0 oy
682 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

image

kizlar kızımın bir kulağı düz bir kulağı normal. Doğduğunda ikiside düz dü. Ama okul ve gençlik zamanında kızımla dalga geçerler diye üzülüyorum. Ne yapabilirim

24 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Canım böyle şeyler İnternete yazınca da çıkıyor ama doktorları var bunun. Sadece araştır ve götür geç olmadan

image

tarafından
Ayyy çok teşekkür ederim çok sağol :)
-Reklam-
+1 oy
(80 puan) tarafından
Canim beni bebegimde 3 ayliga girdi bir kualgi katli dogdu bir kulagi normal ben takmiyorum Alalhin bir bildigi vardirki oyle yapmistir ordan eksiltmis bir yerinden vermistir diye 
tarafından
Ne güzel düşünce :)
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Rabbimin yarattığıyla kimsenin dalga geçme hakkı yok.

Kurban olsunlar onun gül yüzüne herkes kendine baksın

Endişe etme her insanın bir kusuru vardır emin ol

tarafından
Tabiki çok doğru söylüyorsunz ama herkes bizim gibi düşünmüyor
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Doktora götürdün mü cnm  birde  düzelir büyüdükçe 
tarafından
Evet genetik dedi ama ne yapayım işte
(5,311 puan) tarafından
Saçlatı veya eşarp ile örter korka kuzum yada bandana kullanır tıp gelişti en fazla estetik olur
0 oy
(55 puan) tarafından
Çok göze batmıyor bence, zamanla da düzelir canm 
tarafından
İnşallah
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Allah dermansız dert vermesin canım, saçıyla kapanır tesettüre girerse zaten görünmez 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım yapılacak birşey olduğunu sanmıyorum küçükken bir doktora göster bakalım. Öyle hemen belli olacak birşey değil dikkatli bakmak gerek 
tarafından
Evet çok dogru
0 oy
tarafından
Benim oğlumun öyleydi iki aylık şimdi on gün önce baktum duzelmis
tarafından
Ay umarım inşallah. özel bsi yaptınızmi
tarafından
Bence sen düzelt bandana tak surekli
tarafından
Ama kıvırip tak ben hep düzelttim elimle
0 oy
(826 puan) tarafından
Dert etme derim canı sağ olsun. Sağlıcakla büyüsün . Bide Kız çoçuği zaten saçıyla üstü örtülür. Merak etme 
tarafından
Çok teşekkür ederim :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Saciyla kapatir bisey olmaz sen kızını özgüvenli büyütmeye çalış umursamaz kimseyi 
tarafından
Çok doğru
0 oy
(466 puan) tarafından
Hiç olur mu şey Rabbim yaratmış bu meleği sorgulamak dalga geçmek kimsenin haddine degil annesi takma kafana Rabbim dermansız dert vermesin öyle de sende. Duyuyor mu şükür et sağlıklı mi şükür et gerisi herkesde var olan genetik özellikler 
tarafından
Tabiki öyle Rabbimin uygun gördüğünu asla yadirgamiyorum. Sadece kızımla dalga geçerler diye endişe ediyorum
(466 puan) tarafından
Endişe etme düzelir bile belki büyüdükçe şimdiden bunun icin yıpratma kendini
tarafından
Yok yıpratmiyorum Allah hastalık vermesin bunlar önemli degil tatbiki. Smdi eşimle söz konusu ettik de bir sorayım dedim sadece :)
(466 puan) tarafından
Iyi yapmışsın o zamn  :)
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ailede var mı? Belki zamanla duzelır. Doktor ne dedi. Cok belli olmuyor. Zaten kız cocugu sacıyla kapatır uzulme belli deıl fark bile edılmez
tarafından
Evet akrabada var inşallah kapanır teşekkür ederim
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Kulaklar zamanla sertleşiyor, o zaman düzelir  bence cnm. Bir de öyle dikkat çekmiyor 
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Canm kulak için de estetik ameliyatlar yapılıyor eğer geçmezse okul dönemine geldiğinde yaptirirsinz. 
tarafından
İnşallah geçer de gerek kalmaz haklisinz
(1,885 puan) tarafından
İnşallah canm merak ettm internetten bi baktm da kıkırdak şekil alabildigi için aparat kullanarak şekil de veriliyormuş. Aslında bu alanda bi doktora gidebilirsiniz
tarafından
Yaaa bende baktım hiç öyle bir şey görmedim hemen doktora gideceğim çok teşekkür ederim
(1,885 puan) tarafından
Canm estetik cerrahina göster ama normal çocuk doktorunun alanına girmez. İnşallah vardr basit bı tedavisi
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Her güzelin bir kusuru vardır rabbim herkese bir kusur vererek yaratıyor ondan gelen herşeye razıyız öyle değilmi benim bir kulağım kepçe annem bebekken o kadar dikkat etmiş sürekli şapka takmış her yatağa yatırdığında kulağımı düzeltirmiş ama ona rağmen biri kepçe olmuş çocukken alay eden vardı evet ama ben benimle alay ettikleri zaman annemin cümlesini söylerdim her güzelin bir kusuru var der geçerdim bu arada 7 yaşında oğlum var bende o kadar dikkat etmeme rağmen onunda bir kulağı kepçe ama ben hiç sorun etmedim etmemde bu kadar takılmayın allah büyük, dert keder vermesin :)

tarafından
Ya ne kadar guzel annenizi örnek alacağım inşallah :) takdir ediyorum böyle insanları
tarafından
Gerçekten annem diye söylemiyorum çevremizde annemi örnek alır bir çok konuda şuanda sizinde böyle yazmanız beni sevindirdi teşekkür ederim:) allah kızını sana bağışlasın uzun ömürlü olsun inşallah ♡
0 oy
(1,908 puan) tarafından
İnan başlığı okuyup girdim sen demesen belli bile değil üzülme çocuk büyüdüğünde çok etkilenirse estetik olur biter 
tarafından
Sağlık dışında rabbimin yarattığı şekli değiştirmeyi doğru bulmuyorum doğallığıyla kalsın o ona şirinlik katmış :)
(1,908 puan) tarafından
Bende şimdi götür estetik yaptir demedim dikkat edersen ilerde dalga geçerler diyomya annesi ozaman dedim zaten çokta belli değil gerek yok bencede
tarafından
O yorumu ben yazmadım ki bana kızmissin :D
(1,908 puan) tarafından
Sana demedim ki ben:)
tarafından
Ay ben yanlış okumuşum pardon :D
0 oy
(405 puan) tarafından
Benim kayınvalidenin de böyle iki kulağı da böyle hoc dalga geçilecek değil o denese bem fark etmedim bugüne kadar
0 oy
tarafından
Kuzum kız çocuğu saçlarını açar ama ilaha kafana taktiysan yeni doğan bebekler için 6 aya kadar benim bildiğim kulak düzeltme için aparat var kulak burun boğaza git
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kotu durmuyor canım buyudukce değişir o.. ya kulağı olupta duymasaydi ya gözü olupta görmese. Hamd olsun Rabbimden gelene.. ne kız olcak o annesi sen bile şaşıracaksin..Allah'ın verdigiyle kimse dalga gecemez
tarafından
Ayy çok doğru teşekkür ederim
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim canım sende üzülme çok tatlı o bal
0 oy
tarafından
Abu kuzuya bak sen rabbim başka sıkıntı vermesin saçları kapatir gider annesi üzülme hiç 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 176 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 421 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde KardelnEr (2,259 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 100 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

379,128 soru

11,349,128 cevap

34,814 kullanıcı

...