0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
Oglumun babasiyla kavga etmistik bilen biliyor simdi instgrama dertli dertli dinledigi sarkilari paylasiyor wp durum yapmis falan sizce pisman olmus mudur gerci erkek milleti pismanda olsa ayn b.ok olmasada ayni b.ok

13 Cevaplar

+2 oy
(16 puan) tarafından
Ya Allah askina bide diyosuniz pismansa donucekmisin yok  bot icin 20 lira icin ayrilicak yuvasini yikicak baba evine tasinicak cocugunu babasiz birakicak cocugu buyuncede baban bana bot almadi o yuzden seni babasiz buyuttum sen bana bot fabrikasi al oglum diyecek bizde alkislicaz ne onurlu bi kadin diye  Arkadaslar  turkiyede kusura bakmayin istersenizde bakinda bana ole yapti bole dedi pat bosandim diye binolay yok he yapabilien ne ala ama genel olarak halk arasinda oyke bisey yok burda hayalperes olmayin zamanla konusu konusa degisicek hemde erkekler bazen hemen evlilik hayatina adapte olamiyor ailesinden hemen ayrilamiyor evlilign oturmasi bence en az 8.9 yil en az  lutfen olumsuz yorum yapmayin evliliklerle ilgili 
(501 puan) tarafından
Ama olay bot degil ki olay deger vermeyen karisini sadece evin yemegini temizligini kendine kadinlik yapan olarak goren erkek .bosan demek dogru olmaz zaten kimse de burdan birilerinin demesiyle bosanmaya da kalkmaz ama dik durdugunu ve bu sekilde devam etmemesi gerektiğini kocasina gostermesi gerekiyor bence cunku obur türlü her seye susan sineye çektiğini goren bu erkek modeli hepten tepesine biniyor karisinin
(16 puan) tarafından
Zamanla hersey oturur yerine  ezildigini bir insan dusunuyorsa bunu zaten duzeltir ömür boyu cekmez ama kimsenin elinde sihirli deynek yok kosullar sartlar var birde esi hangi ailede ne sekilde buyudu neye alisti her aile kendi ailemiz gni degil ve bu ailelerde yetismek eslerimizin tercihide degil zaman tanicaz birbirimize  kimse bile isteye sevdigini esini uzmeye devam etmez he ediyosa orda kesin vardir sikinti mecbur cozumune bakilir.
(16 puan) tarafından
He bide bir erkek esi icin bir suru sey yaptiktan sonra bir sey yapmadigindada karisina deger vermiyor sevmiyor nasil diyebiliyosunuz ya aklim almiyor es bunlar birlikte yasiyosa insan illaki emegi fedakarligi vardir bir seyide yaomayinca butun yaptiklari silinip birden ddger vermeyen kisi olarak ilan edilemez ayip
(501 puan) tarafından
Ben arkdsin esiyle ilgili tum.postlarini okudum bence siz de bi okuyun sonra konuşalım
(16 puan) tarafından
Canim arkadas burda herkez gbi sikayet ettigi ssyleri yazmis esinin ona yaptigi iyi ve guzel seylerde sorun olmadigi icin onlari yazmamis ama buda arkadasin araliksiz bunlari yasadigi anlamina gelmiyor
-Reklam-
+1 oy
(14,032 puan) tarafından
Senin esin adam değil canım kusura bakma da böyle beklenti içine de girme sonra üzülmeni istemem akışına bırak bakalım pişman olan sana mutlaka ulaşır 
(6,827 puan) tarafından
Oylee tabi canim amaa burda kalsam annem cok zor duruma dusecek hersey beni dusunduruyor
(14,032 puan) tarafından
Annen niye zor duruma düşüyor
(6,827 puan) tarafından
Canim  babam hic calismaz aksama kadar elinde telefon sigara birde cay mutfakta aksama kadar oturur 3 gun calisirsa 5 gun yatar annem calisiyor gece gunduz aha dogalgaz gelmis 530 lira su bitmis sabah kalktik ki kesilmis babam asagi merkeze inecekmis 5 krs yok annemin bozuklari attigi bi kutu vardi ordan aldi gitti nasil bakacaklar ki bize
(14,032 puan) tarafından
Oğlun büyükse kreşe verip calisabilirsin canım eşini çekmekten kat kat iyidir bence
(6,827 puan) tarafından
18 aylik kuzum
0 oy
(222 puan) tarafından
Ne için kavga ettiniz bilmiorm olayı canm
(6,827 puan) tarafından
Postlarimi oku canim
(8,326 puan) tarafından
Babaevine gittiysen eger baba evı sana batmayacaksa hiç geride gitme canım değişmez artık can çıkar huy cıkmaz
0 oy
(649 puan) tarafından

