0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 4 aylık olacak kiizm mama içince kusuyor içtiğini geri cikariyor sma yaramadı ne kilo ne bisey Bebelac veriyorum şuan ama kusuyor 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aptamili denedinmi bide humana 
tarafından
Nerde bulabilirim humayani
tarafından
Eczaneden kız ebebkte var uygundu orda
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hipl deneyebilirsin ama bı doktora da git 
0 oy
tarafından
Bebelac benim kızımı da çok kusturdu aptamil e geçtim. Zaten reflüsü var kusuyor ama bebelac daha kötü yaptı. Sma iyiydi aptamil de iyi ona göre.  
0 oy
tarafından
Reflusu vardır cunku ayni sey bizde de oluyor. 5 dakika en az hareket ettirmeyip dik tutman lazim ya da fazka veriyir da olabilirsin mamayi
0 oy
(591 puan) tarafından
Valla canım doktor en ıyı mama aptamıl demıstı kiloda aldırıyomus
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Fazlamı veriyon benimde oğlum kusuyor ölçüyü azaltim şimdi kusmuyor
tarafından
A versem de kusuyor çok verme bak mesela 150 cc mama ya 5 ölçek attım kustu 3 attım kustu 7 attım kustu
(6,919 puan) tarafından
Mamayı değiştir
tarafından
Sma da öyle bisey yoktu ama yaramiurodu Bebelac gold kullandım sevemedi içmedi Bebelac kullanıyorm şuan
(6,919 puan) tarafından
Ben o dönemde Aptamil kullandım  artık 7 aylık oldu şuan sadece 2 kere moma veriyom Bebelac
0 oy
tarafından
Benim kızım da aynıydı cnm kaç tane mama çeşitli denedim en sonunda bıraktım mamayi
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım benim oğlum çok gazliydi aşırı emziirirdim beş dk sonra yukardan aşağıya kusardi 30cc mama icerdi sanki bı biberon içmiş gibi kusardi Morariyordu gazdan kilo verdi bide ikizler süt falan yetersizdi doktor mama değiştirdi Aptamil ar (antireflu )olan bebekler için onu içti kendine geldi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...