0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar bebeğimde çok gaz sancisi var 1 aylık şuan Acı elma yağını zeytinyağıyla karıştırıp ayağının altına sürdüm bu şekilde kullanan var mı çok küçük olduğu için bi zararı olmaz değil mi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım acı elma yağı çok tehlikelidir kullanma arastirmistim internetten sadece zeytinyağı içir ya da gaz damlası
(57 puan) tarafından
Ikisini de denedim ama yok bazen onlarda etki etmiyor bende tam bi bilgi bulamadım iyi diyen de kötü diyen de mevcut
tarafından
Çok az sur o zaman canım bir kaç damla etki ediyorsa ama dikkatli ol alerji de yapabiliyormuş
(57 puan) tarafından
Yok zaten çok az sürdüm neolur ne olmaz diye zeytinyağıyla incelttim biraz da
tarafından
Anladım canım çok zor biliyorum bende yaşadım Allah yardımcın olsun inşallah bir an önce büyüsün de oda rahatlasın sende❤️
(57 puan) tarafından
Hemde nasıl zor 2 gündür uyku uyumuyoruz maalesef çok sağol canım inşallah çok sürmeden biter bu sancılar
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
9 günlüğüz ben kullanıyorum, faydasını da gördüm
(57 puan) tarafından
Ne miktarda kullanıyorsunuz direk mi sürüyorsunuz bide
(5,492 puan) tarafından
5-6 damla elime döküp mesaj yapıyorum ayak altına
(57 puan) tarafından
Anladım sağolun bilgi için
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben dogdundan beri kullanıyorum bir kaç damla şeklinde topuklarına masajla sürüyorum zararı olmadı ama miktarına dikkat etmek önemli birde hiç bir şekilde bebek bir damla bile içmemeli Allah muhafaza çok büyük sıkıntı yaratabiliyor.
(57 puan) tarafından
Yok içmemesi gerektiğini biliyorum ayaginin altına sürüyorum zeytinyağıyla karıştırıp ama çok keskin bi kokusu var ya ondan tedirgin oldum
0 oy
(324 puan) tarafından
Canım acı elma yağını bende 3 4 defa sürdüm doktora danıştım kesinlikle bırak dedi zeka geriliğine yol açıyormuş kullanma alternatif olarak şunu diyebilirim çocuğum acayip aksive kolik bı bebekti en sabah akşam zeytin yağı iicirirdim1.5 çay kaşığı 
(57 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Sakin o yağ çok zararlı lütfen bida yapma bak bu yüzden hastanelik olan bebekler var 
0 oy
tarafından
Yağ zararlı tavsiye etmem iyice araştır kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
0 oy
2 cevap 96 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 59 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu

377,368 soru

11,292,928 cevap

34,711 kullanıcı

...