0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (222 puan) tarafından

Ya kizlar aslında sorarken biraz cekiniorm ama çokta merak ediorm şimdi çok afedersiniz ilişkiye girerken ilk erkek boşalınca erkek çocuk kadin boşalınca da kız cocukmu oluyor bu xy kramozön falan ne oluyor nasıl oluyor tam olarak tekrar kusura bakmayın özür dilerim<3

19 Cevaplar

+1 oy
(4,290 puan) tarafından
Bilimsel makaleler falan okumalisin
(222 puan) tarafından
Anladm canım sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tövbe estağfurullah nerden çıkdı bu kız hurafe batıl inanç ama şunu duydum çocuğun cinsiyetini baba belirler derlerde ne kadar doğru bilmiyorum ama saçmalık bana göre 

(222 puan) tarafından
İstee bunu diorm hani babaya bagli
tarafından
Evet canım varmış böyle bişey İnternetten bakdım
(222 puan) tarafından
Benim sorduğum gibimi yoksa sadece erkegemi bagli
(327 puan) tarafından
Babaya bağlı derken babadan gelen kromozom bağlı, annede zaten x kromozomu var eğer babadan x kromozomu gelirse kız, y kromozomu gelirse erkek olur. O da tamamen şans işi :)
tarafından
Benim, 3 tane erkek oldu babadan kaynaklı bir durum kızım olsun isterdim ama nasip değilmiş
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bunlar tamamen yalan
(222 puan) tarafından
Kis ne bilm hani erkek çocuk olması babaya bağlı falan diorlar ya
(7,654 puan) tarafından
Bu diyenler herseyi diyor :))
(222 puan) tarafından
İnşallah öyle birşey yoktur
(7,654 puan) tarafından
Sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun kizi erkegi yok
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Yok öle bişey yaa inanma hiç öle bişey olurmu batıl hep rabbim neyi nasip.ederse o olur
(222 puan) tarafından
Uygulama falan varmı merak ettim bakayım bı ssjsj
(44,664 puan) tarafından
Benimde kızım vardı ikinciye oğlum olsun cok istedim araştırmıştım da ama.sonra dedim aman nasip boşver dedim akışına bıraktım özellikle.dikkat ettiğim bişey olmadi şükür birde oğlum.oldu
(222 puan) tarafından
Benimde oğlum var çok şükür birde kizm olsun isterim ilişkide odak problemim oluncada biraz taktim kafaya
(44,664 puan) tarafından
Emin ol onla alakası hiç yok sjsjsjjs
(222 puan) tarafından
İnşallah sjsjjskss
0 oy
tarafından
Oyle bisey duymadim ki sacma zaten erkekler once bosalir o zaman herkesin oglu olurdu
(222 puan) tarafından
Evet işte bende ondan sordum kız çocuk istiyorum ben mesela ama nasıl olur öyleyse diye
tarafından
Rabbim gonlune gore versin icten istersen kabul olur insallah
(222 puan) tarafından
Aminnn inşallah oğlum var birde kizm olsa yeter bana inşallah rabbim olmayanlara versin
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ne alakasi var kizz yanlis bilmiyosam babadan geldn kromozomlar belirliyor cinsiyeti
(222 puan) tarafından
İşte o babadan gelen kromozom erkek olmasına sebeb anneninkide kız hangisi daha fazlaysa ona göre cinsiyet okuyormuş falan sjjssj
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cinsiyeti erkegin spermi belirler cnm. Misal sen hep kız dogurursan atıyorum bosandiniz başkasıyla evlendi yine kız olur çok örneği var
(222 puan) tarafından
Peki erkeğin spremi nasıl belirliyor nasıl oluyor yanu
(6,859 puan) tarafından
Xy ise erkek xx ise kız olur. O an hangi sperm denk gelirse yumurtaligina
(222 puan) tarafından
Anladım canm sagol
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hey  allahım  ya daha neler  duyucam  öyle  şeymi olur  canım  birde buna inanarak soruyormusun  hersey  allhtan  allah bilir  ne olacağını inanma böyle şeylere 
(222 puan) tarafından
İnşallah canım bende şaşırdım istee duyunca ondan sordum :D
(5,949 puan) tarafından
Yok  canım yok  bunlar batıl inanç  hurafe  inanma  böyle  şeylere
(222 puan) tarafından
Sevindim canm :D
0 oy
(393 puan) tarafından
Ahah cidden benim boşlma sorunum var yani bsalmyorum acaba ondanmi oglm oldu
(222 puan) tarafından
Çok sağol canm Allah razı olsun ilgin icin
(4,290 puan) tarafından
Rica ederim canim bole seylere inanma bilmediğin şeyin elbette sor kendin de arastir illa bunun eğitim seviyesi ile alakası yok mesela kan tahlili bile yorumlamaya calis veya farklı makaleler merak ettiğin herseyi Google falan araştır inan senin işine cok yarar  ben de herseyi cok merak eder arastiririm üniversite mezunu falan hic degilim
(222 puan) tarafından
Evet canm haklısın sağol tekrardan
(4,290 puan) tarafından
Rica ederim ne demek su kadin erkek münasebet olayi icin de instgram kullaniyorsan Dr gokcen erdogani takip etmeni isterim cok guzel bilgiler var eminim senin de işine yarar bilgiler bulacaksin
(222 puan) tarafından
Yok canm kullanmiorm instegram
0 oy
tarafından
Soruna açık bir şekilde cevap vereyim eşimle 2.5 yıldır evliyiz 2 çocuğumuz var bir erkek bir kız Allaha çok şükür. Fakat öyle bir şey olsaydı bizim hep kızımız olurdu. Çünkü eşim cinsellikte ben tatmin olmadan asla kendini tatmin etmez. Anlayacağın erkekle alakalı bir durum. Cinsiyet erkekten gelir 
(222 puan) tarafından
Gerçekten sevindim buna bizde de benim tatmin olma sorunum var odaklanamiorm bı turlu o sebbeten korktum
tarafından
Kuzum kadinla zerre kadar alakası yok emin ol
(222 puan) tarafından
Çok şükür sevindim
0 oy
(649 puan) tarafından
Hurafe resmen saçmalık 
(222 puan) tarafından
İnşallah canm :D
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Baba hangi kromozomu gönderirse cinsiyet o oluyor kadınla ne alakası var daha neler duyucam 
(222 puan) tarafından
Anladım canım çok sagol
0 oy
tarafından

