0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (913 puan) tarafından

İyi akşamlar kızlar. Oğlumun uyuduğu oda sıcaklığı 23 derece fakat hiç ortunmeyi sevmiyor uyku tulumu alacağım başka çaresi yok hiç kullanmadım e bebekte su modeli buldum 23 derece oda sıcaklığında bu tulum içerisine ne giydiricem kullanan varsa yardımcı olur musunz şimdiden tşk ederim<3

image

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tog değeri nedir ? Ona göre almalısın. Çok sıcaksa sakin 2.5 tog alma çocuk içinde pişer
(913 puan) tarafından
Tog değeri 1.5 yazıyor içerisine ne gydirebilirim
tarafından
Tamam benimki de 1.5 . Ama benim ev gece 20 21 derece olduğu için içine bir kat daha pijama giydiriyorum
(913 puan) tarafından
O halde bnim 23 derece oda sıcaklığında bir alt pijama birde kısa kol çıtçıtlı body gydirmem uygun olur değil mi
tarafından
Aynen oda sıcaklığın öyleyse fazla kalın giydirme. Alt üst ince body filan giydirebilirsin. Gece ayaz olabiliyor
(913 puan) tarafından
Tmm çok sağol cevabın icin
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benim oğlumda geceleri çok üstünü açıyor o yüzden bende bebekliğinden beri uyku tulumu giydiriyorum şuanda 7 yaşında uyku tulumları çok sıcak tuttuğu için bebekken uzun çıtlı zıbın şimdide atlet giydiriyorum 

(913 puan) tarafından
Tmm canım tşk ederim bnde kullanicam hemen yarın alacağım çünkü hiç ortunmuyor gece ben örtüyorum o açılıyor aklım onda kalıyor
tarafından
Rica ederim canım içini çok sıkı giydirmezseniz terlemez tulumu giydirdikten sonra çok sıkıda örtme şimdiden güle güle kullansın :)
0 oy
tarafından
Bende almak istiyorum ama fiyatlar hep 140-150  civarı yazıyordu. Bunun içi elyaf gibi duruyor. Isıtır mı acaba 
(913 puan) tarafından
Güzel yorumlar var ama bilmiyorum canım iç dolgu polyester pamuk diyor kötu mu acaba
tarafından
Ben de e bebekten aldım banyo yaptırdıktan sonra giydirip öyle uyutuyorum gece giydirmiyorum çünkü ev derecesi uyumuyo uyduğu zamanlar giydiriyorum
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Zıbın giydiriyorum içine bide kilotlu çorap 
(913 puan) tarafından
Tmam bnde öyle düşünmüştüm e bebekte çoraplı pijamalar varya ondan giydiririm. Malum corapta tutmuyor bnimki
(2,127 puan) tarafından
Aynen benimkide çorap giydirmiyo kilotlu corap giydiriyorum mecbur bide tulumu dizlerine kadar topluyo biraz küçük gelmete başladı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 526 göst.
19 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 336 göst.
22 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
5 Şubat 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,767 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...