Aynı ergen gibi :D Hafiften pişman olmaya başlamış 

(6,827 puan) tarafından
Bilmiyorum cnim cok uzgunum valla napcam ne edecem sastim kaldim
0 oy
tarafından
Pisman olsa donecek misin
(6,827 puan) tarafından
Doncem  degil ama burda kalsam annem cok zor duruma dusecek calismayan bir baba sabahtan aksama kadar elinde telefon sigra cay olan bir baba var basimizda eve geldim dogalgaz faturasi gelmis buz dolabini  uzerinde o bekliyor sabah kartta su bitmis annem calisiyor sadece
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Postunu daha önce okumuştum canım. Şarkıları ne amaçla sosyal medyalar da paylaştığını bilemem ama genellikle böyle zamanlar da erkekler iki gün de pişmanlık falan yaşamazlar.  Pişmanlık yaşıyor esin demek isterdim ama yanlış anlama farklı bir durum da olabilir. 
0 oy
tarafından
Hiç tepki verme bakalım napacak .. sadece şarkılar pişmanlıgi göstermez bnce.. biraz bekle zaman gosterir. 

Gerçi pişman olsalar da değişmiyorlar boşuna dememişler Can çıkar huy çıkmaz diye 
0 oy
(333 puan) tarafından
Postlarini okudum canim gecmis olsun. Ama kusura bakmada senin kocan adam degul gibi. Ayrilirain barışırsın o sana kalmis ama iki sarkiya söze kanma derim. Bunlar düzelmiyor. Karisina 20 liranin lafini yapan botunu almayan cocugunu sevmeyenden hayir mi gelir. Adamin sürekli bosarim seni demeside bi yerden sonra dini nikahin düşmesine sebep oluyormus. Barışırsın sana baska sey yapar ALLAH korusun. Ne karar verirsen ver hakkinda hayırlısı olsun insallah 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bende tartışınca durunun babası dıom :)) 
(6,827 puan) tarafından
Napim kizz amann esim diyemiyorum artik
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Egerki pişman olsaydı durumda şarkılar paylaşacağına arardı yanına gelirdi
(6,827 puan) tarafından
Haklisin canim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Iyice burnu sürtsün
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım doğal gaz faturası sen orda olsan da olmasan da aynı olacak. Sen de annenin i li mi hafifler. Yemek yap ev işi yap. Ama kocanın evinden daha rahat et ki ona en güzel intikam o olsun. Senn de çalışırsın evde çalışıyorlar ya öyle işler yap farmasi vs
(6,827 puan) tarafından
Yaparim canim yapmam mi hicc evin isi benim zaten oldum olasi yaparim ama zaten buraninda pek huzuru yok annem her gece dertleniyor en son dun aksam vur kafayida yaat konusuyoz konusuyoz ne degisiyor ki dedim
(140 puan) tarafından
Ah canım çok haklısın da gittiğin zaman ne düzelecek. Şimdiden öyle yaparsan adam bana mecbur diye daha kötü davranacak. Yine annedir babandır onların yanında dur biraz
(140 puan) tarafından
Canım instagramdan Esra ezmeci var. Onu takip et. İlişkilerle ilgili çok güzel ipuçları veriyor. Kocayı kendine bağlama gibi
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Oglumun  babasi yazdigina gore sen halen cok sinirlisin esim demiyon o pisman gibi ama sen affetcenmi belliki cok kirginsin
(6,827 puan) tarafından
Hemde cok kırgınim hele kapidan cikarken hattimi verde oyle git dedi annemde salaksin. Iste bu kadar aklin var oglum gidiyor demiyonda hat pesine dusuyon dedi
Ben en cok ogluma hoc deger verilmemesine uzuluyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 318 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 452 göst.
0 oy
4 cevap 345 göst.