Böyle yazıyor nette

image

(222 puan) tarafından
Peki xx kromozunu falan kadından gelen tatmin olmayla gelior degilmi
tarafından
Galiba öyle nette böyle yazıyor
0 oy
tarafından

İlk defa senden duydum okudum hiç bir bilgim yok ama cinsiyeti ne ben ne eşim belirleyebiliriz ona rabbim karar verir:)

(222 puan) tarafından
Orası öyle tabide böyle soylemlerde var
tarafından
İnsanların uydurduğu bir durum bence
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bır yaşıma daha girdim gittikçe yaşlanıyorum
(222 puan) tarafından
Sjsjsj duyunca kafam karıştı
(5,721 puan) tarafından
Olsun orda biseyse boşver o kadar ayrintiyi
0 oy
tarafından
Yıllar öncede hep kadınları suçladılar erkek çocuk dogurmadin diye..hatta üstüne kuma almak boşamak ayirmak herşey varmış..gerçek şu ki dedikleri gibi..cinsiyeti baba belirliyo..kadınlarda x kromozom bulunur sadece..erkeklerden  x ve y kromozom var..xx olursa kız xy olursa erkek oluyo..bu hangisinin önce yumurtaya gireceğine bağlı..Allah ne nasıp ederse tabi..
(222 puan) tarafından
Anladım sağol canım
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yok canım böyle bir şey yıl olmuş 2021 Sorduğun soruya bak aç İnternetten araştır
(222 puan) tarafından
Merak ettim de sordum yorum yapmak için yapmana hiç gerek yok
0 oy
tarafından
Yok oyle birşey . Kadın da XX kromozonu erkekte XY kromozonu var. Erkekten hangi kromozon yumurtaligi dollerse o olur. Senin yapacağın birşey yok. Erkekten X  ve Y kromozonu yumurtaliga gider. Sen zaten XX yumartaligi hangisi dollerse o olur.
(222 puan) tarafından
Anladım canım çok sagol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 308 göst.
0 oy
4 cevap 71 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...