0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
arkadaslar 1 aylik oglum burnu 20 gundur tikanik ne yapsam olmuyor surekli fizyoljik serum yapiyorum elimde yuzustu yapip hafifce sirtina vuruyorum cikarmiyor burnundakileri ne yapacam lutfen bi care yokmu postlarda aspiritor yazanlar burun pompasi yazanlar ise yariyormu yada farkli bi yol varmi lutfen yazin bebegim burnundan nefes almayinca canim yaniyor 

5 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
1 aylik bebeğin burnunu çekmen lazım sadece sıkma ile olmaz ki
(31 puan) tarafından
ben bilmiyordum işe yariyormj
(6,219 puan) tarafından
Tabi kız 2 yaşından sonraki çocuklar için sadece sık vur yöntemi yapılır

Sen burnunu çekmen lazım ise yarıyor tabi

Eczanede var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aspiratörle çekmen lazım canım 
(31 puan) tarafından
eczanede varmidir ise yariyormu
tarafından
Yarıyor tabi ben e bebekten almıştım eczanede de vardır
0 oy
(4,157 puan) tarafından

image

image

Yazik. 20 gundur nasi duruo oyle. Huptirik yokmu nefesinhe hup diye cekiyoaun sumugu.? Otribebenin falan var onlar ise yarar

(4,157 puan) tarafından
Ememez uyuyamaz duramaz  ki bebek o sekilde yikali. Hemwn al bi huptirik en acil nobetci eczane falan
(4,157 puan) tarafından
Sundan . Pipet gibi hüp diye cekiyoaun sumugu . Kirkma bebegin burnuna bise olmaZ sumuk te senin agzina gelmeZ. Bebek yaptirmaz zaten aglar ama elinle kafasini sıkıca tut zorla yap.cocuk rahatlasin yazik
0 oy
(221 puan) tarafından
Eczaneden burun aspiratoru al fizyo damlayı sıktıktan sonra aspiratorla çek geçmiş olsun
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Öncelikle merhaba çok geçmiş olsun fizyolojik serumu nasıl kullanıyorsunuz onu merak ettim burun için aspiratör var önce burnu fizyolojik serum ile yumuşatin ardından aspiratör ile burnun içindekileri çekin bide buhar makinaları var ufak yattığı yerde bulundurun içine fizyolojik serum koyup çalıştırın faydasını görürsünüz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,052 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Prensesannesi00 (57 puan) tarafından soruldu