0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Dünden beri maaş için tartışan eşim, evliliği soğuttun diyen kişi hala devam ediyor. Susup sadece izliyorum şimdi yatak odasına gidip orda telefonla takılıyor. Böyle devam ediyor. Nasıl tepki verecem. Bana zerre bisey istemiyorum artık hesabımı kapatacam ki atma, ilerde de aynen ailemin dibine gideceğiz yapamadın mi tamam cik git dedi. Evlilendigime pişman ettin, evlilikten soğuttun dedi. Bende ona ben mi soğuttum sen mi. (4 aylık gelinken güvenimi kırmıştı, Güya oyunmus biriyle konuşmuştu. Ona, Onu kastettim. ) böyle devam ediyor. Ben küs olmamak için hep adın attım. O kadar kırgın üzgünüm ki. Hesaba paranin hepsini atmıyorum diye 1 gram altın alacam diye, sen onu satmazsin sonra diye böyle yaptı. Onun Gözünde herkes hatalı bilen kişi o sadecee biriktir tayin isteyip git abileri ile onu değerlendir 5 e katla. Onun borcu var o hesaba atamaz ama benden hepsini ister 1 gram dahi biriktirip elde tutmayı istemez. İsteyince satmam lazm der kabul etmeyince bencil, beyinden yoksun oluyorm birsey den anlamıyorum. Evlilikten soğumuş oluyor. Dertleşecek kimse yok çevremde sizinle dertleşiyorum☹️

