0 oy
1,258 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
Sabah demistim size esimle bot yuzunden tartistik diye asil mesele ne bottu nede daha once ki 20 lira esimin beni karisi olaraka gormeyip almayisiydi benim zoruma giden neyse bugun annesine gitmisti geldi saat 6.bucukta uzandi koltuga oglum ona gitti oda bana alsana cocugu elindeki telefonu birak cocuga bak dedi bende cocuk seni istiyor dedim anaysan bakacan falan dedi ben zaten bakiyorum telefonla oynayinca cocugu ihmal mi etmis sayiliyorum neyse baya ordan burdan surdan derkenn ben sinir krizi gecirdim askiligi tulu perdeyi hep asagi indirdim ama oyle boyle bir kriz degil en son gozum dondu aldim elime bicagi oldurcem kendimi diye sonra ustumdeki tsortu bicakladim onun montunu yirttim dwli oldum gozum dondu hic birsey gormedim annem aradi actim sonra ciktilar geldiler babam sakin konustu ama annem baya ileri konustu esimde ben bosucam dedi babamda bu bir degil iki degil ne kadar rahat konusuyon dedi ben bu cocuga da bakarim kizimada dedi aldi geldi beni her yerimi mos mor yakmis kollarimi skmistti amann hic aklim yerinde degil sadece dertlesmek istedim

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah yardımcın olsun senin için çok üzüldüm ama inşallah bebek görmemiştir bunları onun için daha çok üzüldüm:-(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O bebeğin gordumu olanları
tarafından
Haklsiin canım bi baba bi es evin ihtiyacını almak zorunda. Ama ne olcak şimdi bosancakmsiiniz çocuğun ne olcak anne baba evinde rahat edebilcekmksin
(6,833 puan) tarafından
Babamin karsina gecti ben bosucam dedi canim babam kac yasinda adam boyle diyenin yaninda birakir mi birakmaz brn cocugada bakarim kizimada bosucaksan afliye sanada banada var dedi aldi geldi
tarafından
Canım öfkeyle kalkan zararla oturur emin ol pişman olcak biraz sakinlesin kendinize gelin hani sadece sen ve o değil artık bebeğimiz var biraz ayrı kalın size iyi gelir ınsallah. Aileni kendi aile mesele ne çok bulaştırma kendiniz ne istiyosaniz onu yapın
(6,833 puan) tarafından
Ben bulastirmiyorum ki sorun olarak buda var her kavgada bosucam baban seni alsin gitsin yada ben seni sabah bu evde gormek istemiyorum
tarafından
Kötü olmuş .. ayrı kalmanız şuan için en doğrusu bence yeni mi evlisiniz
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Allah allah herkes baba evine gdiuor noluyor millet ufacık şeyde baba evine gidilirmi yaa bende arara eşimle tarstiiosm  amaaa baba evine gitmek le olunmaz inanki araya soğukluk giriyor  yaaa valla ne diyeyim  size  yaa bugün herk3s baba evine gitmiş ......
(6,833 puan) tarafından
Ufacik seyy  mi her kacgada bosucam seni demek birde babamin karsinda rahat bi taburla bosucam dedi babamda aldi geldi
(2,067 puan) tarafından
Yokk herkes icin yazdım ben sirf senin içi  değil  ya
(6,833 puan) tarafından
Anladim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bu yasaklardan mıdır nedir baba evine giden gidene Allah sonumuzu hayır etsin 
(6,833 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Arkadasim Allah yardimcin olsun

En kisa zamanda psikiyatriste gitmeni tavsiye ederim daha kötü seyler yaşayabilirsin 
(6,833 puan) tarafından
Bundan daha kotu ne yasayabilirim bugun hayatimin en kotu gunuydu en sonunda aklimida kaybettirdi
(7,654 puan) tarafından
Senin kocan adam değil kusura bakma
Zaten psikolojimiz durduk yere bozulmuyor bunalima girip kendine bisey edersin kimse durduk yere cildirmaz tabi ki
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ben bu erkekleri anlamıyorum zaten oynama oynama eline bir al görürler kızarlar hemen elinden düşmüyor diye 
(2,128 puan) tarafından
Acaba ailesi mi birşey dedi
(6,833 puan) tarafından
Kesin annesi dedi cunku gecen gun bize geldi kacc aydir gelmiyodu yaklasik 6 aydir o geldigi gun bende onunla ilgilenmedim elimde telefon oturdum bugunde direk gelip telefona laf edimce anladim ki annesi dedi
(2,128 puan) tarafından
Hım anladım canm hayırlısı bende baba evindeyim bakim
(6,833 puan) tarafından
Evet gordum pistundan allah yardimcimiz olsun
(2,128 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
(238 puan) tarafından
Bazı erkekler gercekten adamlık nedir kocalık nedir bilmiyor burdakı postları her grdgmde kaynanama gorumceme esıme eltılerıme kayınlarıma şükrediorum allah yardımcınız olsun
(6,833 puan) tarafından
Cok saol canimm
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Walla yuva kolay kurulmuyor ama oyle cocuk gibi surekli bosicam bosicam  da olmuyor.iyi yapms baban almis seni arkanda.o pisman olup sana yalvarmazsada donme.hatta duzelecegi yoksa yalvarsada donme
(6,833 puan) tarafından
Babamda ayni boyle dedi 1 ay degil 1 senede olsun kapima gelip almadan sen bi yere gidemezsin dedi
(3,101 puan) tarafından
Bacim baban arkanda ne guxel egerki esinin duzelmeyecegini dusunuyorsan hic donme hayatini zindan etme.baban annen sana iyiyse  kal orda elin oglunun kahrinimi cekecen
(6,833 puan) tarafından
Zaten ondan bana koca olmaz ki annem beni oglumu almis kapidan cikiyor adam hattimi versin oyle gitsin diyor hadi karini gec deki cocugumu birak nereye goturuyo
(3,101 puan) tarafından
Kalsin iste kendisi keyfi ve kahyasi .ararsada acma kiz.kafani dnle.
0 oy
tarafından
Inşallah geri dönmezsin 
0 oy
tarafından
Bence o mor olan yerlerini doktora gösterip darp raporu al gerçekten seni ciddi ciddi boşarsa çok işine yarar almazsan çok pişman olursun şikayetçi olma ama al kenarda dursun
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bı kere vuran bı daha vurur anan baban destek çıkıyorsa hiç de gitme zaten bosayacagim dediği zaman imam bozulmuş oluyor resmen de boşa bu adamı bı *** olmaz ondan 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Sana çok üzülüyorum.  Rabbim yardımcın olsn.  O değişmez aynı geldi aynı gider.... Inş mutlu olursun canım. Ailen  çok iyi 
0 oy
tarafından
Cok zor birsey yasamissin canm demekki birseylerin bosalmasi olmus ama keske cocugunun yaninda yapmasaydin.iyi dusunup tasinman gerk
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Off canım ya baştan beridir hatırlıyorum postalarını askerdeynde sorunluydu esin biraz 

Ama ne bileyim biraz sakin mi olsaydın 

Gidiyorsa annesine hep gitsin bırak 

Gitme dedikce erkekler daha çok anaci  oluyor 
(6,833 puan) tarafından
Gitme demedim ki canim konusmadimda zaten kendi cikti gitti oglen aksam 6.bucuk gbi geldi
Babam yine beni almazdi amaa babamin karsina gecip bosucam ben olmuyor dedi babamda adliye sanada banada bosucaksan ben cocugada bakarim kizimada dedi
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Off olay çok büyükmüş:/ biraz uzaklasin uzaklaşmak ikimiz içinde iyi gelir ama sonrasında eğer bukadarsinir krizi geçiriyorsun ofke kontrolu için destek al cajim o an gerçekten kendine zarar verebilirdin belki o an onun canını yakabilirdin.. destek almalısın..  sorunlar hal olur ama tekrarı olmaması adına destek alınması lazım evresinde şiddet uyguladıysa oda destek almali
0 oy
(48,742 puan) tarafından
hakkında hayirlisi olsun canim
0 oy
tarafından
Senin bu kocan hep böyle seni perişan ediyor çok düşüncesiz daha öncede gittin baba evine hadi seni arayıp sormadı sevmiyor diyelim insan oglunu canını aramaz mı sormaz mı ne yiyor ne içiyor demez ki 

Ondan ne sana koca ne de o çpcuga baba olur inan postlarını gördükçe üzülüyorum inş biran evvel feraha çıkarsın 
0 oy
tarafından
Ne dersem için soğur bilmiyorum ki Allah yardımcın olsun senin o postunu okumuştum bn :( Allah sabır versin sana inşallah eşim düzelir ama önceki postunda bn de çok sinirlenmiştim 20 lira nedir ya annen baban da iyi yapmışlar gelip seni almakla 
0 oy
(808 puan) tarafından
Bebeğinin gözü önünde nasıl kendine zarar verirsin 
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Adam sürekli boşayacam diyorsa zaten bitmiş evlilik. Gözden çıkarmış seni. İnsan gibi ayrılın cnm. Baba evinde kal, çocuğuna da bakarlarsa gir bir işe çalış, kendi ayakların üzerinde dur 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 611 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 598 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 781 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 757 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Zeynepalper1 (264 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...