0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ilk gebeligimde aşırı kilo almıştım şimdi yine hamileyim koşu bandı alayım en azından evde biraz yürüyüş yapar gaz ve kabızlıktan yana rahatlarım diyorum.

Aranızda kullanan oldu mu memnun kaldnz mı

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yürüyüş yap canm valla bos masraf benm komsularimda var ben alacaktim bana alma sakin drdiler ilk zamlar kullaniliyir sonra orda bos bos duruyor 
tarafından
Benim bı oğlum var onla çıkamıyorum yürüyüşe malesef
tarafından
Bdnmdr var valla çıkılmıyor maalsef
tarafından
Ya bide bende aşırı gaz ve kabızlık oluyo anlatamam yani düşünün 3 aylık hamileydim görenler ayındamısn diyorlardı o derece yani
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Üst komşumun  var 3 bin tl ye aldı ne zaman çıkıp kullansa belim ağrıyor diyor =)) 
tarafından
Ahahaaa buda iyimis:)))
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kaynanamin var süs diye duruyo
tarafından
Yaaa kullanmiolar mi
(7,972 puan) tarafından
Yok cnm yillar önce heveslenmis almis ama kullanmiyo üst katin bi odasinda duruyo
tarafından
Yaaa ben doğumdan sonra da fırsat buldukça kullanırım diyorum e artık 2 çocuk olcak inşallah dışarıya çıkmak sıkıntı
(7,972 puan) tarafından
Anca yer kapliyo kaynanamin evi 2 katli sikınti olmuyo onda
tarafından
Benim de evim büyük bı odamı hiç kullanmiyorum zaten oraya atarım yer konusunda sıkıntı yasamam insallah
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ben hamileyim kullanıyorum canım önemli olan yavaş tempoyla başlayıp birkaç hafta vücudu alistirmak yoksa nefes darlığı yaşanıyor ben şimdi alıştım nefesimde sıkıntı olmuyor ben çok seviyorum dışarı çıkıp yürümek bana çok zor geliyor müzik açıp stres atıyorum 
(1,462 puan) tarafından
En fazla 3 hızında yapıyorum
tarafından
Bende aynen böyle düşünüyorum
(1,462 puan) tarafından
Bin liraya Voit aldım ben 2. El, alacak olursan Voit marka bak
tarafından
Aynen bende o markadan buldum 1200 diyordu pazarlıkla 900e indirdim
(1,462 puan) tarafından
İyi o zaman hayırlı olsun insallah
0 oy
tarafından
Ben de 2 hafta önce aldım. Doğuma 1 ay var. Doğuma  kadar yürüyeyim faydası olur.dopumdan sonra da vakit oldukça kullanırım diyorum. Yavaştan hızlı tempoya geçince güzel hareket ediliyor ve vücut epey ter atıyor. Ben de şiddetli bel ağrısı oluyor.  Koşu yaparken zorlanıyorum ama koşudan yarım saat sonra ağrım geçiyor. Bence faydalı ama sıfır alma. İkinci el bence. 
tarafından
Sıfır alınmıyor ki cnm çok yuksekler 2.el buldum temiz yarın eşim almaya gidicem bakalım artik
tarafından
Öyle valla. Biz Bayadır istiyorduk. Geçen az uyguna bulunca aldık. İkinci eller bile 1000tl. Şaka gibi..
0 oy
(238 puan) tarafından
Bence alma senin gibi düşünüp aldım 2 gün sonra iade ettim zaman gecmiyo üstünde en iyisi temiz hava eşliğinde yürüyüs
tarafından
Evet açık havada daha güzel ama bı çocuğum var daha 22 aylık çok zorlanıyorum dışarıya cikmakta
(238 puan) tarafından
Sen bilirsin ama emin ol sıkılcaksın ben baslatmıstım Bi türlü vakit gecmiyodu:)
tarafından
İnşallah sıkılmam ya :)))
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Daha 3 gun once aldık 
tarafından
Ya valla ben 1200e buldum zorla 900e indirdim yarın eşim almaya gitcek
(2,127 puan) tarafından
Evet pahali canim ya benim ki iyi denk geldi kaçırmadık hemen tasiniyomus adam o sekilde
tarafından
İyi günlerde kullanın:)))
(2,127 puan) tarafından
Saol canım sende güle güle kullan insallah güzel kilolar veririz
tarafından
İnşallah cnm bnmm :)))
0 oy
tarafından
Bebeğin varsa evde yürüyus yap kuzum ama pahalı ya 
tarafından
Valla canım pahalı ama başka alternatifim yok evin antresinde yürüyorum ama bı yere kadar basım dönüyor artik
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Evde leslı yap yada sıkı gıyın cık yürü ılk basta hevesle bınılır ama sonraları evde koyacak yer bulamazsın Bızım komdu oglunun kolunu kaptırdı kosu bandına cocugun kolu yuzuldu Allahtan daha ılerı gıtmemıs 
tarafından
Allah muhafaza

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbaca (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
20 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
21 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kelebekkm34 (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sabrettigim (25 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...