öyle izin vermiyor yan yana oturalım konslm
(971 puan) tarafından
Ama daha 11 aylık yani o yüzden şaşırıyorum
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Oglum 20 aylik esimin elimi tutmasına falan izin vermiyor sarılırız gelip ayırıp kendi sarılır bana 
(971 puan) tarafından
Ama sizinki herşeyi anlıyor artik bizimki 1 yaşında bile degil küçükken de öyle yapiyor muydu
(1,939 puan) tarafından
Evet hep yapıyordu
(971 puan) tarafından
Bundan sonra çocuga kizmayayim bari bazen dayanamayıp kiziyorum ://
0 oy
(410 puan) tarafından
Ayni benim oglum 15 aylik yanima yaklassa sarilsa kendini yere attip agliyor yada babasina vuruyor
(971 puan) tarafından
Demek çocuklarda var böyle bi şey bende bi tek bizde sanıyordum
(410 puan) tarafından
Eşim diyor evede gelmiyim tam olsun diyor;)
0 oy
tarafından

11 aylık kızımız var eşim eşimi tutunca kızım hemen ayırıyor :D kıskanmayı öğrenmiş dana 

(971 puan) tarafından
İyi yanliz değilmişim Allah yardim etsin bize bacım :))
tarafından
Amiin :)))......
0 oy
tarafından
Canım benim kızım 2 buçuk yaşında hala da izin vermez konuşalım. Oturup sohbet etsek oda 40 yılda bir anca :D anında susun benimle konuşun der bırakmaz
(971 puan) tarafından
İnş düzelir sizinki de bizimki de bazen önemli bi şey konuşuyoruz sirf bu yüzden yarıda kaliyor deliriyorum
tarafından
Aynen hatta bazen önemli bişey olsa kızıma diyormuş gibi yapıyorum öyle diyorum diyeceğimi eşime
(971 puan) tarafından
Anladim kuzum sagol cvbin için bende ARTIK daha dikkatli olacağım
0 oy
(48,690 puan) tarafından
cadi ☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Benim 2 oğlum da öyle çığlık atıyorlar 
0 oy
tarafından
Benm oglum 5 yasknda hala oyle bizi yatirmadan yatirmaz esimle bi muhabet sohbet kalmadi insalah kucugu ona cekmez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,479 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 467 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 177 göst.
0 oy
27 cevap 1,195 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu