0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Çamaşırlar da yumuşatıcı kokusunu hic sevmiyor bende bayılıyorum çamaşırların vernel kokmasına, oda parfümü de sevmiyor hic sıkınca kızar ay en sevdiğim 2 şeyi sevmeyen kocam var, ben mesela temizlikten sonra oda parfümü sıkmayı seviyorum, çamaşırların mis gibi kokmasını seviyorum o sadece deterjan yeter diyo. Ben napım kızlar kendi kıyafetlerimi ayırıp öyle mi yıkayım benim gibi olan var mı?

15 Cevaplar

0 oy
(13,700 puan) tarafından

:)

Ben de ilk hamileligimde çok rahatsız oluyordum parfüm kokusundan.

Eşini anlayabiliyorum

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız ne değişik kocan çamaşırlar güzel kokmadiktam sonra insan anlamazki temiz olduğunu bencede ayır sen onunkini
0 oy
tarafından
Tanıdık geliyor  , cigelrirni dusunuyo:)
(53 puan) tarafından
Eşin demi oyle canm
tarafından
Ya hiç sorma sizde ödünç benzin var mi kendisini yakacamda
0 oy
tarafından

Bende nefret ederim migdem bulanır tek yumsaitci kulaniyorum o da mecbur :ermm:oda parfümü normal parfüm kolanya çamur suyu diğer kokan şeyler migdemi bulandırıyor :ermm:

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Kendi kıyafetlerine parfüm sık madem sevmiyor . Ya da o kadar uğraşırım diyorsan ayrı yıka 
0 oy
(289 puan) tarafından

:Daynısı bende var evde yemek kokmasin  temizlikten sonra deterjan kokmasin man yak bunlar valla ben de inadına koksun isterim 

0 oy
(85 puan) tarafından
Yumuşatıcı ve oda spreyi zararlı, yumuşatıcının kokusu psikolojik sorunlara bile yol açıyormuş kullanmasanız daha iyi tabi 
0 oy
(421 puan) tarafından
Aslında eşinin yaptığı sağlığınız için faydalı bi davranış yumuşatıcı cilde çok zararli
0 oy
(245 puan) tarafından
Eşinde astım mı var canım onları rahatsız eder o kokular. 
(53 puan) tarafından
Yok cnm astım ama öksürük var bazen tekrarlar ama gecen oda parfümüne hapşırdı surekli
0 oy
tarafından

Dua et seninki yumuşatıcı kokusu sevmiyor burda kocası kirli külot  koklayan vardı ya öyle olsa ne yapardın:D seninkini ayrı yıka onunkini ayrı

tarafından
Kirli külot muu ne dion ayyyy ahahahaass  şey kokusu erkegi baştan çıkarırmış ta bu kadar da diiil puhahajahahhhh :) :) :) ":)
tarafından
Valla kız adam kendi külodunu  kokluyormuş☺
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Vallahi bende eşimde bayılırız yumuşatıcı kokusuna kendi kıyafetlerini ayrı yıkasan da senin kokunu alacak gene laf söyler
0 oy
tarafından
Aslında zararlı şeyler ama kokusuna aldaniyoruz işte o vasıta ile kullanma bence 
0 oy
(41 puan) tarafından
Bizimki de sevmiyor ama ben napiyorum yumusatici kullaniyorum :) 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm ayırsan bile yine kokmayacak mi kiyafetlerin rahatsiz olur belki yine
0 oy
tarafından
Yumoş kullanma deterjan ile yıka sonra senin kıyafetlerine kıyafet spreyi var yumoş un ondan sık 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 367 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,380 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.