0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde (2,350 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Akşam akşam aklıma teyzem geldi o ölmeden önce bizdeydi hani insan sileceği ayan olur derler ya sürekli ağlardı olucem diye bizde üç ay kaldı üç ay boyunca neler çektik sürekli bı kadın gördüğünü söylerdi inanmazdım **** bı akdin evd egeziyor beni takip ediyor derdi kırmızı gözlü çıplak sarı saçlı derdi hep biz korkmasm diye evi sirkelerdik hep sefilim canım teyzem çok çekti eşinden son günleri bizimleydi obezdi yerinden kalkamadı hep ağlardı çok gençti 36 yaşındaydı son kez babamın mezarına gidicem dedi götürdük mezarlığa adım atamadı o kadın mezarın başında bekliyor dedi çok ağlamıştı geceleri çığlık atardı başını beklerdik nöbetleşe uyumazdi hiç bizden gittikten bir hafta sürmedi vefat etti gece uyurken obez olduğu için tıkanmış boğularak ölmüştü Allah'ım mekanını cennet eylesin çok temizdi safti ne günahı olabilirdi dedikodu etmezdi evden hiç cikamAzdi yürüyemezdi ölmeden önce banyo yapmak istemişti ölürsem pis girmim diye afdersiniz heryerini temizlmistik gitmeden önce çok susluydu makyaj yapardık ona çok tatlıydı hep derdi beni bu kiloyla nasıl gomecekler diye herseyini dört dörtlük yaptık cenaze bizim evdeydi  ve hali hal doldu öldüğünde kilolu olduğu için çok tehlikelidi patlayabilir demişti doktorlar gece defnetmistik Allah'ım taksiratini affetsn şile paylaşmak istedm

8 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin korkmam sandim korktum ama
(2,350 puan) tarafından
Keşke bakmasaydn kuzum amin
-Reklam-
+1 oy
(841 puan) tarafından
Okuyamadım hic korkarım diye esimde isde rüzgarda ugultulu esiyor ama sen korkma dua et 
(2,350 puan) tarafından
Ediyorum kuzum
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Korkmadim cnm mekanı cennet olsun
(2,350 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Bazılarına malum oluyo Allah rahmet eylesin 
(2,350 puan) tarafından
Amin galiba malum oldu teyzemede
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin ama niye böyle şeyler gece paylaşılır ki ya merak edip girdim bide korkan girmesin deyince giresim geliyor
(2,350 puan) tarafından
Amin kuzum ne bilim düştü aklıma
0 oy
tarafından
Ne zaman oldu bu olay Allah rahmet eylesin
(2,350 puan) tarafından
İki sene oldu canım amin
tarafından
Kız niye anlattın ozaman soru ne anlamadim
(2,350 puan) tarafından
Aklıma geldi bende korktum anlatmak istedm
tarafından
Ha boşver aklına getirme kız halisunasyondur o
0 oy
tarafından
Niye korktun onu anlamdim 
(2,350 puan) tarafından
O gördüğü şeylerden korktum kuzum
tarafından
Yani şimdi niye korktun aklına mi geldi
(2,350 puan) tarafından
Evet o gördüğü şeyler aklıma geliyoe
tarafından
Boşver kız unut gitsin.ben neler yaşadım bizzat kendim anlatsam kanınız donar valla ben bile unutuyom
0 oy
(191 puan) tarafından
Musallat  olmuş lar  demekki  hiç hocaya  götürmediniz  mi peki  belki onlar boğarak  öldürdü 
(2,350 puan) tarafından
Bilmiyoruz kuzum goturmedik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 515 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 505 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu