0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanam çağırdı orda eltim de varmış çocukları çok yaramaz neyse saat 3 de gittim bu saate geldim eve eism arkadaşıyla oteyoedu bende kaynanamgik de otrdm yan binadyaiz neyse eltim çöp dökmeye indi küçük kızı o asgi indi diye evi yıktı kızı kim kafasına oklavayla vurdu kaynanam kızdı yapma etme dedi bağırdı vurdu çocuğa kendimi suçlu hisrttim neyse birçok olay oldu eşime analttim anlatma yeter gitme bir daha bir araya gelmeyin dedi tamam bidaha anlatmam kusura bakma dedim kaynanam eşimi sordu yemek yedi mi duye onu aradım oda arkadaş lari mangal yiyoruz diye bağırdı bend e duydum oda şakasına demiş bende kyananamla onlar mangal yiyormuş dedim eve gelince mangalı yedin dedi kaynanam yoo yemedim bisey dedi eve gelince de bana dedi ki niye yalan söyledin diyor sinirim bozuldu benim 

11 Cevaplar

+4 oy
(7,654 puan) tarafından

image

haksızımmmmm
tarafından
Yaaa haksız mıyım
tarafından
Ahahshdjdkfgkgkkskfkgkgkhlhljlkdmdkdkddj:D haykırdım gözümden yaş geldi :D ajsjdkfkfkgl
(870 puan) tarafından
Hahahaah
-Reklam-
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Çok karışmış yazdıkların ama sonuç olarak mangal yemiş yememiş nolcak kocanda yanlış anlamışsın demek yerine neden yalan söylüyorsn demiş :/ velhasıl kelam sorun edecek bir şey anlayamadım gonderide 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kayınvalden oklava ile çocuğa mi vurdu 
tarafından
Hayır eltim kızı benim kızıma vurdu
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aman ikinizde gününüzde degilmisiniz bahane aramışsınız ki bencede her olan şeyi anlatma eşine elimin kızı şunu yaptı bunu yaptı annen şunu yaptı bunu yaptı zaten bunlara hiç bir zaman gerek yok ki
0 oy
(65 puan) tarafından
Malesef eşlerimize ailelere hakkında bişey söyleyince suçlu biz oluyoruz hem suçlu hem güçlü dedikleri bu olsa gerek anlamıyorum bu erkekleri ber türlü
0 oy
(678 puan) tarafından
Offff iletişimsizlik  iletişimle ilgili kitaplar okuyun  iyi gelecektir 
0 oy
tarafından
Bisey anlamadım yaw
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Erkeklere ailesi hakkında bir şey denilmiyor hemen bir bağiriş
0 oy
tarafından

image

yazdiklarini anlamaya çalışıyorum...
tarafından
Anlamayacak bir şey yok canım eltimin kızı benim kızıma vurdu kaynanam da yapma etme diye ona kızdı
tarafından
Sen esine anlattin esin bidaha gitmeyin dedi kizdi. Ordan olay mangala nasil geldi orayi anlamadim ben zaten. Mangal aslinda yokmuymus
tarafından
Esm arkadaşı ile birlikte otryor du ne yedin dedim arkadaşı şaka yaptı mangal yiyoruz gel dedi bende kyananamla o mangal yiyormuş dedim eve gelince sordu mangalı yedin karnın tok dedi oda ne mangalı dedi eşim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Elinin kızı kim ki küçücük bebeğe oklavayla vuruyor ya 
tarafından
Ahh ahh beni anlayan yok mu burda Bi sen varsın
(6,203 puan) tarafından
Çocuk bile vuramaz kimseye simartilirsa çocuk zaten böyle ya kendini parçalar ya birisine zarar verir.Mumkunse o kızı bebeğine fazla yaklaştırma.Siz yanında yokken alır,yere atmaya çalışır Allah korusun
tarafından
Bitti bundan sonra zaten ya benim kızımın canı yanacak diye yemek yemedim ya
0 oy
tarafından
Eltinin kızı senin bebeye mi vurdu kız biraz tavrını koysaydn kızada sert çık biraz korksun bida yapmasn
tarafından
Yok anam yok kormkyor eşim dövdü tokat attı kaynim kaynanam dövdü bebe laftan anlamıyor  şımarık
tarafından
Kimse bebeginden önemli değil araya mesafe koy sen gitme gelmek istediklerinde de kabul etme

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 740 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Fatmaaaa000 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 787 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Prensesiminannesi (659 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 450 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 836 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

379,111 soru

11,348,186 cevap

34,812 kullanıcı

...