0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Hanımlar 2 görümcem var 1 boşanmış 1 bekar  benden büyükler şuan eşimim memleketine geldik iki kardeş 1 odaya giriyorlar hiç çıkmıyolar yemekten yemege felan çıkıyolar ben eşimle ve oğlumla yalnız kalıyorum eşim tv izliuo oğlumuda uyutuyorum kalıyorum tek benmle hiç konuşmuyolar 2 yıl olcak evleneli benmle hiç diyoloğ kurmuyolar ben çok uğraştım konuşup sohbet etmeyi ama olmadı bir konu açıyorum kimseden ses yok kimse cevap vermiyo çok yalnız hissediyorum banada gelip gitmezler arayıp sormazlar  diyorum ki gelin bende kalın diyorum  kocaman evde yalnızım diyom gelmiyolar eşime dedim herkes senle konuşmk zorunda değil dedi

18 Cevaplar

+2 oy
(5,913 puan) tarafından
Kiz agrimayan basini mi agritmak istiosun emin ol konusmamalari daha iyi keske benimkide konusmasa hep sussa cene mubarek motor gibi 2dakka susmuor 
tarafından
Aynn Bnde bu cevabı verdim :D
(430 puan) tarafından
Çok yalnızım cnm istanbulda kimsem yok evlendipimden belli yalnızım baktım hep böyle gidecek evliliğimin 6. Ayında bebeğim olmadına karar verdim başka çarem yoktu
(2,252 puan) tarafından
Görümcelerin seninle konuşursa arkadaş kazanmış olmayacaksin canım düşman kazanmış olacaksın o yüzden canının sıkılmamasi için başka uğraş bul
(5,913 puan) tarafından
Bnde yalnizim hickimsem yok istanbulda ailem baska sehirde ama konusmamasini tercih ediorum ki gorumcem farkli sehirde olmasina ragmen dusun yani o yuzden konusmasinlar daha iyi diorum Gorumce gormeyeydim seni omrumce diye bir laf vardr bosa degil bu laf emin ol
tarafından
Aynn öyle valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Konuşmazsa konuşmasınlar bosver 
+1 oy
tarafından
Sende umursama gitme gelme konuşma sende onlar gibi burun kıvır sana değer vermeyenlerle neden ugrasiyosun ki
0 oy
tarafından

Bence sende demelisin benimle konuşmak zorunda değiller madem bende buraya gelmek zorunda değilim de 

(430 puan) tarafından
Eşim ben nereye gidersem senfe gelmek zorundasın diyor
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Hic ses etme kendileri bilir bosver 
0 oy
(13,919 puan) tarafından
Keşke kendi evinizde dursaydınız. Madem gidince yine başbaşa oturuyorsunuz niye gidiyorsunuz. Sevmiyorlarsa bile saygı duymak zorundalar sana.
(430 puan) tarafından
Onlarda bizimle geldi cnm 1 haftalıgına memlekete geldik gezmek için
0 oy
tarafından
Esin dogru demis canm. Kendi basina yapacak seyler bulmayi dene istersen.En azindan sana zararlari yomis keske seninkiler.gibi olsaydi bizimkilerde
0 oy
tarafından
Kim memnunki benimde büyük görümce iyi hic karismaz birseye küçük delinin teki 
0 oy
tarafından
Sende hiç muhatap olma. Kendilerini bişey sanmışlar da sizinle iletişim kurmuyorlar belli ki. Onlar kafa çeviriyorsa sen sırt çevir o zaman bak nasıl kiymetli oluyon 
(430 puan) tarafından
Gene olmaz ki csnm istanbulda evleri yok müştemelat gibi yerde kalıyolar 1 oda var anne baba 2 kızı 2 torun 1 odaya kalıuolat bende benm yanıma gelin kalın diyom kocaman evim var genede yaranamıuom
tarafından
Yaranamazsın boşuna uğraşma. Senin gibi gelini el üstünde tutmaları gerek
(430 puan) tarafından
Hiçde öule değiller
tarafından
Sende ona göre muamele yap canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Onlar senden memnun mu ;)

Karşılıklı saygi olsun sevilmek cok onemli degildir...

Psikolojik sorunlari olabilir bosver 

(430 puan) tarafından
Elimden geleni yaptım cnm ben daha ne yapayım ki hiç bir aktivite yapmıyolar gezmek tozmak vb. Şeyler temizlik hastaları bide onlar birşey yapınca deliresim geliyo
(7,654 puan) tarafından
Doktora git canim
(7,654 puan) tarafından
Herkes sana ayak uyduracak diye bisey yok
Gezmek tozmak bende cok sevmem:)))
0 oy
tarafından
Daha güzel işte hiçbir şeyine karışmamış olurlar 
0 oy
tarafından
Ayy esin herkes senle konuşmak zorunda değilmi dedi 

Benim eşim ben bacıları na iyi olduğum halde onlar benle konuşmasa eve almaz onları öyle ayrı gayrı mi olur sende o evin kızısjni 

Asla havandan ve kalitenden odun verme yerinde olsam giyinir kusanir şişik şişik gezerim ortada git koçanı op saril seviyorum iyiki varsın falan de onlar catlasin
(430 puan) tarafından
Bende onları yapamam ki canm ayıp
tarafından
Onlar sana yapıyor ama
(430 puan) tarafından
Ben onlar gibi sessizce arka odalara gidipte oturmam evime gelmişler konuşur sohbet etmek isterim
0 oy
tarafından
Amman salla gitsin boşver sende takma
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kiz sen neyin kafasını yaşıyorsun Allah başka dert vermesin. Başına talih kuşu konmuş haberin yok 
(2,252 puan) tarafından
Pardon o niye
(430 puan) tarafından
Çok konuşuyormuşuz
(2,252 puan) tarafından
Eşin çalışıyorsa zaten gün içinde konuşursun yok eşin sürekli evdeyse de karışmasın ona ne
(430 puan) tarafından
Olmayınca kınuşıyorız cnm 14 gün çalılıyor 14 gün evde torunları görmek istiyolar arayacaklar illaki olmuyo
(2,252 puan) tarafından
Izin verme canım ne demek konuşma
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Dertsiz basina dert mi alacan canim bosver benle konusmayanla ben hic konusmam.
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ahahahah ne güzel ya , şikayete bak 
0 oy
(573 puan) tarafından
Daha ne istiyosun bence yalnizlik dha aiyi basin adert etme bugun yalnizliktan sıkılır davet edersin yrain basini agritirlar sevmezsin mesafeli daha iyi 
0 oy
tarafından

Konuşmazsa konuşmasınlar daha ne istiyon kız 

(430 puan) tarafından
Ne bilim cnm benden büyüklerya ablalarım gibi olsunlar istiyom ablalarımla çok iyi vakit geçirirdik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 285 göst.
0 oy
16 cevap 1,144 göst.
0 oy
4 cevap 404 göst.
1 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 616 göst.

380,884 soru

11,403,565 cevap

34,941 kullanıcı

...