0 oy
885 göst.
Diğer kategorisinde (1,144 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Böyle karşılaşan oldu mu kızlar nasıl çıkar yada çıkar mı sizce? Yıkamaya mı versem

image

imageCihangirnur arkadaşımızın dediğini yaptım valla hiç yorulmadan çıkıyor lekeler bu da sonrası :) teşekkür ediyorum <3

20 Cevaplar

+1 oy
(1,576 puan) tarafından
Canm benimde hep böyle oluyo ben sana bı tarif veriyim yap onu duvarlarına fıs fıs la sık bekle kendi akicak bide perden eğer beyazsa onu da öyle su şeklinde yapıp beklet bı kovanın içinde. 

Çamaşır suyu ve cam sil i bı fıs fıs ın içine koy çalkala ve rutubet olan yerlere sık bekle kendi akıcak bişey yapmana gerek kalmicak silmekle bile ugrasmicaksin 
(4,134 puan) tarafından
Canim tozudu olurmu?
(1,576 puan) tarafından
Nasıl yani neyin tozu anlamadım
(4,134 puan) tarafından
Camaşır  suyu
(1,576 puan) tarafından
Sıvı olanı olcak tozunu ilk defa duydum
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Neden olmuş peki

(1,144 puan) tarafından
Duvarlarımda böyle oluyo canım evin o cephesinde. Aslında yeni bina mantolama var nedne oluyor bilmiyorum
(27,353 puan) tarafından
Kötü olmuş ya
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım rutubet gibi duruyor yağ çözücü falan dene yada domestos 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Banyon müsaitse dene yıkamayı çıkmazsa verirsin
0 oy
tarafından
Rutubet mi küf mu o ne olmuş
(1,144 puan) tarafından
Rutubet :/
tarafından
Beyaz galiba Domestos dene o çıkarırsa çıkarır anca
0 oy
tarafından
Çok iyi bir yıkamadı bul direk ver yoksa sen dokunursan zor çıkar 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Küflenmiş yıkamaya ver ınslalah çıkar 
0 oy
tarafından
Kuflenmis bu canim sen gecirmeye calis yikamacida gecmiyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yıkamaya verme mahvediyolar tabi hepsi kötü yıkamıyodur belki ama benim ağzım yandı yani ben lekeleri var diye verdim daha büyük çaplı sarı sarı yusyuvarlak kocaman lekelerle geri geldi..eger banyon büyünde at yere üzerine domestos ve çamaşır deterjanı dök fırçala mis gibi olur ben artık öyle yapıyorum 
0 oy
tarafından
Domestosla falan çıkar o
0 oy
(4,061 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Benım kıradakı evinde boyleydı onun yuzunden 20 gunluk sezeryan Ken ev tasıdım tum ev boyleydı camasır suyurla sılınce gecıyor duvarada fısfısla camasır suyu sık iyice bekle hıc bısı kalmıyor sakın silme 1 2 sene cıkmıyor canım Bn cok yaptım hıc bısı kalmıyor 10 dakika ıcınde ama cok kokuyor camasır suyu haberin olsun ama ter temiz oluyor 

0 oy
tarafından
Ace ile yıka canım bir güzel 
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Benimde öyle oldu canım Islak mendille sildim geçti denedin mi 
0 oy
(3,670 puan) tarafından

Benim de güneşlik perdem böyle olmuş ya ev yeni ama rutubet oluşuyor kışın ve perdem de tam beyaz değil çamaşır suyunu da deneyemiyorum napcam bilmiyorum :'(

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Yıkamaya versen yine olur bence normal güneşlik al canım at makinaya tertemiz çıkar 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm domestosu direk dökme mahveder su ile karistir bı kovada öyle dene yani öyle yıka 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Nemden dolayi kuf tutmuş sanki yikatmaya vermene gerek yok balkonuna yere ser bir kova köpüklü su yap fırça ile yika geçmezse eline bi bez al bez ile bastıra bastıra yika arkalı önlü gecer 
0 oy
(398 puan) tarafından
yok cnm.ne yikaması banyoya koy aç güzelce sıcak suyla domestos torsile bas lifle güzelce bmveyaz olur 
0 oy
(1,144 puan) tarafından

Çözümü bulduk kızlar :D

0 oy
(1,576 puan) tarafından
Nedemeek valla yaptığına çok sevindim canm benimde böyle oldgu icin hep yapiyorm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 207 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yade ozcan (2,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 165 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 521 göst.
27 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,958 cevap

34,827 kullanıcı

...