0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından
Kızlar suyum geldi demiştim sabah bekledim sancımı vs demiştim o gün sabah kalktım yatağımı ıslatıcak kadar suyum geldi hepsi boşalmadı ama neyse ağrılarımı beklemek istedim ağrılarım da geldi şükür az az tabi 3 4 saati evde geçirdim görümcemi aradım o geldi kaynanam falan da var işte neyse hastahaneye gidiyoruz ama agrım okadar azki şiddetli değil ama dakikada 1 agrı geliyor neyse gittik oraya muayene oldum ebe dedi suyun gelmemiş senin açılmanda yok nts ye gir strese girdim 15 dakika da bir sancı çıktı ebe dedi daha çok erken doktor da görsün bi dedi gittim işte doktora öğle arası bekledim sancılar var ama normal yine doktor dedi ki sancılar çok düzensiz doğumhaneye git dedi takip edelim bi girdim çatala oturdum ebe suyumu patlattı dedi ki 2 4 6 8 su geliyor o ara dedim 8 cm acılmamı var dedi yok yok 5 6 cm daha var gel yatağa geç yatağa yattım 4 kere sancı geldi dakikada birden kısa kadın dedi büyük tuvaletin gelirse söyle dedim ki 3 de geldi dedim yok daha çok erken ama dedi sonra dedi ki sancın gelince söyle iğne hazırladı geldi dedim iğneyi yaptı sonra bidaha sancı geldi dedi bu sefer gel çatala alıyım seni orda bekleyelim dedi gittim çatala beklicez tabi sancım geldi diyor ki ıkın dedim bebek mi geliyor dedi ıkın sancın geldikçe ben hala anlamadım dedi tekrar bebeği alalım kurtul birdaha ıkındım yine yok tekrar ıkın dediler ıkındım birşey konuştular aralarında sonra bebek geldi kes ıkınmayı  dedi yırtılıcak dedi hemen kestim bebeğe birşey olucak diye ama canım çok yanıyor çok yavaş ıkın dedi yavaşça ıkındım bi baktım bebeğim gelmiş ebe diyor ki bu bebek çok büyük sana kızım maşallah alamadım zor geldi geçen zaman aralıgı 15 dk dogumhaneye girdiğim zamandan itibaren nasıl doğurdum nasıl bebek geldi anlamadım çok şükür 3,900 kilo doğdu hiç yırtılmam olmadı dikişsiz birde sancım çok yoktu Allah bana yardım etti diyorum sadece nasıl oldu hala anlam veremiyorum ilk doğumum 17 saat suni sancı ile sürdü bu doğumun 15 dakika sürdü bebeğim çok büyük olduğu için basur oldum tabi ıkınmaktan çok canım yanıyor başka bir sorunumuz yok ama sütüm de çok az suan sürekli emziriyorum ama gelmiyor devamı inşallah gelir yarın mama takviye edicem ama emzirmeye de devam edicem bukadar kızlar hakkınızı helal edin maşallahınızı alırım dua edin ne olur sütüm gelsin 

5 Cevaplar

0 oy
(16,489 puan) tarafından
Gözün aydın canım

İğne dedin ya ne iğnesi onu merak ettim

Sütün gelir o emdikçe cnm 
(395 puan) tarafından
Valla bende anlamadım seruma yaptı iğneyi dedim suni sancı mı yok hayır dedi ama bence doğumu hızlandıran birşeydi çünkü ıkın dediği zamanda yapmıştı teşekkürler ederim herşey için
(16,489 puan) tarafından
Anladım canım
Rabbım onu size bağışlasın inşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım gözün aydın olsun bol bol sütun olsun inşallah ♥️ 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ne güzel bir doğum olmuş yaa maşallah :) Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin hayırlı olsun. ❤️ 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
tarafından
Gözün aydın Allah anneli babalı büyütsün canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 354 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.