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Tek diyeceğim eşinin dini imanı para olmuş. Para da para amma sinir bozucu 
-Reklam-
+2 oy
(1,048 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim  ne adamlar var ya  Allah kolaylık versin canım 
+2 oy
(209 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım aklı olan 30 yaşında evlensin evililik cidden çok zor 24 yaşında evlendim ama keşke acele etmeseydim 
(866 puan) tarafından
Bunun yaşla alakası yok bence karşındaki hayırsız sa  30 da 40 da olsan yine pisman olursun. 18 yaşında evlenip mutlu olanlarda var
(209 puan) tarafından
Bence hicbir durum ana evi gibi olmaz ne kadar geç pişmanlık o kadar iyi gençliğini yemek temizlik bebek cervesinse döndürmuyosun
(866 puan) tarafından
Orasi oyle ama bende 23 yaşında evlendim  2 yıllık evliyim temizlik yemek iste cocuk büyütmek bunlar bana cok guzel geliyo . Belki eşimle tekiz diye .ailesinden kimseyle pek görüşmez git gel yapmaz soğuklar ailecek .bende kendi aileme ayda bir giderim  .belki birbirimize alıştık diye bilmiyorum ben keyif aliyorum
+1 oy
tarafından
Oooo kiz ben sana ne dedim  kocana anlattiklarindan dolayi güvenemedim simdi parantez icinde  yazani gorunce anladim.birak o ma.lla ortak hesap bile yapma paraya konup aklinca baska kadinlarla yiyecek b.ok alsin sen calisan bir kadinsin kolunda altin bilezigin var ne diye o mikrobu cekiyorsun sakınnnn 1 tl bile bile verme o seni yari yolda birakacak belli birikim yap  ona vermeden sana lazim olacak 
(2,615 puan) tarafından
Valla cinnet geçirceem yaaa tamda duşunduklerimi yazmişsin anlamiyorum seviyormu bu adami o yuzden mi ayrilmak istemiyo
tarafından
Bilmiyorum ki kalsin oylesi sevgi lazım  degil
0 oy
(238 puan) tarafından
Canım elinde miss gibi mesleğin var ne b*k yemeye çekiyorsun bu adamı sen ya böyle kocalara Hiç anlam veremiyorum  
0 oy
(398 puan) tarafından
Canim çocuğunuz var mi yanlış anlama da böyle bir insandan birsey olmaz belki söylemesi kolay diyeceksin ama bebek yoksa kendjn ayaklarının üzerinde de duruyorsun bur dk durma yanında derim
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Isdedi  kadar kizsin  bırak onlami  cikdin  anandan  :) bole devam edersen yarın oburgun  baskasiyla  konuşur başar tekmeyi sana dikkat et birak  konusmasin  illaki  kabul edck
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Çok şükür ki atanmissin muhtaç değilsin ona. Siz tanismadan mi evlendiniz cannm adamın bu huyları sonradan mı çıktı. Sen atanmasan dünyayı dar ederdi heralde sana
0 oy
(483 puan) tarafından
Bde calisiyorm bebek icin evdeyim esim 1 tl bile karsmazdi  esinin yaotgi cok ynls ala ala oara icibmi evlenms 
0 oy
tarafından
Şaka gibi ya ve bunları yapan okumuş gün görmüş medeni dediğimiz bir üni. Mezunu gerçekten şoktayım şaka gibi ya bnce siz tavrınızı koyun bu kdr da ezmesin sizi belli ki baya ezmiş sizi ki bu şekilde davranmaya devam edecek taa ki siz kabul edene kdr ne kdr maddiyatçı bir insanmış ya :( bu kadar da olamaz ayıptır ya nasıl dili varabiliyor ki 
0 oy
(866 puan) tarafından
Iyi de sen kendin icin çalışmıyorsun ki ev icin çalışmıyorsun o yaptığın altında zor bi zamanda bozdurulur yada ilerisi icin saklanır yine ikiniz icin sanki alıp kendin mi yiyeceksin .hem çalışıyorsun zaten öpüp başına koyması gerekirken yaptığı cok yanlış. Bence böyle yaparsan isi bırakıcam de .cunku senden yemeye alışmış 
0 oy
(488 puan) tarafından
Canım ben de öğretmenim. Eşim asgarî ücretle çalışıyor. Ben ücretli yaptım ama bir lira dahi istemedi ben çalışırken hatta paraya ihtiyacın var mı diye sorardi. Sanki para için evlenmiş. Postlarini okuyunca üzülüyorum. Para gerçekten boş bir şey ya insanın yiyeceği ekmeği olsun huzuru olsun. Allah kocanı ıslah etsin. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çalışamayversen kapının önüne koyacak gibi bi hali var canım .Ne derse desin elinde birikimin olsun verme
0 oy
(347 puan) tarafından
bence eşin seni deyil paranı seviyor parayla evlilik yürümez koy tekmeyi gitsin ne demek  paranı bana ver böyle bir dönya yok canım 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sen niye bu adamı cekiyorsun ya yazık değil mi sana madem soğumus defolsun gitsin o zaman 
0 oy
tarafından
Dünden beri sana laf anlatamadık ki adam seninle paran için birlikte 
0 oy
(758 puan) tarafından
ben ogretmenim ama atanamadim atandigimda ilk is bu kocami bosamak olur ... ezdirme kendini
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah aşkına dini imanı para olmuş bu adamın Bırak bunu ya bundan koca moca olmaz
0 oy
(2,078 puan) tarafından

Düşünüyorum da canım eşin çok bencil, yada sen ailene yardım ediyorsun aylık belli bir miktar verşyorum demiştin acaba eşin onu mu sorun ediyor, sana verme diyemiyor dur, parayı sen kullanmıyorsun bana ver ben kullanayım diyor,

Ben ev hanımıyım ama kız kardeşim eşiyle çalışıyor aynı meslekten maaşları hemen hemen aynı, kız kardeşimin eşi maaşı aldıgı gibi kardeşime veriyor, oda altın yapıp kenara koyuyor, ben eşin ailene verdiğin paradan razı değil, o yüzen bukadar diretiyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İkibine yakın para vericektin ya onu da verme bırak kendi hesabinda biriksin onun amacı farklı ya bitcoin de kaybederse altın almak ya da hiç dokunmamak en mantıklısı

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 2,871 göst.
0 oy
10 cevap 434 göst.
0 oy
12 cevap 168 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu

379,855 soru